Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרימו את עצמכם מהספה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

חושבים שתגיעו למפגש?  

93 הצבעות

1. 1. חושבים שתגיעו למפגש?

• כן
      25
    • ברור!
      8
    • אין מצב שאני מפספס את זה!
      4
    • אולי
      31
    • מעדיף אתכם מאחורי המסך
      25

פוסטים מומלצים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

אתה יודע שאין שום חובה לכתוב ב"ה או בס"ד על כל מכתב או הודעה, קל וחומר באינטרנט?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש כיפי, שמחתי לפגוש ולהכיר חברים מאחורי הניק...(איציק, פאבל, איתי ועוד מספר חברים שלא הספקתי לקלוט את שמם)

מפגש הבא במקום מוצל, אני אביא קצת יותר משקית קרח ושישיית מים [emoji16]

תומר

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

צריך מדבקה לחולצה, כמו ב AA.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מדבקה לחולצה, כמו ב AA.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

לא הייתי במפגש הזה, אבל כל מפגש רכב אני שוקל להביא את הlabel maker כדי לעשות לאנשים תגיות שם ומחליט בסוף שזה עובר את סף המוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כולם מתלוננים, היה קור אימים. :mm_cool:

אחת הבעיות: חצי מהאנשים שאתה מדבר איתם, אין לך מושג מה הניק שלהם בפורום ולא נעים לשאול...

מחפשים מקום יותר מוצל לפעם הבא.

אולי עדיף ככה, אפשר להיפגש בכיף, לחזור למקלדת ולהמשיך להשתלח, with no hard feelings. :lol:

הבן שלי יצא מבסוט, עם מדבקות קארספורום, יומן ועט של קאדילק, על כך אני אומר, התחלה טובה.

היה כיף, תודה רבה ועד הפעם הבאה.

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאין שום חובה לכתוב ב"ה או בס"ד על כל מכתב או הודעה, קל וחומר באינטרנט?
בס"ד

הפך כבר למסורת..., נהייתי חצי סלב בגלל זה.

שוקל חהגיע למפגש הבא עם בס"ד ענק על השמשה האחורית [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תמונות!

היה אש, תרתי משמע.

מקווה שיהיו עוד מפגשים כאלו בעתיד.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי יום שישי מאוד לא נורמטיבי - כבר תקופה שאני לא לוקח אף משמרת בעבודה בימי שישי ודווקא השישי הזה נאלצתי לקחת - סחבתי עד 15:30 במשרד ברמת החי"ל (לא חייל אלא חי"ל - חטיבה יהודית לוחמת - אוקיי אוקיי לא עם הגרזן) ואז משם למפגש.

היתה לי הרגשה שפחות מ50 רכבים אין מצב שלא יגיעו ואכן הפסקתי לספור איפשהו ב45-46 רכבים וכשהלכתי משם ב17:30 עדיין היה טפטוף של רכבים - אני מתאר לעצמי שהיו בין 60-70 רכבים?

יחסית לחום, יחסית להתארגנות המהירה - זה היה מאוד מכובד.

היה כיף לראות ולהפגש עם האנשים שמגיעים מכלל הפורומים ולשם שינוי באמת מפגש שנועד להכיר אנשים, לדבר - לא ממש לשבת בתוך הרכבים ולהסתגר עם מערכת אודיו.

מצד שני לא ממש ראיתי שהגיעו אנשים מתחום האודיו בכלל וזה היה יכול לתת עוד קצת נפח וגוון.

קצת תמונות ביניהן ה80 של בוקי וה500 אספנות, האריות, רכבי ההדגמה של יונדאי, קדילאק וולבו

כן ירבו.

אם לא הייתי צריך לחזור הביתה מתאר לעצמי שהייתי נשאר עוד שעה, שעה וחצי בקלות.

c126aa4b-f395-4b7f-9d30-7f5a82e4ac0d.jpg

67b27820-e41d-4fa4-a375-39cf5779cbd5.jpg

38d7d103-8e1b-42fc-abff-393d3013cc47.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה המפגש הראשון שלי. היה מעולה.

חלק מהאנשים הכרתי לפי הרכבים בשרשורים המתגלגלים שלהם. תגי שםניק בפורום היו יכולים להוסיף לחדשים כמוני :sissies:.

מקווה שזה יימשך, היו אחלה רכבים (וגם אנשים).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממש נהניתי, היה בדיוק כמו שקיוויתי - כמות יפה של אנשים אבל לא יותר מדי המוני, היה נחמד ורגוע והיה אפשר להסתובב בין המכוניות ולשוחח.

היה כיף להכיר כמה מחברי הפורום, למרות שמדבקות עם שם ושם משתמש בהחלט היו יכולות להיות רעיון טוב - בתקווה שיהיו מפגשים נוספים שניתן יהיה ליישם בהם.

מה שכן, יצא שאני לא מופיע באף תמונה - אולי איזו תמונה קבוצתית היתה יכולה להיות במקום.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי יום שישי מאוד לא נורמטיבי - כבר תקופה שאני לא לוקח אף משמרת בעבודה בימי שישי ודווקא השישי הזה נאלצתי לקחת - סחבתי עד 15:30 במשרד ברמת החי"ל (לא חייל אלא חי"ל - חטיבה יהודית לוחמת - אוקיי אוקיי לא עם הגרזן) ואז משם למפגש.

היה נחמד להכיר את האנשים מאחורי המקלדת :-)

בגלל שהגעת עם הדודג' ולא הסובארו לא הצלחנו לבדוק את ה-

FUMOTO VALVE

אולי בפעם הבאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת איזה מזל - בדודג' עם הבורג או בלי הבורג - כל חמישה-שישה חודשים אני גם ככה החלפתי כבר את כל השמן במנוע :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

פותחים ראש נרגילה, שותים כמה וודקה אקסל ואחרי זה עושים חארקות עם העמברקס בחניה עד שבאות ניידות משטרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...