Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח לא מוצדק על מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט ביזיון... לצערי הרב יש לי ניסיון רע עם מדור פניות נהגים בנושא של ביטול דוחות, במקרה זהה שהשוטר הלוזר היה נמצא לפני הנקודה שממנה משתלבים, כלומר שאין לו שום דרך ללזור אותך.

הייתי צריך 3 פניות עד שהפניה שלי בכלל הגיעה לתובע המשטרתי [כל ה 3 נדחו למרות הוכחות חותכות שהדוח שקרי].

כמו שישה אומר - אין באמת מה להפסיד מהגשת בקשה לביטול הדוח והאמת בד"כ מנצחת, חבל שזה יאלץ אותך להגיע לכל הפחות פעם אחת לבית משפט.

שים לב שאחרי שאתה מגיש בקשה לביטול ודוחים לך אותה עם תגובה אוט' של "הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך והחליט שלא לבטל את הודעת תשלום הקנס שבנדון" - אתה יכול להמשיך להגיש בקשות נוספות באתר.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

לפני שבועיים בערך נסעתי בכביש 75 ממחלף יגור לכיוון חיפה. בדרך עצרה אותי ניידת. מספר דברים מוזרים שקרו:

1. לא סימנו לי לעצור. רכב שלפני האט, וכאשר המשכתי לנסוע ניידת עקפה אותי ואמרה בכריזה לעצור.

2. כשעצרתי, השוטרת כל הזמן סימנה לי לבוא אליה. הייתי קצת בהלם כי חשבתי שכשעוצרים אותי אמור לבוא אלי (שלא יחשבו שאני מנסה לברוח או משהו), ולאחר משהו כמו 10 שניות, יצאתי מהרכב והלכתי אליה.

3. כששאלתי את השוטרת מה סיבת העצירה, היא אמרה שנסעתי בנתיב שמאלי, אמרתי שנסעתי בנתיב ימני ושיש לי מצלמה.

הלכתי להביא את המצלמה, וכשבאתי להראות את הסרטון היא אמרה שהיא נותנת לי דו"ח על מהירות.

4. רשמה שנסעתי במהירות 134 כשאני בטוח ב110% שהייתי סביב 90 (וניתן לראות ולחשב זאת לפי הסרטון).

מצרף את הדו"ח:

[ATTACH=CONFIG]527386[/ATTACH]

קישור לוידאו:

[video=youtube_share;y8ELPqoXY8c]

כל הזמן אמרתי לה שלא נסעתי במהירות הזאת ושנסעתי כחוק. יש לי דו"ח אחד גם על מהירות ובגלל שהיא בהתחלה טענה שהעבירה שלי היא על נסיעה על נתיב שמאלי ושינתה גרסא אחרכך טענתי את מה שרשום בתגובה. כמו כן אמרתי לה שכולם נסעו יותר מהר ממני, אז מה הם נוסעים 150-160?

האם יש סיכוי שיבטלו את הדו"ח?

תודה רבה מראש

הנתיב האמצעי הוא לא נתיב ימני...

זו בהחלט עבירה שכדאי שיאכפו!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר (או עמיר?) - במקרה זה אתה טועה. הנתיב שלו אתה קורא "ימני" הוא נתיב השתלבות\האצה. הנתיב הזה ארוך במיוחד, והמצלם משתלב מוקדם לנתיב "ראשי", אבל, אם תשים לב, הקווקווו מימינו של המצלם צפוף מזה שמשמאלו - זה ההבדל בין סימון נתיב ההשתלבות לנתיב העקיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה הייתי בדעה וכי רשמה בדו"ח את מספר הניידת. לא רשמה עוד כשל קטן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדרישה מהנהג לצאת מהרכב בדרך מהירה ולסכן את עצמו לא מנוגדת להנחיות? אנו שומעים כל פעם מחדש על נהגים שנדרסו למוות כשיצאו מהרכב לטפל בתקלה. לבטח גם ללא אפוד זוהר. אני אישית לא הייתי יוצא מהרכב ומסכן את עצמי. שהשוטר/ת יועילו לצאת מהניידת בעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדרישה מהנהג לצאת מהרכב בדרך מהירה ולסכן את עצמו לא מנוגדת להנחיות? אנו שומעים כל פעם מחדש על נהגים שנדרסו למוות כשיצאו מהרכב לטפל בתקלה. לבטח גם ללא אפוד זוהר. אני אישית לא הייתי יוצא מהרכב ומסכן את עצמי. שהשוטר/ת יועילו לצאת מהניידת בעצמם.

