Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוט ושמו חניה משותפת

1newguy
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מחייב שיהיה סכסוך בכלל כדי ששכנים ינהגו כמו חלאות בלשון המעטה.

סתם לדוגמה אני גר בקומה ראשונה, ויש לי מרפסת די גדולה (כ100 מטר).

כבר הספקתי לקבל מתנות שונות שחיכו לי על ריצפת המרפסת באופן יומי, למרות בקשות (בנימוס בהתחלה) חוזרות ונשנות.

ושתבינו, מדובר בקונדומים משומשים וסיגריות, לא באטבי כביסה וצעצועים... למה? אין הסבר.

וזה לא שאני גר באיזו שכונת מצוקה בברזיל כן? .

• מצחיק 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, רועי5 כתב:

אולי מעודד, אבל צריך לדעת שהרוב המוצק שייך לשכנים שלך. מה שמוציא מהכלים הן העיניים התמהות עד כדי עלבון מופגן, של "מה קרה ? אפשר לחשוב ", שהיא התגובה המקובלת, בצד זו הקובעת " יאללה לך מכאן יא חתיכת ז.ן הומו ואוכל בעבוז ( שגיאת כתיב ), " שמעט נפוצה פחות אבל בהחלט שם.

זה ככ נכון"כולה רכב מה קרה" 

עבדתי בשביל הרכב הזה עד שיצאה לי הנשמה ונכון זה לא פרארי ולא מיני קופר אבל זה חשוב לי כי עבדתי ככ קשה בשביל זה

בכל אופן אני מעדכן שאני חושב שמצאתי מקום טוב להחנות בו, היום בדקתי את המצב ויש איזה סימן לא מסוהה אבל אני מעריך שזה שייך לאבן או שמרוב הסימנים שהשאירו לי אני כבר לא זוכר

לפני 5 שעות, ramik33 כתב:

לא מחייב שיהיה סכסוך בכלל כדי ששכנים ינהגו כמו חלאות בלשון המעטה.

סתם לדוגמה אני גר בקומה ראשונה, ויש לי מרפסת די גדולה (כ100 מטר).

כבר הספקתי לקבל מתנות שונות שחיכו לי על ריצפת המרפסת באופן יומי, למרות בקשות (בנימוס בהתחלה) חוזרות ונשנות.

ושתבינו, מדובר בקונדומים משומשים וסיגריות, לא באטבי כביסה וצעצועים... למה? אין הסבר.

וזה לא שאני גר באיזו שכונת מצוקה בברזיל כן? .

זה ככ דוחה למה שמישהו יעשה את זה?

לא מבין את הצורך האנושי לדרוך על אדם אחר, שכל אחד יעשה בבית שלו כל שעולה על רוחו אבל למה לדחוף מרפקים? למה להרוס למישהו את היום? אני לעולם לא אצליח להבין בן אדם שעושה דברים כאלה גם עם תירוצים בדמות "עבר קשה" "סביבה לא טובה" כל אדם אמור לדעת מה לא טוב ומה טוב הרי אפילו המאמינים פה יעידו שזה מה שמבדיל את האדם מהבהמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, דוחה. ועדיין, על אף שהדברים שזורקים פחות מגעילים מקונדומים וטמפונים משומשים, עדיין יש סיגריות פה ושם, אבל למדנו לחיות עם זה..

ובאמת, אבל באמת שאין לי הסבר לזה.

בנוגע לאוטו, גנבו לי לא מזמן ונטילים עם סמל, וכיסויי ניקל של ידיות הפתיחה 😂

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ramik33 כתב:

אכן, דוחה. ועדיין, על אף שהדברים שזורקים פחות מגעילים מקונדומים וטמפונים משומשים, עדיין יש סיגריות פה ושם, אבל למדנו לחיות עם זה..

ובאמת, אבל באמת שאין לי הסבר לזה.

אז הפתרון בעצם פשוט לקבל את זה שהולכים לפתוח לי דלתות? זה ככ מכעיס כי זה ככ לא תלוי בי ואני אפילו לא מבין את הרציונל שעומד מאחורי זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מתחנו את הגבול רגע לפני שזה נטה לאלימות פיזית. 

לא הכי מומלץ להגיע למצבים כאלה עם שכנים. אז לפחות הנזק מוזער לרמה סבילה.

לא אידאלי אבל זה מה יש בנתיים.

כל אחד רשאי להציב לעצמו גבולות משלו.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ramik33 כתב:

שתבינו, מדובר בקונדומים משומשים וסיגריות, לא באטבי כביסה וצעצועים... למה? אין הסבר.

את מה שהייתי עושה לשכן כזה, לא ניתן לכתוב באינטרנט, ולא מדובר בהפעלת אלימות כלשהי. 

אבל לגופו של עניין, שכנים שממררים לך את החיים הם סיבה לעבור בית. כן, גם אם זה כרוך במכירה ורכישה, בוודאי השכרה של הבית ושכירת בית במקום אחר. 

זה אחד הדברים הכי משמעותיים הפוגעים לך באיכות החיים. 

• רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, discoTD5 כתב:

את מה שהייתי עושה לשכן כזה, לא ניתן לכתוב באינטרנט, ולא מדובר בהפעלת אלימות כלשהי. 

