Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2014 1.2 118 כ"ס

my love-Porsche
שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מעוניין לקנות רנו קליאו 2014 1.2 אוט'

קיבלתי הצעת מחיר ממש יפה (מפרטי )

והבחור שמוכר לי אמר לי שהוא מטופל והכל עם ספר טיפולים במוסך מורשה

עכשיו במהלך השיחה הוא אמר לי שנדלקה לו נורה שקשורה לגיר והוא החליף מחשב גיר ב-6 אלף ש"ח.

הרכב עשה 80 אלף קילומטר. שזה סביר לגמרי

השאלה שלי האם זה מסוכן לקנות רכב שהחליפו לו מחשב גיר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ידועה עם הגיר הדו מצמדי הזה, באופן כללי הדו מצמדי אלו גירים פחות אמינים לא רק ברנו אלא גם בפולקסווגן (אם שמעת על ה DSG) ואפילו אצל קוריאניות שומעים דיווחים על בעיות.

ההיגיון שלי אומר שאם הוא החליף כבר את המחשב גיר אז יכול להיות שזה פועל לטובתך כי זה לא יפול עליך ויש לך עוד כמה עשרות אלפי קילומטרים טובים לנסוע עד שתצטרך להתמודד עם תקלה כזו.

אם חוץ מזה הרכב שמור והבדיקה מעולה אז לא הייתי שולל, מה שכן הייתי מעדיף קילומטר קצת נמוך יותר אם אפשר, באופן כללי תמיד אני מעדיף לאתר רכב שהיה שייך למישהו שנסע בו יחסית מתחת לממוצע וכמעט תמיד יש כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בפורום היו דיווחים על בעיות בגיר באזור ה 60 אלף.

אי אפשר לדעת האם פעם הבה תהיה בעיה בעוד 60 אלף או 100 אלף, לכן צריך לקחת זאת בחשבון או לקנות רכב עם גיר פלנטרי אבל עם ביצועים פחות טובים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ידועה עם הגיר הדו מצמדי הזה, באופן כללי הדו מצמדי אלו גירים פחות אמינים לא רק ברנו אלא גם בפולקסווגן (אם שמעת על ה DSG) ואפילו אצל קוריאניות שומעים דיווחים על בעיות.

ההיגיון שלי אומר שאם הוא החליף כבר את המחשב גיר אז יכול להיות שזה פועל לטובתך כי זה לא יפול עליך ויש לך עוד כמה עשרות אלפי קילומטרים טובים לנסוע עד שתצטרך להתמודד עם תקלה כזו.

אם חוץ מזה הרכב שמור והבדיקה מעולה אז לא הייתי שולל, מה שכן הייתי מעדיף קילומטר קצת נמוך יותר אם אפשר, באופן כללי תמיד אני מעדיף לאתר רכב שהיה שייך למישהו שנסע בו יחסית מתחת לממוצע וכמעט תמיד יש כאלו.

רכב בן 5, 80 אלף ק"מ, בממוצע 16 אלף ק"מ בשנה.

כמדומני זה מתחת לממוצע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הרכב כבר שנתיים ונהנה מכל רגע, היו לי הרבה סופר-מינים(איביזה,208 וקיה ריו האחרונות) ומהקליאו הנ״ל נהניתי הכי הרבה.

הנה סיכום קצר שעשיתי על הרכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 5, 80 אלף ק"מ, בממוצע 16 אלף ק"מ בשנה.

כמדומני זה מתחת לממוצע.

ככל הידוע לי הממוצע הוא 15 אלף לשנה ככה שהרכב הזה עשה מעט מעל הממוצע.

אני עם הרכב כבר שנתיים ונהנה מכל רגע, היו לי הרבה סופר-מינים(איביזה,208 וקיה ריו האחרונות) ומהקליאו הנ״ל נהניתי הכי הרבה.

הנה סיכום קצר שעשיתי על הרכב.

אחלה סיכום אבל הבנאדם יודע כבר שהרכב מצוין והוא כבר החליט לקנות, הוא יותר מבקש חוות דעת על האקזמפלר שמצא מאשר על הרכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמוצע קרוב יותר ל 20 אלף:

https://www.google.com/amp/s/www.themarker.com/amp/dynamo/cars/1.4067760

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון הממוצע של רשת טרייד מוביל לא מדוייק.

הוא לוקח בחשבון רק מכוניות יחסית חדשות, כמו כן מי שמחליף מכוניות לעיתים קרובות ומשתמש בשרות רשתות כמו טרייד מוביל בדרך כלל נוסע הרבה.

כל מי שמחליף רכב פעם ב 10 שנים ונוסע 7000 ק"מ בשנה לא בסטטיסטיקה שלהם.

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (שלוקחת בחשבון את כל המכוניות) בפעם האחרונה שבדקתי קילומורטז' שנתי ממוצע לרכב פרטי היה כ 17 אלף ק"מ בשנה. לרכב ליסינג הממוצע גבוה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...