אתה מתפרץ דרך דלת פתוחה לרווחה.

אבל, מנסיוני, יש יותר נהגים שצריך לכרוז להם להשאר ברכב והם מתעקשים לצאת.

לגבי איפוד, מספיק שלשוטר יש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעצר את פות"ש פעל בצורה בלתי מקצועית לחלוטין

ראשית הרכב הנתפס צריך להיות לפני הניידת

שנית נהג לא יוצא מהרכב השוטר אמור לבוא אליו מהצד הימני

שלישית עוד כמה מטרים.. יש מקום עצירה בטוח בהרבה (ירידה לבית חרושת נשר )מאשר מקום העצירה שעצרו.

חוסר המקצועיות הזאת יש לנצל גם להראות חוסר מקצועיות של הדו"ח עצמו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח הזה פשוט ביזיון של עבודת המשטרה!

בנוסף: איכשהו עבירת מהירות נהייתה האכיפה הראשית של המשטרה שמסכנת מאוד את עצמה ואת הנהגים.

פותר השירשור הגיע מעצירה מרמזור שפונה שמאלה עם נתיב יחיד בכיוון, והשתלב בנתיב הנכון, הנתיב הימני מגיע מכביש אחר וגם אין בו רמזור כך שבוודאות ייסעו בו במהירות גדולה יותר. אחר כך שני הנתיבים מתצמצמים בהדרגה כך שפותח השירשור נהג כראוי.

ישנו רמזור גם למי שמגיע מהדרך מימין (פנייה ימינה) שבו 2 נתיבים. לדעתי 2 הנתיבים מיועדים עבורם והגיוני להשאר בנתיב השמאלי עד ההשתלבות עם הדרך הראשית.

אמיר (או עמיר?) - במקרה זה אתה טועה. הנתיב שלו אתה קורא "ימני" הוא נתיב השתלבות\האצה. הנתיב הזה ארוך במיוחד, והמצלם משתלב מוקדם לנתיב "ראשי", אבל, אם תשים לב, הקווקווו מימינו של המצלם צפוף מזה שמשמאלו - זה ההבדל בין סימון נתיב ההשתלבות לנתיב העקיפה.

הצפיפות מסמנת שהקו המקווקו לקראת סופו (נגמר במקרה הזה, הופך רצוף במקרים אחרים).

מה שמסמן נתיב השתלבות (הפרדה בין תנועות) זה עובי הקו - כפול מקו מקווקו רגיל בין נתיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eily, אתה הוא זה שטועה. הקווקוו הצפוף מתחיל מיד בסיום אי התנועה המצוייר (כאשר הקטעים הראשונים אכן רחבים, כדי להשלים את קודקוד המשולש של אי התנועה) ונמשך מאות מטרים, עד סוף הנתיב. הסימון הזה קיים בכל נתיב יציאה או השתלבות שאני מכיר. עם זאת, יש מקומות בהם בשלב מסויים הקווקוו הצפוף הופך לקווקוו הרגיל, ומסנן כי זה סוף נתיב ההשתלבות ומכאן ואילך מדובר בנתיב נוסף, רגיל, בכביש.

ראה כאן, תמרור 808, עמ' 413-415

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, בסוף לא ביטלו לי את הדו"ח, לפי דעתם הדו"ח כתוב בצורה נכונה והסרטון לא מוכיח את חפותי.

doh.GIF

מה אתם ממליצים ? לבקש להישפט ?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי החברים כאן אם אהיה בוטה

מי שכתב את התשובה הוא אידיוט מושלם

הסרט מוכיח כי יש סתירה תהומית בין מה שכתוב בדו"ח לבין מה שמופיע בסרטון.

ניתן לך זמן של 30 יום ( האם אכן כך ? )להחליט מה ברצונך לעשות לשלם או לבקש להישפט.

5 ימים לפני סיום ה 30 אתה מבקש להישפט!!!

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...