Jump to content

ead

 • פרסום הודעות

  15
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות ead

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 100000 לירות? אני שואל על ההתנהגות בפועל ולא מה רשום בחוק מזמן מלחמת השחרור. הרכב שייך לנהג עצמו [קנה קודם הרשיון] ואני רק מלווה מידי פעם.
 2. והמלווה, יקבל עונש? [הנהג נוסע מצויין, אבל עקב הקורונה והמגבלות נשבר לו לחכות]
 3. לפני כשבועיים המלצתם לי שלא לקנות רכב מכונס נכסים, אף שהמחיר שניתן לקבל שם רכבים הוא נמוך בהרבה ממחיר השוק. הייתי שמח להבין מה בדיוק הבעיה, ולמה הסיכון של לקחת רכב בשנתון גבוה ועם קילומטרז' נמוך לא שווה את זה?
 4. נהג שעומד בהמתנה לטסט, ומחוסר סבלנות להמתין נוסע מידי פעם ללא רשיון, ביקש לברר מה בדיוק העונש שהוא עלול להיתפס במקרה שיתפס. מדובר רק על שלילה? קנס? כלא? כמה זמן? והאם אני כמלווה שיסע יחד עמו עלול לקבל איזה שהוא קנס על כך?
 5. ead

  בתקציב של עד 20K מה כדאי

  תודה רבה לכל המגיבים!!! דיברתי עם אשתי, ואמרה שהדייאטסו לא מתאים לה, כי לפעמים היא לוקחת איתה את הילדים וזה צפוף מאוד, וגם אין שם תא מטען כמעט. היא ביקשה מי שיודע דגמים של רכב גדול יותר, שיחסית התחזוקה שלו לא גבוהה. ונחפש ביד 2 לפי הדגמים שיומלצו.
 6. ead

  בתקציב של עד 20K מה כדאי

  תודה. אתמקד בחיפוש לפי דגם זה. יש עוד דגמים בכיוון זה? האם שווה לנסות כונס נכסים?
 7. ead

  בתקציב של עד 20K מה כדאי

  רק אוטומטי. לא משנה לנו נוחות וגודל אלא בעיקר מינימום תקציב בסך הכל, לא זול מידי שיהיה יקר בסוף ולא יקר מידי כשלא נצרך.
 8. היי יש לנו תקציב של עד עשרים אלף ש"ח לקניית רכב לאשתי, הצריכה אותו לנסיעות מחוץ לעיר כפעמיים בשבוע, ומעט נסיעות בעיר. האם כדאי לחפש רכב מחברות ליסינג וכדומה, שיתנו לפרוס את המחיר בתשלומים, וכך נוכל לקנות רכב מעט יותר יקר, או שעדיף לנסות למצוא משהו ביד 2. והאם במבחן התוצאה רכב שיקנה ב10000 ש"ח אמור לעלות יותר מרכב שיקנה ב20000 [מבחינת התיקונים שיעשה לנו. מוותרים על נוחיות ביצועים מהירות וכו'] או שניתן למצוא בעשר אלף רכבים סבירים שעלות ההחזקה שלהם לא בהכרח תהיה יקרה. והאם במכרזים של כונסי נכסים באמת ניתן להשיג רכבים במחירים מוזלים בהרבה? כמו כן, איך אוכל לברר מה באמת צריכת הדלק של הרכב, יש איזה קובץ אקסל מסודר לפי סוג הרכב ודגמו? מה דעתכם על הצעה זו:
 9. אבקש לשמוע את חוות דעתכם על הרכבים המוצע כאן. אין לנו תקציב ואנו זקוקים לרכב זול לנסיעות קצרות בתוך העיר. [הרכב ללא הטסט, בעליו מוכרים ב4500 כולל טסט וכל התיקונים הנצרכים]
 10. תודה לכולם. זה מה שעשיתי, הבאתי לו את ההודעה הנ"ל שאלף ש"ח זה פיצוי הוגן ביותר, והסכים מיד.
 11. תודה לכם על העזרה, אין עליכם.
 12. שלום רב לפני חצי שנה שאלנו מחבר רכב סוזוקי ליאנה שנת 2007, שבגלל שלא הצליח למכור אותו במשך תקופה [רצה 4000 ₪. והרכב לא נוסע מעל שמונים, כך שמתאים בעיקר לנסיעה בתוך העיר], לא היה אכפת לו להביא לנו להשתמש בו בינתיים תמורת טובה כל שהיא. אנו לקחנו אותו, עשינו עליו ביטוח [לשנה], השתמשנו בו עד עכשיו, וכעת החבר חפץ בו בחזרה. עתה אנו זקוקים לאדם שבקיא בעלויות אחזקת ותיקון רכבים שישום לנו את עלות הפחת שעשינו לו ברכב. הסיכום בינינו בתחילת ההשאלה היתה בלשון זו: אנו מתחייבים לבטח את האוטו בביטוח חובה, וכן לתקן כל בעיה שנגרמה באופן ישיר בזמן שאנו נוהגים באוטו – פנצ'ר, פגיעה בפח של הרכב. תקלות באוטו או במערכותיו יחולו עליך [- החבר], כגון: מצבר, גיר, פעמון ציריה, צופר וכדו'. למעשה עשינו לו את הפחת דלהלן: פנצ'ר של גלגל, הפנסים צריכים החלפה, הפגוש הקידמי התרופף וחיברנו את זה עם ברגים [שניתן לראות על הפגוש], וכן עצם הבלאי הטבעי שנעשה לו במשך החצי שנה של השימוש. מלבד זה בשבוע האחרון הלך המצבר, אבל כאמור זה לא כלול בהתחייבות שלנו. נשמח מאוד אם יהיה אפשר להציע כאן הערכה על שווי ההפחתה שנעשתה ברכב, כאשר הכוונה היא לשום בצורה מרווחת לטובת החבר, ואף לעגל לטובתו [שהרי נהננו תקופה ארוכה מטובתו]. תודה רבה
 13. תודה על המענה. טוב לנו כל רכב שהוא, גם קטן, כי בדר"כ זה או אני או אשתי נוסעים בו. גיר ידני לא מתאים. הצעה זו יכולה להיות טובה לנו?
 14. שלום רב אנו זוג ללא תקציב מי יודע מה, ואנו זקוקים לרכב רק לצורך התניידויות קצרות בעיר מידי פעם, האם קניית רכב ב2000/3000 ש"ח שווה, או שיש להניח שעלות התיקונים והאחזקה יעלו מידי הרבה. ראיתי ביד 2 שברולט אופטרה 2008 עם הנעה בגז שצריכה שיפוץ גיר ללא טסט ב-1800 ש"ח. שלחתי לו מייל והוא ענה: יש לך מנוע משופץ מצבר חדש ברקסים בלון גז מערכת גז גי פי אס רדיו דיסק חלונות חשמל 2 מפתחות הכול תקין עובד רק שיפוץ גיר .אחלה אוטו ללא טסט
×
×
 • Create New...