Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן RS - האם צפוי יבוא סדיר לארץ?

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על איזו חטיבת רנו ספורט קרסו מדברים? היו 2 אירועים שקרסו אירגנו לחטיבת רנו ספורט ומאז החטיבה הזאת נזנחה וכל התשומת לב עברה לחטיבת ניסאן ספורט כי שם נמצא כל הכסף(370z, GTR).

תעשו בדיקה כמה ארועים היו לחטיבת ניסאן וכמה היו לרנו ותגלו שחטיבת רנו נזנחה מהר מאוד!

אבל אני מבין שעכשיו הכי קל לבוא ולהזכיר את החטיבה הזאת כי יש השקה של רכב חדש וזה נשמע מרשים: חטיבת רנו ספורט.

ועוד דבר זהו דור 4 של המגאן ולא דור 3 כפי שרשום, או שאני לא יודע לקרוא טוב או שמי שרושם את המכתבים הללו חייב להיות בקיא בדגמים שהם מוכרים בחטיבת רנו ספורט.

1. הוא מדבר על חטיבת הספורט של היצרן.

2. בדור הראשון המגאן הספורטיבית נקראה קופה והיא לא הייתה ממש ספורטיבית. מגאן RS התחילה רק בדור השני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתבר שהרכב הגיע בטעות לאולם התצוגה שבוע לפני השקה. נכון לעכשיו החזירו אותו למחסן.

למה...? היא כבר שם, שישאירו. מה המשמעות של השקה שמחייבת להחזיר אותן?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כמו הגראנד קופה, הרכב דורש "הבשלה ויישון" של 8 חודשים בבונדד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הוא מדבר על חטיבת הספורט של היצרן.

2. בדור הראשון המגאן הספורטיבית נקראה קופה והיא לא הייתה ממש ספורטיבית. מגאן RS התחילה רק בדור השני.

חטיבת ספורט רנו שקיימת נכון להיום רק על הנייר וכל המטרה שלשמה היא הוקמה במזנו ממזמן איבדה את המשמעות שלה בעיני הלקוחות הקיימים, ואני לא היחיד בדעה הזאת, תשאל כל בעלים של רנו ספורט מה דעתו בנוגע לחטיבה זו.

איך שלא תסובב את זה המגאן הזאת היא מגאן אר אס דור 4, ככה היא נקראת בכל העולם וככה היא יצאה משערי המפעל.

לכן המינימום המצופה מנציג של קרסו שידע מה הוא כותב, וגם אם הוא טעה ובטעות רשם 3 במקום 4 אז מינימום שמצופה ממנו זה לקרוא טוב את מה שרשם לפני שהוא שולח את זה לכל העולם ואחותו.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג על מה שאתה מדבר , חברים כבר מחכים מעל חודש וחצי לגראנד קופה, אין רכבים בישראל למסירה , אוניה שהייתה אמורה להיכנס באוקטובר לא הגיעה ומחכים לאוניה שאמורה להגיע בימים הקרובים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה מדבר על ההשקה של הגראנד קופה שהשתהתה חודשים רבים (בגלל שהיו הרבה פלואנס במלאי?)

מכיוון שיצרה כבר הודעה לעיתונות לא נראה לי שיקרה כדבר הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YYY, כ"כ הרבה אמוציות וכולה על רכב צוחפתי , אז בואו ננסה לעשות סדר אחרי שננשום עמוק ונתרכז.

חטיבת ספורט רנו שקיימת נכון להיום רק על הנייר וכל המטרה שלשמה היא הוקמה במזנו ממזמן איבדה את המשמעות שלה בעיני הלקוחות הקיימים, ואני לא היחיד בדעה הזאת, תשאל כל בעלים של רנו ספורט מה דעתו בנוגע לחטיבה זו.

של היצרן חביבי, תקרא טוב מה כתבתי, של היצרן.

איך שלא תסובב את זה המגאן הזאת היא מגאן אר אס דור 4, ככה היא נקראת בכל העולם וככה היא יצאה משערי המפעל.

לכן המינימום המצופה מנציג של קרסו שידע מה הוא כותב, וגם אם הוא טעה ובטעות רשם 3 במקום 4 אז מינימום שמצופה ממנו זה לקרוא טוב את מה שרשם לפני שהוא שולח את זה לכל העולם ואחותו.

אתה מתעקש להמשיך לשמוע רק את עצמך, אכן מדובר בדור הרביעי של המגאן אבל רק הדור ה 3 של המגאן RS.

שניכם צודקים ואף אחד מכם לא טועה.

אין לך מושג על מה שאתה מדבר , חברים כבר מחכים מעל חודש וחצי לגראנד קופה, אין רכבים בישראל למסירה , אוניה שהייתה אמורה להיכנס באוקטובר לא הגיעה ומחכים לאוניה שאמורה להגיע בימים הקרובים.

