Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוט ושמו חניה משותפת

1newguy
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשרוט אותו בעצמך.

ברצינות,זה רכב והוא אמור לשמור עליך ולשרת אותך.

חבל על העצבים,תרצה למכור תקשקש עליו עם מכחול באיזו פחחיה ויהיה בסדר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, tinoki כתב:

העצה שלי לא תועיל לפות''ש, אבל לאחרים כן:

פשוט רכשו משומש, ככה לא כואב של שריטה.

לא מבין את קו המחשבה הזה. 

משומש או לא משומש, עדיין כואב לראות שריטות על הרכב. 

מה גורם לך לחשוב שאם קניתי רכב משומש אני אהיה בסדר עם זה שישרטו לי את הרכב? 

לפני 10 שעות, סולל הדרך כתב:

אז בעשור השני לחייך תסתפק באיזה רכב חבוט שלא אכפת לך אם יכבו עליו סיגריות. בכסף שתחסוך תשפר לעצמך את סביבת המגורים לאחת כזו שאנשים מתנהגים בה אחרת. לשנות את המצב כרגע לא תוכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני אישית לא הייתי בוחר את הרכב שלי על פי דפוס ההתנהגות ומידת ההתחשבות של השכנים שלי. 

לטעמי מוטב להחנות מעט רחוק יותר ולדעת שישנם סיכויים נמוכים יותר לשריטות/מכות על הרכב.  

• אהבתי 2

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב שלי קישטו בשריטה על פני 2 דלתות בצד ימין, חודש אחרי שהוצאתי אותו מהסוכנות.

את הקודם קישטו גם בדלתות, בכנף ולאורך כל מכסה המנוע, גם כן, בחצי השנה הראשונה שלו.

זה מעצבן, מכעיס ומעורר שאלות קשות על רמת החינוך של אנשים במדינה שלנו. להוציא מפתח או מברג ע״מ לסמן רכבים רנדומליים (או שלא?) 😡

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, doesnotmatter כתב:

אני אישית לא הייתי בוחר את הרכב שלי על פי דפוס ההתנהגות ומידת ההתחשבות של השכנים שלי. 

גם אני אבל אם הייתי גר במקום שאני אפילו לא יכול לחנות לפני שהייתי קונה אוטו חדש הייתי עןבר דירה.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, 1newguy כתב:

ממש אין מקום כזה, כל הרחוב זה חניות פרטיות של בניינים או חניות רחוב מגעילות כאלה

נסה לשכור חניה פרטית בסביבה שלך..

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, iluxxxa כתב:

העצה הזו פחות מדברת אל משתמש קארספורום ממוצע. 

לי אישית יכאב על כל שריטה על כל רכב. והיו לי רכבים גם בני 15 ויותר, שכבר ראו שריטה או שתיים בחיים.

לא עוזר, זה תמיד כואב מחדש.

דווקא כן עוזר, לפחות אצלי ואני מקרה מבחן מצוין להערכתי, כי אצלי יש אוטו בן אוטוטו עשרים ואני יד ראשונה ויכול להעיד שאין מה להשוות בין כאב הלב למראה סריטונת כשהיה חדש דנדש לבין האדישות היחסית בה מתקבלת כזו היום. ואולי אני לא משתמש קארספורום ממוצע, אז לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט משהו בסיפור הזה לא נשמע לי הגיוני. יש לי תחושה שפות"ש לא מספר לנו את כל הסיפור ומשמיט פרטים. לא סביר ששכנים  ישרטו לך את הרכב  ויתנכלו לך סתם ללא סיבה.

אתה בטוח שאין לך "סיפור" שם עם מישהו משכניך?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, avargel כתב:

תקנה סיטרואן קקטוס

בדרום תל אביב עוברות משאיות בסימטאות בין הסיטונאים ומעיפות מראות של מכוניות בלי למצמץ.

אפילו הקקטוס לא יינצל ממה שהולך שם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנה קרוב לבית ברחוב, תחזור אליו בבוקר עם שלל הפתעות.
תחנה רחוק בחניה מבודדת, יפרצו לך לרחוב עם סיכוי גבוה שגם לא תראה אותו בבוקר.
מבין לליבך, אין באמת מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, doesnotmatter כתב:

לא מבין את קו המחשבה הזה. 

משומש או לא משומש, עדיין כואב לראות שריטות על הרכב. 

מה גורם לך לחשוב שאם קניתי רכב משומש אני אהיה בסדר עם זה שישרטו לי את הרכב? 

זה לא הופך את זה לבסדר. ברור שזה לא בסדר. זה פשוט פחות כואב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תהיה כתבה ב YNET עם הכותרת "לאן נעלמו הידיים של הילד הזה ? ולמה הוא לא ישרוט רכב יותר בחיים שלו !" לא רואה את העניין בדרך להיפתר.

שיהיה ברור, יש לא מעט מקומות בארץ שזה לא ככה, בעיקר ישובים ומושבים מחוץ לעיר.

אותם מקומות שכילד, אתה משאיר את האופניים ברחוב וחוזר לקחת אותם למחרת - הם עדיין שם - והשוס - הילד לא מופתע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מגרש חניה משותף של הבניין? אולי אתה חונה במקום שאחד הדיירים רגיל לחנות וחושב שזה שלו בגלל שהוא גר שם X שנים ומבחינתו יש לו זכויות פז"מניק על החניה. אין בזה היגיון, אבל מצד שני אי אפשר להתווכח ולנצח אנשים שאין להם היגיון במח.
נסה לחנות במקום אחר במגרש המשותף, אולי יפסיקו להזיק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Bob Ross כתב:

פשוט משהו בסיפור הזה לא נשמע לי הגיוני. יש לי תחושה שפות"ש לא מספר לנו את כל הסיפור ומשמיט פרטים. לא סביר ששכנים  ישרטו לך את הרכב  ויתנכלו לך סתם ללא סיבה.

אתה בטוח שאין לך "סיפור" שם עם מישהו משכניך?

מבטיח לכולם שאין לי שום דבר עם אף אחד, מעולם לא תפסתי למישהו את החנייה ואני מכבד את "הפזמניקים" ולא חונה לאנשים בחניות הקבועות שלהם. אלה לא שריטות של מפתחות ומברגים אלה יותר של זלזול וחוסר אכפתיות כמו פתיחת דלתות על הרכב ופשוט נוח לכבות סיגריה על הגג מאשר על הקיר, לכו תבינו.

וזה לא נחמה לשמוע את הסיפורים פה אבל זה כן מעודד לדעת שיש עוד אנשים במדינה שכן מכבדים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מעודד, אבל צריך לדעת שהרוב המוצק שייך לשכנים שלך. מה שמוציא מהכלים הן העיניים התמהות עד כדי עלבון מופגן, של "מה קרה ? אפשר לחשוב ", שהיא התגובה המקובלת, בצד זו הקובעת " יאללה לך מכאן יא חתיכת ז.ן הומו ואוכל בעבוז ( שגיאת כתיב ), " שמעט נפוצה פחות אבל בהחלט שם.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...