Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת אופל אינסינגניה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא פעם נטען שיחס מחיר לתמורה בbmw והאודי בטווח מחירים האלה הוא לא שווה ואתה משלם על מותג, אז למה זה לא הגיוני מבחינתך ?

אם שם זה לא שווה, אז באופל זה כן??

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון אולי, אבל...

כאשר רכב גרמני מיוצר בגרמניה זה טוב יותר מרכב גרמני שמיוצר בברזיל, לפחות נשמע כך, לא בהכרח נכון.

אבל תגיד אתה מה היית מעדיף

אני לא חושב שמישהו קנה גולף במקום פולו כי האחרונה מיוצרת בספרד.

ועם כל הכבוד לטענות של מר שמלצר על כך שאופל נמכרת מעט כי היא מתומחרת גבוה שיתכבד ויסביר מדוע המכירות של האסטרה החדשה זניחות למרות שהיא מוצעת במחיר של 116K ש"ח שהינו דווקא מאוד אטרקטיבי לקטגוריה. שלא לדבר על מריבה וזאפירה שגם מוצעות במחירים טובים מאוד (במבצעים ו/או אפס ק"מ) ובקושי נמכרות. אני לא רואה את האינסיניה החדשה בתמחור הנוכחי משנה את התמונה כהוא זה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסהכ הם מכרו ב 11 חודשים מעל 4000 מכוניות לא רע , בטח לא מזהיר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע? היצרן mass market היחיד שמכר פחות הינו פורד. ועליהם ועל ההיצע המאוד מוגבל שלהם (שכולל suv's וקומפקטית עם מוניטין הרוס) כבר דובר בשרשור הזה. ואפילו פורד מכרו כמעט 3000 מכוניות.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה של פבל על התחרות ראש בראש קורסה מול איביזה התשובה למעשה הייתה אנו לא נכנסים למלחמת מחירים אגרסיבית כדי למכור עוד יחידות. שלי איכותי וגרמני ולכן הפער, ושהציבור יחליט.

התשובה הייתה כי הם עומדים בערך על 60% שוק פרטי 40% שוק מוסדי

הבן אדם חולם לגבי התמחור. ואני לא בטוח שהנתונים שמסר על היחס פרטיים/ליסינג נכונים, משום שאני לא מכיר אפילו בן אדם אחד (!) שרכש אופל [שאינה OPC] אבל כן מכיר כאלה שקיבלו אותה בליסינג. אני לא רומז כמובן שהוא מטעה, אלא שאולי הוא סופר כפרטיים גופים שרוכשים בכמויות גדולות למשל, או שהנתונים שלו היו שגויים, או שהוא התבלבל ביחס. ואולי אני טועה, הורושם שקיבלתי ממה שאני רואה על הכביש ומכיר אינו נכון - אשמח להתבדות. יש פה אנשים שרכשו אופל באופן פרטי? [אני חושב שיש פה אולי מוביל דעה שחבר שלו רכש אסטרה - ולא ממש שמח על הרכישה... אבל מעבר לזה? מישהו?]

בדיקה העלתה שהאיביזה מיוצרת בספרד.

המטריה היא גרמנית אבל העובד הוא ספרדי.

נו בחיאת. ובאמת, הגישה של שמלצר משפיעה באופן עמוק על הרוכשים... היה מת למכור חצי מהאיביזות שפרטיים קונים...

חסר אחיזה במציאות.

המונדאו האחרונה שיובאה כן יכלה להתחייב לכמות ולהיות מתומחרת אטרקטיבית וכנל ה S MAX ופתאום הם לא?

ופיאסטות שמרו על רצף של עשרות שנים של יבוא, פתאום לא אטרקטיביות ויקרות?

תאמין לי, שוחה היטב בביצה המוטורית הישראלית, פשוט מעדיפים למכור מזדה.

אם דוח ועדת זליכה היה מיושם וכל יבואן היה בבעלות של מותג אחד בלבד (גם אם מיוצר ע"י אותו תאגיד כמו במקרה VAG וצ'מפיון כדוגמא) אז גם הייתה פה הרבה יותר תחרות וגם היית רואה ייצוג מלא יותר של מותגים/ דגמים.

כל כך נכון וכואב...

^^^

צודק הבחור

רק לא יקרה כי אין לממשלה כוח על יצרני הרכב הגדולים, וגם לא מן הנמנע כי אין רצון.

זה לא היצרנים, זה היבואנים וכוחם/לוביסטיהם/וכו'.