ככה אתה מכיר אותי?

שאני מדבר דברים בלי ביסוס?

אנחנו מדברים על השקות והשקת הגראנד קופה נדחתה מעל חצי שנה ורכבים שכבו במגרשי הבונדד כל התקופה הזאת כי לקרסו היו דברים יותר חשובים לעשות/ למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטונתי, ותמיד אפשר לחלוק על וויקי, אבל:

https://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9gane_Renault_Sport#M%C3%A9gane_Renault_Sport_III,(based_on_2017+,_4th_gen_M%C3%A9gane)

[ATTACH=CONFIG]524264[/ATTACH]

Screenshot_1.jpg

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל איך שלא תסובב את זה זו מגאן דור 4! נקודה

אם זה דור 3 או 4 של אר אס זה משהו אחר ופה מוצגת מגאן מדור 4 בתצורת אר אס 3. עכשיו זה יותר מובן לכולם.

ובגירה לגבי חטיבת הספורט של רנו אז יש גם אחת כזו בארץ ומי שעמד בראשה עד לאחרונה היה עומרי יזדי בן אדם משכמו ומעלה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאין לי שום קשר (לצערי) למועדון רנו ספורט, גם אני שמעתי שעומרי יזדי עזב. לדעתי פספוס ענק של קרסו.

כמו כן ידוע לי שיש כבר מחליף, בחור שגם חי את אולם הרכב ומאוד בקיא ושוטף בתחום הספורט המוטורי. לא מכיר אותו אישית.

מקווה שהמועדון רנו ספורט רק יעלה ויהיה ערך מוסף לרוכשים. אולי יום אחד אוכל לרכוש RS הנ"ל ולהצטרף למועדון :).

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן ידוע לי שיש כבר מחליף, בחור שגם חי את אולם הרכב ומאוד בקיא ושוטף בתחום הספורט המוטורי..

שבענו כבר ממומחים שחיים את אולם הרכב, אולי הפעם ישנו ויביאו מישהוא שחי את עולם הרכב :wink:

תכלס, לא מכיר את היזדי הזה אבל אם תחת שרביטו קרתה התקרית עם אולם התצוגה ונסיעת המבחן ב RS הקודמת, אז כבודו במקומו מונח, אבל גם לא הנחיל שום "רוח המפקד" של חטיבת הספורט וגם במבחן המכירות לא הצליח מי יודע מה.

ושלא יתנפלו עליי, לא יודע מי זה, מעולם לא פגשתי אותו ומעבר לכשלון במבחן התוצאה, אין לי כלום לא בעדו ולא נגדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שופט בן אדם על סמך מקרה אחד, כמות הפעמים שהוא עזר ופעל למען בעלי רנו ספורט והשקיע בהמון מזמנו בבעלי רכבי רנו ספורט אי אפשר לספור על יד אחת! לא היה בעלים אחד/ת שפנו אליו בכל נושא ולא קיבלו תשובה או מענה לכל בעיה שנתקלו בה.

תמיד היה זמין בכל יום ובכל שעה! לא משנה אם זה היה שישי או שבת, תמיד ידע לענות עם חיוך וברוח טובה.

לא מכיר את מחליפו בכלל ואני רק מקווה שהוא יהיה טוב כמו שעומרי היה לבעלי רנו ולא רק לבעלי ניסאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שופט בן אדם על סמך מקרה אחד, כמות הפעמים שהוא עזר ופעל למען בעלי רנו ספורט והשקיע בהמון מזמנו בבעלי רכבי רנו ספורט אי אפשר לספור על יד אחת! לא היה בעלים אחד/ת שפנו אליו בכל נושא ולא קיבלו תשובה או מענה לכל בעיה שנתקלו בה.

תמיד היה זמין בכל יום ובכל שעה! לא משנה אם זה היה שישי או שבת, תמיד ידע לענות עם חיוך וברוח טובה.

לא מכיר את מחליפו בכלל ואני רק מקווה שהוא יהיה טוב כמו שעומרי היה לבעלי רנו ולא רק לבעלי ניסאן.

חלילה לי מלשפוט אותו, כאמור לא מכיר אותו.

אני רק חווה דעתי על מבחן התוצאה הסופית שבו גם המועדון החטיבה וגם המכירות לא התרוממו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו לכל מנהל יש מנהל מעליו, לא תמיד למנהל יש את היכולת לעשות ולהזיז דברים בתקופה קצרה מבלי שמישהו מעליו יעמוד בדרכו. מניסיון אישי מול עומרי אני יכול להעיד שהוא תרם ונתן מעצמו מעל ומעבר לטובת בעלי רנו ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...