Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולם שכחו מ 208? 120 אלף לסוזוקי קצת חיים בללהלנד.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אפשר להשוות אותה ל-208 לפני שלפחות נוהגים בשתיהן?

ה-208 יקרה יותר, לפי מה שמפורסם כאן. אני לא נהנתי לנהוג בה. בכלל. למרות שאני עדיין שוקל מדי פעם לתת לה הזדמנות נוספת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעוניין בסוזוקי ידנית עם המנוע הזה ב-110K יאלץ להסתפק בסוזוקי קרוסאובר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה פרסום רשמי של היבואן? כי אני לא. עד אז... אפשר לתהות מה יהיה המחיר, אם בכלל באמת ישכילו לייבא אותה לארץ.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה פרסום רשמי של היבואן? כי אני לא.

swiftsport.jpg

הידיעה המצורפת פורסמה היום במוסף ממון של ידיעות אחרונות. ממה שידוע לי, יש לי יסוד סביר להנחה שהפרסום הוא בתאום עם היבואן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בכתבה המקורית נכתב "מהיבואנית, מכשירי תנועה נמסר כי הסוויפט ספורט תנחת בישראל בתחילת 2018" ולאחר שביטלו החליטו שוב לייבא אבל בסוף השנה. כדאי לחכות עד שהמכונית תהיה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בתחילת השרשור ש120K יהיה גבול עליון ועד 110K יהיה כבר סוג של בשורה.

היבואן כנראה החליט לנקוט באסטרטגיה מעט גרידית. על פי הביקורות מדובר במוצר טוב, ולכן מי שרוצה יתאמץ ויוסיף עוד קצת בשביל הרכב. ככה אני מנתח את הגישה בתמחור הזה. בלי קשר לגרידי או לא זו ההוט האצ' הכי זולה בשוק כרגע, אומרים שהיא טובה ויש לה סמל יפני. נחכה לתג מחיר סופי וביקורת כחול לבן.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעולה עם ביקורות טובות בעולם, באם המחיר נכון, סביר שהוא יתומחר בימי מכירות מיוחדים:חבר, קרנות שוטרים,מבצעי פסח וכדומה במחיר של 110-115 אלף שקלים כולל ההטבות הנילוות. בסוזוקי קשה מאוד עד בלתי ניתן לקבל הנחה במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]503418[/ATTACH]

הידיעה המצורפת פורסמה היום במוסף ממון של ידיעות אחרונות. ממה שידוע לי, יש לי יסוד סביר להנחה שהפרסום הוא בתאום עם היבואן.

ואני עובד מכשירי תנועה. לכן כתבתי את מה שכתבתי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...