Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי רכב - מה ריאלי

lior9
שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כאשר אני מחפש רכב אני רואה שני גרסאות של מחיר

כאשר אני מחפש רכב יד שניה (איוניק, 2017 ק"מ נמוך וכו') בסוכנויות שמציגות רכבים אצלם (הסוכנויות הגדולות) מוצגים מחירים הגבוהים משמעותית ( 10% ומעלה) ממה שאני רואה באתר יד 2 כאשר לא משנה באתר יד 2 אם זה רכב פרטי או מסוכנות שמוכרת רכב פרטי ( השוואת של רכבים דומים, קילומטרז דומה וכ')

מה מהם יותר קרוב יותר למציאות?

מתאים לי פרטי או ליסינג נהג יחיד (קניתי בזול אמכור בזול) ולהחזיק אצלי מספר שנים (6-7 שנים ומעלה)

תודה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל ריאלי ולפי מצב הרכב והביקוש שיש למודל הספציפי. אם יש ביקוש גדול והרכב שמור עם ק"מטראג' נמוך אז המחיר בהתאם. מה שטוב בסכנויות הגדולות שתקבל גם אחריות על הרכב כך שאתה יוצא משם בראש יחסית שקט. יש להם גם היצע של מכוניות במקום ואפשר להתמקח קצת על המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני הקצר עם הסוכנויות הגדולות המחיר המוצג הוא בקושי נקודת פתיחה למשא ומתן - ברגע שאתה רק שואל מוכנים להוריד את המחיר 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

תאוריה יפה שלא תמיד מחזיקה מים.  תלוי ברכב המדובר - יש רכבים שיבקשו הרבה מעל למחירון (לוי יצחק.  עשרות אלפים מעל במקרה שלי.  "יש לנו מחירון משלנו".  הופיע למכירה הרבה זמן אחרי שרכשתי רכב אחד מהדגם הזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

מתאים לי שהמחירון הוא רק נקודת פתיחה

איוניק 2017 יש מלא כך שאינני חושב שרכב זה נופל תחת ההגדרה של dani666

כן אקח את העצה של dorban3 לגבי סוכנויות גדולות, אני קוראה את זה לא מעט מהשיח כאן בפורום הזה

שוב , תודה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...