Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

208GTI, סיוויק ידנית, לאון ידנית או 1.8 אולי המאזדה החדשה שתגיע אם סוף סוף יהיה לה מנוע הולם... אולי הפולו עוד שבועיים תביא בשורה גם... לא חסר.

עריכה: שלא אשמע נאיבי... אני לא באמת מצפה לבשורה מבחינת עלות תועלת מפולו חזקה. רק רשמתי שאולי זה אופציה, גם אם אחת לא מאוד סבירה.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה המשותף לסיאט לאון 1.2 ידנית ולסוזוקי ספורט? ששתיהן ידניות? הלאון לא מתיימרת להיות דגם ספורטיבי.

מחירה של ה-208 GTI הוא 140K ש"ח, ואיך לאון 1.8 (שגם היא לא בדיוק ספורטיבית) עולה 120K?

המכונית היחידה שמתחרה ראש בראש וגם מתומחרת באותו מחיר היא האופל אדם S (מתעלם בכוונה מהמיטו המיושנת והלא מוצלחת).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס לי מילים לפה, לא דיברתי בשום שלב על 1.2

דיברתי על הFR 150 הידנית. או ה-1.8 האוטומטית.

המכוניות האלה הן לא ב-120, אבל אם הסוזוקי תעלה בעצמה 120, לא אחשוב פעמיים ואעדיף לשים תוספת צנועה ולקבל (הרבה) יותר.

לגבי ה-208GTI אתה סתם זורק נתונים בשביל להציג טענה שנוחה לך. ה208 ממזמן לא באמת עולה 140 ואף אחד לא שילם את המחיר הזה כבר הרבה מאוד זמן.

לסיוויק שעולה 135 לא התייחסת וגם היא אופציה מעולה ואולי הכי קורצת (לי) מבין כולם.

והאופל אדם גם (לטעמי) עסקה גרועה ולכן לא הזכרתי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדם לא עסקה גרועה בכלל, בטח שלאחרונה ראיתי פרסומים שמוכרים מכוניות לפני גיול ב-105 או 110 (לא זוכר בדיוק).

הסיוויק והלאון רחוקות מספורטיביות שנות אור, בטח ובטח מההתנהגות הקלילה וכיפית של הסוויפט.

מה שכן, המחיר של ה-208 פשוט קרוב מדי בשביל.

120 נשמע כמו מחיר מעניין אבל לא מספיק אטרקטיבי לדעתי, קונספטואלית הוא סבבה, אבל אם אני הייתי צריך לשים את הכסף כנראה שאחרי התלבטות קצרה הייתי הולך ומזמין 208.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכבר קונה רכב בסגמנט הזה ובסכום הזה - המחיר זה לא השיקול היחיד.

ה-208 זה פשוט סתם עוד רכב מהיר. אני מאוד מקווה שהסוויפט לא תאכזב ותציע קצת יותר מזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-208 ממש רחוקה מלהיות סתם עוד רכב מהיר. הפולו היא סתם עוד רכב מהיר (ולא נוח בצורה קיצונית), הסיוויק (הרגילה, לא טייפ אר) סתם רכב מהיר. כנ"ל הלאון ואולי אפילו אפשר להגיד את זה על האדם (שמתנהגת בצורה מאוד "בוגרת"). אבל ה-208? ממש, ממש לא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהייתה לו 208 אני יכול להגיד שזה רכב שיש בו הרבה ומבחינת ההגדרה הסטראוטיפית מקוטלג כרכב מתנהג בשונה מהפולו למשל שלא.

בשורה התחתונה ה208 מציעה חבילה מצויינת של שילוב בין דיילי לספורט אבל בפועל, חסר לה את ייסוד ההנאה, אין לה את הפאן פקטור הזה שבפועל הוא הדבר החשוב ביותר בהוט האץ'.

השלדה מעולה, ההגה לא רע בכלל אבל איכשהו כמכונית לנהיגה, משהו שכיף להיכנס אליו בסופ"שים חסר לה משהו.

אני לא יודע איך תהיה הסוויפט אבל יש לי תחושה שהיא תרגיש טוב יותר, פחות חזקה, פחות מהודרת אבל משהו באופי של הסוויפט ספורט הישנות גורם לי להאמין שהחוויה הכללית תהיה של מכונת נהיגה יותר מאוזנת ומהנה מה208.

כל אלו תחושות בטן שלא מבוססות על יותר מדי שנוגע לדור החדש של הסוויפט, אפילו לא נהגתי בגרסאות הבסיס שלו.

אבל המתכון של רכב קל ביותר (אל תתפסו אותי במספרים אבל אם אני זוכר נכון 970 קילו לעומת כ1200 קילו בפיג'ו) בלי הרבה כוח (שכשמגיע בהיעדר מכלולים תומכים מסביב כמו דיפ' מכאני, ברקסים ומתלים הולמים, מהווה חסרון נטו לדעתי) עם שלדה טובה לא הצליח לאכזב הרבה פעמים במכוניות ספורטיביות לאורך השנים.

