Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוט ושמו חניה משותפת

1newguy
שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, 1newguy כתב:

מודה שיכול להיות שקצת הקצנתי, אבל אני כן יכול להגיד ש 2 דפיקות מפתיחת דלת לפחות התווספו פלוס הסיגריה והזבל שנשאר לי על הרכב, אובד עצות לגמרי לגבי כל הסיפור המיותר הזה

השאלה אם הסיגריה והזבל החניה הספציפית הזו זה משהו נדיר או משהו שבשגרה?

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Skity כתב:

השאלה אם הסיגריה והזבל החניה הספציפית הזו זה משהו נדיר או משהו שבשגרה?

התחלתי להחנות שם רק לפני כמה ימים, מאז שהתחלתי כמעט כל יום משהו חדש סטייל סיגריה וזבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעשור השני לחייך תסתפק באיזה רכב חבוט שלא אכפת לך אם יכבו עליו סיגריות. בכסף שתחסוך תשפר לעצמך את סביבת המגורים לאחת כזו שאנשים מתנהגים בה אחרת. לשנות את המצב כרגע לא תוכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, 1newguy כתב:

אני רק בעשור השני לחיי

אם אתה בעשור השני לחייך אז אתה אמור להיות תלמיד תיכון... אם אתה בן 20 פלוס אתה, למעשה, בעשור השלישי לחייך.

ולגבי הרכב: מבין את התסכול, אבל שווה לבדוק שאתה לא מוציא קצת דברים מפרופורציה, ולאחר מכן למצוא אזור חניה מוצלח יותר, גם בשכונות רעות יש אזורים טובים יותר וטובים פחות, לפעמים זה אומר לחנות במרחק הליכה קצר מהבית.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשכונות ״טובות״ זה קורה. כל עוד אין לך חניה פרטית בחצר בית קרקע, הרכב יספוג התעוללות כזו או אחרת, מכוונת או לא.

אתה יכול לנסות למזער נזקים - פשוט לחנות במקום אחר. אמרת שאתה חונה בחניה הזו רק מס׳ ימים. תבדוק שלא תפסת למישהו את החניה ״שלו״. 

תחנה כל כמה ימים במקום אחר ותראה איפה הרכב חוטף הכי פחות. 

כן הייתי ממליץ לנסות לשים כיסוי, אבל תתחיל מאחד זול לבדוק שהוא לא נעלם לך תוך שבוע. כאשר הוא יהרס (והשפוטים לא מחזיקים הרבה), תתקדם לאחד יותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה שלי לא תועיל לפות''ש, אבל לאחרים כן:

פשוט רכשו משומש, ככה לא כואב של שריטה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הזו פחות מדברת אל משתמש קארספורום ממוצע. 

לי אישית יכאב על כל שריטה על כל רכב. והיו לי רכבים גם בני 15 ויותר, שכבר ראו שריטה או שתיים בחיים.

לא עוזר, זה תמיד כואב מחדש.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון :)

לי יש רכב משומש, ואם אני מגלה שריטה חדשה אני עובר את כל שלבי האבלות שהם : הכחשה, כעס, דיכאון וקבלה.

אני משער שאם הרכב היה חבוט מלכתחילה, התהליך היה יותר מצומצם והיה כולל רק כעס וקבלה.

אגב בפעם השנייה השנה, מישהו השאיר לי פתק על פגיעה ברכב עם מספר טלפון. אבל הפעם בניגוד לפעם שעברה (שהתגלתה שריטה בטמבון הקדמי, וגם אז ויתרתי לפוגע) לא מצאתי שום כלום. ממש מוזר.

IMG_20200425_165415.jpg

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • מעניין 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהפתרון הוא לקנות אוטו חבוט שעליו לא אכפת לך כל כך. זה לא אומר שהמצב המכני לא צריך להיות טוב, אבל לא יהיה לך ממש אכפת מהשאר.

יש אפילו רכבים ספורטיביים רציניים במצב הזה. אתה גם משלם פחות בגלל המצב הקוסמטי וגם פחות אכפת לך אחר כך.

ומי שלא מוכן להתפשר - אין מה לעשות. בחיים צריך להתפשר על משהו, או לחיות עם התוצאות של חוסר היכולת שלך להתפשר (שזאת גם פשרה בסופו של דבר).

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לאי בודד. יש ביוון הרבה פנויים למכירה. 

אני עובד באזור של פלורנטין, שנה שעברה החלפתי אוטו, פעם ראשונה שחניתי ליד העבודה קיבלתי שריטות חדשות, די הצחיק אותי

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, סולל הדרך כתב:

אז בעשור השני לחייך תסתפק באיזה רכב חבוט שלא אכפת לך אם יכבו עליו סיגריות. בכסף שתחסוך תשפר לעצמך את סביבת המגורים לאחת כזו שאנשים מתנהגים בה אחרת. לשנות את המצב כרגע לא תוכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אבל כן אכפת לי חחח יש אביזרים כלשהם שהם לא האלי אקספרס וסתם ינשרו אחרי יומיים?

לפני 2 שעות, ramik33 כתב:

נכון :)

לי יש רכב משומש, ואם אני מגלה שריטה חדשה אני עובר את כל שלבי האבלות שהם : הכחשה, כעס, דיכאון וקבלה.

אני משער שאם הרכב היה חבוט מלכתחילה, התהליך היה יותר מצומצם והיה כולל רק כעס וקבלה.

אגב בפעם השנייה השנה, מישהו השאיר לי פתק על פגיעה ברכב עם מספר טלפון. אבל הפעם בניגוד לפעם שעברה (שהתגלתה שריטה בטמבון הקדמי, וגם אז ויתרתי לפוגע) לא מצאתי שום כלום. ממש מוזר.

IMG_20200425_165415.jpg

מי אתם אותם אנשים מיוחדים שמבינים את העניין של כאב על שריטה

אני רואה משהו חדש אני בדיוק כמוך עובר את כל שלבי האבל

גם אם הוא היה חבוט מלכתחילה הייתי כואב עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם אנשים חסרי התחשבות,  לא מרוע, לא בכוונה, פשוט יוצאים מנקודת הנחה שמה שחסר משמעות בשבילם, כנראה חסר משמעות גם בשביל אחרים.

היה לי מקרה בעבודה לא מזמן, שאיש מכירות (תל אביבי - לא מפתיע, כנראה רגיל למכות חנייה), פשוט פתח את הדלת של הרכב שלו על הרכב שלי בכזאת עצמה שהייתי בהלם, מול הפרצוף שלי.

וכשאמרתי לו מה אתה עושה? הוא לא הבין מה אני רוצה ממנו.. 

הרכב שלי בעבודה חונה בחנייה ששמורה לי, ויש מעליה מצלמה. למזלי טרם הזדקקתי לה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...