ועם כל הכבוד לטענות של מר שמלצר על כך שאופל נמכרת מעט כי היא מתומחרת גבוה שיתכבד ויסביר מדוע המכירות של האסטרה החדשה זניחות למרות שהיא מוצעת במחיר של 116K ש"ח שהינו דווקא מאוד אטרקטיבי לקטגוריה. שלא לדבר על מריבה וזאפירה שגם מוצעות במחירים טובים מאוד (במבצעים ו/או אפס ק"מ) ובקושי נמכרות. אני לא רואה את האינסיניה החדשה בתמחור הנוכחי משנה את התמונה כהוא זה.

אכן כן. לא רואה תורים בדרך לאולם התצוגה. להיפך, תמיד כשאני עובר ליד האולם בהרצליה שומם שם. יותר מאשר אצל אלפא :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם

לך יש רושם ולו יש נתונים

הערכה שלי

אין לו סיבה ל"טעות"

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר מישהו שקנה באופן פרטי אופל בעשור האחרון.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זו המשוואה

המשוואה הנכונה היא

האם תעדיף לרכוש גולף שיוצרה בגרמניה או גולף שיוצרה בספרד?

אני אישית אעדיף את הגולף שיוצרה בגרמניה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

צודק כל החלטה של קניה יש בה הרבה עניין פסיכולוגי.

זליון פעם אנחנו קוראים כאן שרכישת רכב היא עניין אמוציונאלי או בניסוח העממי קניה מהלב.

ומה הייתה החלטתך האישית במקרה הזה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

צודק כל החלטה של קניה יש בה הרבה עניין פסיכולוגי.

זליון פעם אנחנו קוראים כאן שרכישת רכב היא עניין אמוציונאלי או בניסוח העממי קניה מהלב.

אבל ישה גם הדוגמא שלך לא טובה. כי אתה השווית שתי מכוניות זהות מבחינת שוק, מוצר, וכו'. לא השוואה נכונה. כלומר שאלת לגבי אותה מכונית בדיוק.

ההשוואה המקורית שלך (כלומר של שמלצר) היא: אופל גרמנית קטנה או סיאט ספרדית קטנה שמבוססת על מכללי VAG - לחיוב ולשלילה. אופל שבקושי נמכרת ורק אלוהים יודע אם יש לה שוק יד2 ומי קונה (זכורה לי בעבר עורכת דין שעבדה אצלי שלא הצליחה למכור את הקורסה שלה), מול סיאט שהוא רכב מבוקש כחדש ומשומש (להבנתי, מבלי שבדקתי נתונים מדוייקים ביד2) אצל צעירים וצעירות כאחד. פה, עם כל הכבוד, אם צריך לרכוש פרטית ולא לקחת בליסינג, אני חושב שאין שאלה. ההשוואה הקשה יותר היא למעשה אסטרה מול לאון, נניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שבמצב היפותטי שהיו מציבים בפני אופציה של גולף מיוצרת בגרמניה וגולף ספרדית כאשר אין שום הבדל בינהן בכלל, וללא יתרון כזה או אי אחר לאחת מהן, אז כן מאוד יכול להיות שהייתי בוחר בגרמניה. אבל שוב, פסיכולוגי לגמרי, ובמצב אחר לא הייתי חושב פעמיים על מוצא הרכב לפני קניה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באר

קל וחומר

כדי לפשט את הדוגמה איביזה מול קורסה הבאתי את אותו מוצר רק האחד מיוצר בגרמניה והשני מיוצר בספרד.

עכשיו לשאלתך למה איביזה קוצרת הצלחה והקורסה לא, לי אין תשובה לכך.

עכשיו לכל אלה שלא מכירים אף אחד שרכש אופל פרטית , אני למשל לא מכיר אישית אף אשה שנאנסה.

ובוא נניח לרגע שהכל נמכר רק לליסינג ולא רק לליסינג סתם אלא לליסינג של שלמה, שוב בניגוד מוחלט למידע שנתן אסי שמלצר בהשקה.

השנה בערך 4500 יחידות שנה שעברה כ 5100 יחידות ( תודה ל car_me על המידע )

אחרי שהסתימה תקופת הליסינג , האם שלמה ליסינג זרק אותם לים?

כנראה שלא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה נוסג שוב להשוואה לא רלבנטית. גם אם אבא שלי היה צריך לבחור בין סובארו יפנית

לסובארו קוריאנית הוא היה בוחר ביפנית, אבל אצל אופל זה לא (!!!) אותו מוצר... זה לא סיאט, ואינני יודע אם זה חיובי או שלילי.

אז באמת מה *אתה* היית בוחר: קורסה או איביזה? לאון או אסטרה? בהנחה שאתה רוכש פרטי שצריך רכב קומפקטי בסיסי וגם יחליף לרכב קומפקטי בעוד שלוש שנים.

עריכה: לפני מספר שנים שקלתי את הGTC המהממת. אבל היא היתה כזו עגלה ועם גיר כל כך מיושן, שאפילו הרפתקאות dsg עדיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...