שייתנו תמחור הגיוני ואני מאמין שהרבה חובבי נהיגה אמיתית ישבו בקסמה של הסוויפט הזאת.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממבחנים שהתפרסמו השבוע באתרי רכב באירופה, נראה שהדגם החדש של הסוויפט ספורט פחות מהנה מהדגמים הקודמים. מקווה שהיא באמת תגיע לארץ ואז נותר רק לחכות לנהיגת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשותף לסיאט לאון 1.2 ידנית ולסוזוקי ספורט? ששתיהן ידניות? הלאון לא מתיימרת להיות דגם ספורטיבי.

מחירה של ה-208 GTI הוא 140K ש"ח, ואיך לאון 1.8 (שגם היא לא בדיוק ספורטיבית) עולה 120K?

המכונית היחידה שמתחרה ראש בראש וגם מתומחרת באותו מחיר היא האופל אדם S (מתעלם בכוונה מהמיטו המיושנת והלא מוצלחת).

באופן מסויים גם סוניק RS ואיביזה איבו מתחרות בסוויפט ספורט.

ועכשיו גם הקורסה GSI החדשה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוניק לא משווקת יותר ואני לא יודע על התמחור של הקורסה GSI (ואם היא תשווק בכלל). איביזה איבו לא ממוצבת כדגם ספורטיבי אלא כדגם מאובזר - אין לה דבר עם הסוויפט ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצ'מפיון יש\היו לא מעט דגמים שהציעו רכבים רגילים לחלוטין עם מנוע חזק-ביחס-למחיר-והמתחרות כמו הראפיד 1.4T בהתחלה, לאון 1.8T (הדגם הקודם) והאיביזה (מאז ומתמיד?).

הספק מנוע בלבד לא הופך רכב "רגיל" לרכב ספורטיבי אמיתי.

סוויפט ספורט, איביזה\לאון קופרה, קורסה VXR, אסטרה GTC, דגמי אבארת' וכו' הם רכבים מהסוג השני.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהייתה לו 208 אני יכול להגיד שזה רכב שיש בו הרבה ומבחינת ההגדרה הסטראוטיפית מקוטלג כרכב מתנהג בשונה מהפולו למשל שלא.

בשורה התחתונה ה208 מציעה חבילה מצויינת של שילוב בין דיילי לספורט אבל בפועל, חסר לה את ייסוד ההנאה, אין לה את הפאן פקטור הזה שבפועל הוא הדבר החשוב ביותר בהוט האץ'.

השלדה מעולה, ההגה לא רע בכלל אבל איכשהו כמכונית לנהיגה, משהו שכיף להיכנס אליו בסופ"שים חסר לה משהו.

אני לא יודע איך תהיה הסוויפט אבל יש לי תחושה שהיא תרגיש טוב יותר, פחות חזקה, פחות מהודרת אבל משהו באופי של הסוויפט ספורט הישנות גורם לי להאמין שהחוויה הכללית תהיה של מכונת נהיגה יותר מאוזנת ומהנה מה208.

כל אלו תחושות בטן שלא מבוססות על יותר מדי שנוגע לדור החדש של הסוויפט, אפילו לא נהגתי בגרסאות הבסיס שלו.

אבל המתכון של רכב קל ביותר (אל תתפסו אותי במספרים אבל אם אני זוכר נכון 970 קילו לעומת כ1200 קילו בפיג'ו) בלי הרבה כוח (שכשמגיע בהיעדר מכלולים תומכים מסביב כמו דיפ' מכאני, ברקסים ומתלים הולמים, מהווה חסרון נטו לדעתי) עם שלדה טובה לא הצליח לאכזב הרבה פעמים במכוניות ספורטיביות לאורך השנים.

שייתנו תמחור הגיוני ואני מאמין שהרבה חובבי נהיגה אמיתית ישבו בקסמה של הסוויפט הזאת.

למען הדיוק הסוזוקי שוקלת 1045ק"ג הפיגו 1160ק"ג.

בניגוד לפיגו ,סוזוקי אף עם לא ניפקה רכבים ספורטיביים טהורים,בנוגע להנאה יש לי הרגשה שאתה טועה ובגדול,אין לי ספק שה208GTI מהנה יותר לנהיגה מהסוזוקי.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט ספורט שוקלת 970 ק"ג (אם כבר דיוק...) ושני הדגמים הקודמים (החל מ-2008) שלה היו מאד מהנים ומוצלחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדיוק הסוזוקי שוקלת 1045ק"ג הפיגו 1160ק"ג.

בניגוד לפיגו ,סוזוקי אף עם לא ניפקה רכבים ספורטיביים טהורים,בנוגע להנאה יש לי הרגשה שאתה טועה ובגדול,אין לי ספק שה208GTI מהנה יותר לנהיגה מהסוזוקי.

רכב הספורט הטהור האחרון של פיג'ו היה ה-205t16. אולי גם היחיד - היתר היו הוט האצ'ים, שגם אם מוצלחים (והיו מוצלחים) רחוקים מלהיות רכבי ספורט טהורים.

אין לי שמץ של מושג איך אתה קובע מי מהנה יותר, ללא צל של ספק, בלי לנהוג בשתיהן בתנאים דומים. הלך ניתנה הנבואה? אפשר את המספרים בהגרלת הלוטו הבאה?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט ספורט שוקלת 970 ק"ג (אם כבר דיוק...) ושני הדגמים הקודמים (החל מ-2008) שלה היו מאד מהנים ומוצלחים.

דווקא לא..

http://www.globalsuzuki.com/automobile/lineup/swiftsport_europe/spec/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...