Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן - אאודי RS3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צבע מדהים! יש לי רכב עם צבע דומה משהו. יפהפה.

תתחדש ותהנה!

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למיטב זיכרוני זה הצבע היחידי שמוצע בישראל ללא תוספת מחיר, מה גם שהם לא בדיוק מביאים סדיר עוד צבעים מלבדו.

מכונה מעניינת, חזקה, נוחה ונעימה.

עם זאת חסרה את מימד הפאן שיש למתחרות בליגה שלה.

תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון מול מחירון קבלת? סליחה על החפירות

כמו שאמרתי, קשה לומר. זרקו לי סיסמאות בהתחלה אבל בסופו של דבר הוספתי סכום מסויים. האם זה אומר שקיבלתי מחירון או הנחה על המחיר הרשמי של ה RS3? לא אדע בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני זה הצבע היחידי שמוצע בישראל ללא תוספת מחיר, מה גם שהם לא בדיוק מביאים סדיר עוד צבעים מלבדו.

מכונה מעניינת, חזקה, נוחה ונעימה.

עם זאת חסרה את מימד הפאן שיש למתחרות בליגה שלה.

תתחדש ותהנה!

זה ממש לא נכון. חודש מאוחרי יותר הגיעה לבנה באותו המחיר בדיוק. לא רציתי לחכות עוד חודש. סתם הייתי מפסיד עוד על המרצדס במחירון.

זה נכון שהיא מפסידה את הפאן מול המתחרות שלה אבל גם ה M2 וגם ה קאיימן אס, עולות משמעותית יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כמובן שחוסר בנסיעת מבחן על המתחרות די מבטל אותן לחלוטין... לא הייתי סומך על ביקורות בהוצאה של סכום כזה.

למיטב הבנתי ההנחות על רכבי יוקרה בדלק [M2] הן מהגדולות בקטגוריה, כנראה שעדיין לא היית מגיע למחיר של ה RS3, אבל מאמין ש 15% ממחירון זו לא מילה גסה שם.

אשמח לקרוא את הסקירה המורחבת כאשר תפורסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותהנה.

הצבע נפלא לדעתי.

לא יודע איך קוראים לו באאודית אבל כל גווני אפור אנית מלחמה עובדים נהדר על מכוניות בעלות תכלית.

רציתי לדעת עד כמה האוטו מזוהה על ידי שאר משתמשי הדרך? האם האוטו מזוהה ל-ידי חובבי רכב בלבד, או שמא גם אנשים מן הישוב שמים לב פתאום לצלחות הדיסק המחוררות ו/או ריבוי יציאות המפלט? האם הדבר מעיק ביומיום?

שואל כי אמא שלי רוצה כזה (בצחוק ובחיוך :)

עכשיו שאלה אליך, כחובב נהיגה, וכאדם שממה שהוא כותב ניכר שניואנסים של התנהגות כביש מעניינים אותו, האם לפעמים אתה שוקל לחפש את ההנעה מנהיגה דווקא במשהו יותר ישן? נניח 964 טורבו? (דגמי 89 ניתן לייבא משנה הבאה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפקק , הרכב נראה כמו A3 רגילה. חדי עין ישימו לב לכיתוב קטן מאחור או על הגריל הקדמי. אבל בחניה , מי שעובר ומציץ על הריפוד של הכסאות מבין שיש פה משהו לא בסדר....

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כמובן שחוסר בנסיעת מבחן על המתחרות די מבטל אותן לחלוטין... לא הייתי סומך על ביקורות בהוצאה של סכום כזה.

למיטב הבנתי ההנחות על רכבי יוקרה בדלק [M2] הן מהגדולות בקטגוריה, כנראה שעדיין לא היית מגיע למחיר של ה RS3, אבל מאמין ש 15% ממחירון זו לא מילה גסה שם.

אשמח לקרוא את הסקירה המורחבת כאשר תפורסם.

לשבת עם איש מכירות בדלק ולקבל הצעה לא עולה כסף. היה לי איתם דין ודברים לפני שרכשתי את ה E קלאס. הם רצו על ה 530e משמעותית יותר כסף ועל ה M2 בכלל. הכל היה בטלפון ובאימיילים. יכול להיות שאם אשב שם, המצב ישתנה אבל הם יושבים במקום מאוד לא אטקראטיבי מבחינתי. אם יפתחו סוכנות בהרצליה זה יקל עלי מאוד :-D.

סקירה מורחבת? אתה מתכוון לשנה עם האאודי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותהנה.

הצבע נפלא לדעתי.

לא יודע איך קוראים לו באאודית אבל כל גווני אפור אנית מלחמה עובדים נהדר על מכוניות בעלות תכלית.

Nardo gray. אני מכנה אותו אפור בטון :-)

רציתי לדעת עד כמה האוטו מזוהה על ידי שאר משתמשי הדרך? האם האוטו מזוהה ל-ידי חובבי רכב בלבד, או שמא גם אנשים מן הישוב שמים לב פתאום לצלחות הדיסק המחוררות ו/או ריבוי יציאות המפלט? האם הדבר מעיק ביומיום?

שואל כי אמא שלי רוצה כזה (בצחוק ובחיוך :)

כפי ש save ציין, זה לא פרארי. זה לא מושך מבטים יותר מידי ולי ממש טוב עם זה. אין ספק שהבאס שהרכב מוציא בסל"ד נמוך יכול למשוך פה ושם מבטים אבל, גם, לא יותר מידי. לשאלתך, ממש לא מעיק.

עכשיו שאלה אליך, כחובב נהיגה, וכאדם שממה שהוא כותב ניכר שניואנסים של התנהגות כביש מעניינים אותו, האם לפעמים אתה שוקל לחפש את ההנעה מנהיגה דווקא במשהו יותר ישן? נניח 964 טורבו? (דגמי 89 ניתן לייבא משנה הבאה)

יש לי בעיה קשה מאוד עם רכבים שהם בני למעלה מ 3 שנים. לא משהו ספציפי בשלוש (יכול להיות פה ושם רכב שהעין שלי תאהב גם אחרי חמש שנים) אבל ממש לא מתחבר לרכבים "ישנים". בפורום אספנות, פה, אני לא משתתף וזה מבחירה. זה ממש לא עושה לי את זה. יכול להבין את אלו שזה כן עושה להם את זה.

ושוב, לשאלתך, רכב משנת 89 לא בא בחשבון

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, נהניתי לקרוא! תתחדש ותהנה.

רכב מעניין מאוד, לצערי עדיין לא יצא לי לעשות עליו סיבוב.

יצא לי לראות מספר RS3 חדשות בצבע הזה במו עיניי והצבע הזה נראה במציאות אפילו יותר יפה מבתמונות.

אגב, לדעתי העיצוב מאחור של ההאץ' יותר נאה מהסדאן.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש ותודה על הסיקור.

נעת בין כמה נקודות קיצון ברכישות האחרונות שלך,

ההימור שלי שבאאודי תמצא את הבינגו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...