Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת אופל אינסינגניה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגרסאות דיזל אין הרבה ביקוש (כך עפ"י אנשי היבואן) ולכן כרגע אין ייבוא סדיר. אך הנושא נבדק.

יש OPC ליין, כפי שהיה בדגם הקודם. אנקדוטה - באינסיגניה באופן כללי כבר אין OPC, אלא GSI.

כמו עם הדיזל - אין ביקוש, לכן אין וכרגע לא יודעים אם יהיה יבוא סדיר. נאמר גם שיש מחיר, אז ההערכה שלי (פבל) היא שאם תכנס לסוכנות ותדרוש, לא יגידו לך לא.

אמרו מהו המחיר?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באנגליה, מחיר האינסיגניה באופן הזוי מקביל למחיר האסטרה...

OPC היא רמת גימור אבל יש GSI, ייבאו אותה?

בנוגע לסגמנט, גם מזדה 6 מוכרת לא רע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקת ייבוא גרסאות הדיזל גם לאינסיגניה וגם לאסטרה החדשה כנראה רומז שאופל החליטו לצאת משוק המוניות שאליו חדרו דוקא די בהצלחה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפרטים בידיעה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי - מחירים הזויים שנועדו למטרה אחת בלבד, כך נראה - הנחות משוגעות לחברות הליסינג, לרבות כמובן זו של היבואן עצמו. אני מתקשה להאמין שהיבואן חושב שרבים ישלמו מכיסם 200+ על אינסיגניה, או אפילו 185... חבל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור ראש בראש מול ה 330e אכן תמוהה לחלוטין (בלשון המעטה).

אני לא רואה מי באמת בוחר באניסיגניה מבין השתיים גם אם(?) האינסיגניה גדולה ומרווחת יותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור ראש בראש מול ה 330e אכן תמוהה לחלוטין (בלשון המעטה).

אני לא רואה מי באמת בוחר באניסיגניה מבין השתיים גם אם(?) האינסיגניה גדולה ומרווחת יותר.

לא פעם נטען שיחס מחיר לתמורה בbmw והאודי בטווח מחירים האלה הוא לא שווה ואתה משלם על מותג, אז למה זה לא הגיוני מבחינתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב מקדימה חלש לטעמי. אבל סה"כ רכב מרשים מאוד.

המחירים של הדגמים המתקדמים פשוט הזויים.

עם כל הכבוד לאבזור והמנוע האימתני עדיין מדובר באופל, ובלי לזלזל חלילה, כמה אנשים ישלמו רבע מליון שקל ומעלה על אופל :shock:

או שאולי זה רק אני חושב ככה ?? (יכול מאוד להיות)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה ברשותי אינסיניה סטיישן כפולת הנעה עם מנוע 2 ליטר טורבו דיזל מהדור הקודם , הרכב היה מושכר והיה ברשותי במשך 9 ימים במהלך חופשב ביער השחור.

יש לי רק דברים טובים להגיד על הרכב , מרווח , נוח , מצויד מאוד בדגם כפול ההנעה . מנוע 2 ליטר בריון רציני וחסכוני בדלק , אני מאוד אהבתי את הרכב , גימור ברמה גבוהה מאוד לטעמי אידאלי למשפחות.

בהתייחס לישראל, המחירים אותם היבואן מציג מרמזים על הכיוון והוא ליסינג בלבד...

165-170 לדגם בסיס ...נו באמת , כאשר המלחמה מתחילה כבר על רכבים במחיר של 143 (טוסון עם מנוע 2 ליטר) הרי הסיכוי להצלחה קלוש עד לא קיים.

במחיר של 155 היה סיכוי כלשהו להצלחה , בתמחור הנוכחי הסיכוי נמוך .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...