Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

1newguy

 • פרסום הודעות

  96
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות 1newguy

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני לא יודע להתעסק עם זה ומפחד דווקא להרוס את הצבע. ווקס זה: שטיפה יסודית ייבוש ווקס ניגוב?
 2. הבעיה שיש צורך להשתמש בפלסטלינה כששמים אוטם, ואני ממש לא טוב בזה. חד משמעית שאישה וקס בתדירות הרבה יותר גדולה עכשיו אגב, צריך לשטוף את הרכב שוב אחרי מריחת הוקס?
 3. אתה צודק, אני עושה וקס של מגווירס כל כמה חודשים ובאמת הכתמים האלה לא נראים לעין(רק לעין החרדה שלי) כמה זמן וקס מחזיק? הוא עוזר נגד החומציות?
 4. אני חושב שמצאתי את הבעיה, לפני כשבועיים הרכב היה מלא בשיט של ציפורים ועטלפים והוא דיי נתייבש עד שהורדתי אותו, כנראה שזה המיס את הציפוי או משהו. עכשיו השאלה היא: האם זה יכול לגרום ממש ללכה להתקלף?
 5. אני מעוניין לרכוש לרכב מיני 2013, החששות העיקריות הן שלא ילך לי המצבר בגללו. הדרישות: חיבור aux waze מסך איכותי יש המלצות? עד 1000 שח כרגע קצת גמיש תודה מראש🙌
 6. אי אפשר לצלם זה ממש ממש קטן זה פשוט דירוג קטן בצבע של הרכב אבל לא התקלף משם כלום וגם הדירוג הוא חלק ואין מדרגה חדה
 7. לאלאלא זה אפילו לא קרוב לזהזה פשוט נראה כמו מכתש שהקצוות שלו משתלבים עם תחתית המכתש בצורה חלקה
 8. שלום לכולם, לאחר ששטפתי את הרכב ראיתי על המכסה מנוע משהו מוזר, התקרבתי ובזווית מסויימת עם האור ראיתי שיש מן "מכתש" זעיר (כאילו הסירו שכבה דקה מאד וזה יצר מכתש) הסתכלתי באותה זווית לראות אם יש עוד "מכתשים" קטנים כאלה וראיתי שיש. זה התחלה של קילוף לכה? אי אפשר לצלם את זה כי זה ממש לא נראה לעין.
 9. מעדכן שהמצבר הוא של וולטה והחזיק לי 4-5 שנים! החברה הזאת כבר לא מומלצת?
 10. רני לא בבית אבל שימו לב שאבדוק מה הפירמה של המצבר שברשותי עכשיו, הוא מ 2016!!
 11. דיברתי עם בעל מקצוע והוא הציע לי מצבר הלדן או משהו כזה, 600 שח כולל להגיע עד אלי. הוא טוען שיש לו עין אלקטרונית שגם דרכה אפשר להסתכל על המצב של המצבר מבלי ללכת למוסך וכו. הוא טען גם שהמצבר מחזיק כל שאר החברות המוכרות ויש עליו שנה אחריות. זה נשמע סביר וכדאי? אתם מכירים את הלדן הזה?
 12. היום בבוקר גיליתי שהמצבר שלי הלך, האוטו לא מניע. עקרונית ידעתי שזה יגיע כי הרגשתי כבר שהרכב חלש בהנעות והטעינות של המצבר הן מאד חלשות. הרכב ישב משהו כמו 4 ימים ללא נסיעה. איזה מצבר כדאי לקנות? אוטודיפו סבבה? מה החוקים לקניית מצבר? (תאריך ייצור וכדומה) איך אני מניע אותו עם מכשיר מיוחד להנעת המצבר שנותן לו מכת חשמל?
 13. אבל אם אתה חוסך למה זה הסתלבטות? אגב- יש אופניים שממלאים בהם גם 120 psi
 14. כבר פחדתי שאני עושה נזק לצמיג מבלי לדעת. רעיון טוב מה שנתת לי פה. הרכב תמיד רק עם נוסע אחד שזה אני והמקסימום זה 2. אתה חושב שזה בסדר ובריא לצמיג מה שאני עושה?
×
×
 • תוכן חדש...