אבל לגופו של עניין, שכנים שממררים לך את החיים הם סיבה לעבור בית. כן, גם אם זה כרוך במכירה ורכישה, בוודאי השכרה של הבית ושכירת בית במקום אחר. 

זה אחד הדברים הכי משמעותיים הפוגעים לך באיכות החיים. 

זה לא פשוט כמו שאתה מתאר פשוט לקום וללכת, יש ככ הרבה משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עםחניה משותפת, בעצם 3 חניות שסובבות את הבית, אחת צמודה לבניין ועוד 2 מרחק הליכה של 50-100 מטר מהבית. אם הייתי לבד כנראה הייתי מחנה בהכי רחוקה כי היא פחות צפופה ועמוסה, אבל אני נשוי + 3 ואשתי בטח לא תלך כל בוקר 100 מטר עם שלושת הילדים הקטנים בדרך למסגרות. שורה תחתונה לא חסר סימני פתיחת דלתות, במדרג הנמוך רק הורדת צבע, במדרג הגבוה יש גם קמטים.

לעומתי יש לי חבר עם לאון 2017, נשוי + 2, החניה ליד הבית שלו גם משמשת הורים שמביאים ילדים לגן והוא מבחירה חונה הרבה יותר רחוק מהבית רק כדי להמנע מהסימנים הללו ודפיקות למיניהם, הרכב 3 שנים על הכביש ונראה כחדש!

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, 1newguy כתב:

זה לא פשוט כמו שאתה מתאר פשוט לקום וללכת, יש ככ הרבה משתנים

יש משהו שהוא כן פשוט בחיים? 

• רעיון טוב! 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Bob Ross כתב:

יש משהו שהוא כן פשוט בחיים? 

לא אדוני,

אולי אני בעשור ה*3* לחיי אבל הספקתי ללמוד את כל זה על בשרי

מקווה שיום אחד כולנו נוכל לקום בבוקר לרכבים נקיים מדפיקות דלת

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עםחניה משותפת, בעצם 3 חניות שסובבות את הבית, אחת צמודה לבניין ועוד 2 מרחק הליכה של 50-100 מטר מהבית. אם הייתי לבד כנראה הייתי מחנה בהכי רחוקה כי היא פחות צפופה ועמוסה, אבל אני נשוי + 3 ואשתי בטח לא תלך כל בוקר 100 מטר עם שלושת הילדים הקטנים בדרך למסגרות. שורה תחתונה לא חסר סימני פתיחת דלתות, במדרג הנמוך רק הורדת צבע, במדרג הגבוה יש גם קמטים.

לעומתי יש לי חבר עם לאון 2017, נשוי + 2, החניה ליד הבית שלו גם משמשת הורים שמביאים ילדים לגן והוא מבחירה חונה הרבה יותר רחוק מהבית רק כדי להמנע מהסימנים הללו ודפיקות למיניהם, הרכב 3 שנים על הכביש ונראה כחדש!

אם הרכב יותר חשוב לחברך מהמשפחה ואיכות החיים מגיע לו צל"ש הפורום.
אנשים שוכחים מה חשוב בחיים. ממש עגל הזהב. משתעבדים לחתיכת פח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב יותר חשוב לחברך מהמשפחה ואיכות החיים מגיע לו צל"ש הפורום.
אנשים שוכחים מה חשוב בחיים. ממש עגל הזהב. משתעבדים לחתיכת פח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא הגיע לאיזה תובנה עם אשתו שהיא מכילה את השריטה שלו, לי יש פחות שריטה למראה החיצוני של הרכב למרות שלפני יום הלכתי לשטיפה ואחריה גיליתי עוד 3443563 סימנים חדשים של דלתות שנפתחו, מבאס, מכוער, מעצבן אבל זה מה יש.

אצלו גם יש משטר שלא אוכלים ברכב, לא האישה ולא הילדים (2 במספר), לי אין בעיה שיאכלו, משתדל שזה כמובן לא יהיה איזה כריך עם שוקולד ואחת לתקופה הריפודים של הכסאות בטיחות יורדים לכביסה, זה מה יש מבחינתי.

מאמין שאם הייתי היום לבד או שהרכב היה בשימוש רק שלי הייתי חונה בחניה מרוחקת גם, אבל אשתי לא מכילה את זה ברמה כזאת ואני בהחלט מבין אותה אחרי שעשיתי את הדרך עם הילדים (3 במספר) לחניה המרוחקת כי לא היה מקום חניה בקרובה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגד זה שעושה נזק בכוונה יש מה לעשות - אם עושה נזק תמיד אז תתקין מצלמה מבפנים 24/7 ואז תוכל להחזיר כל עלויות של נזקים ברכב.

נגד אלו שדופקים רכב בפתיחה אין מה לעשות בגלל שחניה היא של כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.5.2020 בשעה 22:03, hans כתב:

זה לא הופך את זה לבסדר. ברור שזה לא בסדר. זה פשוט פחות כואב.

לא מסכים.

אם קנית רכב חדש ב-300,000 ש"ח, ואני רכשתי רכב משומש ב-60,000 ש"ח, ולשנינו ישרטו את הרכב - יכאב לי לא פחות מאשר לך. 

• אהבתי 1

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...