Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המרת רישיון "עד 500" ישן ל A1

שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי תחילת 2007, איזו שנה נפלאה. עברתי טסט לרשיון עד 500 שבועיים לפני כניסת התקנות החדשות לתוקף ובידיעה שבעלי אופנוע 500 יכולים להשאיר את האופנוע בבעלותם ולקבל המרה ל 54כס במקום 33כס- חיפשתי לקנות אופנוע כמה שיותר מהר בכדי שהרשיון לא יהפוך ל 33(שבזמנו לא היו בארץ אופנועים מעניינים לקטגוריה כלל...). שלשה ימים לפני כניסת התקנות רכשתי gpz500 ולא היה מאושר ממני.

מה שמעניין בכל הסיפור, זה שהיה חלון זמן ממש קצר שבו בעלי אופנוע 500 עם רשיון 500 יכלו לשדרג לרשיון לא מוגבל ללא שיעורים\טסט\תיאוריה!

אני פספסתי את חלון הזמן הזה(אולי הייתה התנית ותק של שנה לשם השדרוג), אך כששדרגתי ללא מוגבל עשיתי טסט בלבד. הבנתי שעם הזמן הוסיפו שיעורים\תיאוריה לשדרוג- וזה פחות כיף.

בכל מקרה, בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 שעות, Buki כתב:

כאמור קבעתי דרך אפליקציה myVisit לפני כשבוע תור טלפוני במשרד הרישוי. 

מכיוון שסניפי משרד הרישוי סגורים, שרות זה הוא תחליף להגעה פיזית לסניף משרד הרישוי.

השיחה היא לא עם המוקד הטלפוני 5678* אלא עם עובדי משרד הרישוי עצמם. 

בשעה הנקובה התקשרה עובדת של משרד הרישוי, הצגתי את הבקשה שלי.

התשובה: "לא ניתן מחשובית לבטל את ההגבלה 170 ברישיון. ככה זה ישאר קבוע ואין דרך לשנות את זה".

זאת אומרת הדרך היחידה לרכב על אופנוע 650 סמ"ק עם 40 כ"ס היא לשדרג את הרישון ל A. 

התשובה: "לא ניתן מחשובית לבטל את ההגבלה 170 ברישיון. ככה זה ישאר קבוע ואין דרך לשנות את זה".

מזותומרת ישאר קבוע?

ומה עם כל אלו שכן ביטלו להם את ההגבלה ושימנמכו אותם לרשיון A1 47?

אז בעצם אם אני רוכב על 650 A1 
ועד חידוש הרשיון היה רשום עד 500/54 (תנאים מתחלפים לפי בית המשפט) הייתי בסדר 
וכעת כששינו את הנוסח אני צריך ללכת להוציא רשיון? 

אבסורד ישראלי במיטבו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Classic bikes כתב:

מזותומרת ישאר קבוע?

ומה עם כל אלו שכן ביטלו להם את ההגבלה ושימנמכו אותם לרשיון A1 47?

שאלתי את העובדת שדיברה איתי בדיוק את השאלה הזאת.

אחרי שענתה שלא ניתן לבטל את ההגבלה 170, אמרתי שיש אנשים שביטלו להם. 

לזה היא ענתה :תפנה למי שביטל, שיבטל גם לך. אני אומרת לך שזה לא ניתן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...