Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה ימנית מתקפלת חלקית (פיג'ו 208)

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 1459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברכבי מראות מתקפלות חשמלית, (פיג'ו 208 2014) המראה השמאלית מצד הנהג מתקפלת היטב, המראה מצד הנוסע מתקפלת חלקית, שומעים את המנוע החשמלי נכנס לפעולה והמראה מתחילה להתקפל אך נתקעת במהלך רבע המהלך כאשר המנוע החשמלי ממשיך לפעול אך משום מה לא מצליח לסובב אותה. הבעיה קיימת מאז שרכשתי את הרכב לפני חצי שנה בערך. ניסיתי להזיז את המראה הלוך וחזור באופן פיזי בשילוב מכות\טפיחות קלות לסירוגין, והבעיה נפתרה למשך חודשיים, אך חזרה לפני שבועיים. כעת המראה מסרבת להיענות "לשכנועים" הנ"ל.

אני מניח שהבעיה היא מכנית, כיוון ששומעים את פעולת המנוע החשמלי, מה שמוביל אותי לחשוד בגלגלי השיניים בתוך המנגנון הפנימי. ראיתי את המדריך של שיגאל פרסם להחלפת גלגל שיניים סורר במנגנון המראה של יונדאי I20, השאלה האם התהליך דומה במראות צרפתיות? כמו כן, לצערי לא מצאתי גלגל שיניים חליפי למראה של ה-208. 

אשמח לעצות והארות!

חג שמח, בריאות איתנה וחיי נצח מובטחים לעונים!

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקומות (חלק מזגגי הרכב וכו') שעוסקים בתיקון המראות ולפעמים מבצעים זאת

ע"י השתלת חלקים ממראה אחרת שבורה חלקית וכו'.

מהיכן אתה בארץ?

דרך אגב, איני מעוניין בחיי נצח 😏

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבת-ים.  אם אין ברירה היעזר בשירותיו של בעל מקצוע, אבל אם ניתן להשיג קיט תיקון למראה הזאת שאני מניח שאין בה שום דבר מיוחד אעדיף לעשות את העבודה בעצמי. 

עריכה אחרונה על ידי THELAD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לפרק. השאלה היא מאיפה אני משיג חלקים להחליף את החלק שכשל? לא מצאתי שום קיט שיפוץ למראה הזאת. כל המקומות מציעים לרכוש כזאת מראה קומפלט מקורית או חליפית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, THELAD כתב:

אין בעיה לפרק. השאלה היא מאיפה אני משיג חלקים להחליף את החלק שכשל? לא מצאתי שום קיט שיפוץ למראה הזאת. כל המקומות מציעים לרכוש כזאת מראה קומפלט מקורית או חליפית בלבד.

הכוונה שלי היא שאם תפרק לא תצטרך בכלל חלקים וזה בדיוק מה שקרה במקרה שלי  שקצת שיחקתי והכל חזר לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...