Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב הספורט הטהור האחרון של פיג'ו היה ה-205t16. אולי גם היחיד - היתר היו הוט האצ'ים, שגם אם מוצלחים (והיו מוצלחים) רחוקים מלהיות רכבי ספורט טהורים.

אין לי שמץ של מושג איך אתה קובע מי מהנה יותר, ללא צל של ספק, בלי לנהוג בשתיהן בתנאים דומים. הלך ניתנה הנבואה? אפשר את המספרים בהגרלת הלוטו הבאה?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

אם ה306GTI או ה106 ראלי בעיניך לא רכבי ספורט טהורים אז בוא ספר איזה כן..{אני מקוה שרק לא תרשום סוזוקי..:wink:}

נהגתי ב208 GTI ונהגתי בסוויפט ספורט הקודמת {מהנה יותר מהדגם העכשווי} באנגליה,ולמרות שה208 מתאימה יותר גם להתנהלות יומיומית היא מאוזנת יותר,מתקשרת יותר,מהנה יותר מהסוויפט,ועל מסלול גם מהירה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הלינק שהבאת מתייחס לדגם הקודם.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על הדגם הישן, זה הדגם החדש

http://www.globalsuzuki.com/automobile/lineup/swiftsport/

[TABLE=class: weight]

[TR]

[TH]Kerb weight (min. / with full option)[/TH]

[TH=class: normal]kg[/TH]

[TD]965~975[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה306GTI או ה106 ראלי בעיניך לא רכבי ספורט טהורים אז בוא ספר איזה כן..{אני מקוה שרק לא תרשום סוזוקי..:wink:}

נהגתי ב208 GTI ונהגתי בסוויפט ספורט הקודמת {מהנה יותר מהדגם העכשווי} באנגליה,ולמרות שה208 מתאימה יותר גם להתנהלות יומיומית היא מאוזנת יותר,מתקשרת יותר,מהנה יותר מהסוויפט,ועל מסלול גם מהירה יותר.

106 ראלי/gti ו-306 ראלי/gti הן הוט האצ'ס. כלומר, פרשנות ספורטיבית על בסיס רכב קיים. משמע לא רכב ספורט טהור בשום קנה מידה. אלה מכוניות מצוינות, שמאד הייתי שמח לראות אצלי באוסף כשאהיה עשיר מספיק שיהיה לי אוסף, אבל מכוניות ספורט טהורות הן לא.

מיאטה היא מכונית ספורט טהורה. הונדה s2000 היא מכונית ספורט טהורה. פורשה 911 היא מכונית ספורט טהורה. מבין את ההבדל?

לגבי השלכה מדגמים קודמים - ספר את זה ל-207gti, וגם לגולף III gti.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני מבין, באנגליה יש יותר מגרסה אחת של 208 gti. באיזו נהגת?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהם לא רכבי ספורט "טהורים". הם רכבים משופרים, לא טהורים. אם הם רכבי ספורט טהורים, בוא ספר מהי לוטוס אליז בעיניך?

רכב ספורט טהור הוא רכב שתוכנן ככזה, מהתחלה, ורק לשם כך. זה בהגדרה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני עובד מכשירי תנועה. לכן כתבתי את מה שכתבתי.
https://m.ynet.co.il/Articles/5233745

עדיין פייק ניוז? ;-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הביקורות אכן לא סופר מפרגנות בינתיים.

מצד שני, במחיר כזה היא עדיין יכולה להיות פשרה נהדרת, לפחות לפי התאורים עד עכשיו. בטח למי שלא התלהב מה-208.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב במחיר, אני חושב שצריך לקחת את הביקורות בהקשר שלו. זאת לא תהיה סיוויק טייפ R, וגם לא 308gti. זאת תהיה מתחרה לאדם S, בעצם warm hatch. זה ההקשר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק אותי איך השרשור הזה התגלגל. זה התחיל בהלוואי שימכרו בארץ, המשיך באיזה באסה שלא ימכרו בארץ, ונגמר בתמחור הזוי לא שווה לקנות בכלל. אגב, מצחיק שב-120 אלף היא קרובה מדי ל-208 אז עדיף את ה-208, אבל ב-110 אלף כבר עדיף את הסוויפט. ה-208 מצויינת אבל לא פרקטית בתצורה של 3 דלתות. סעיף השימושיות פותח את הסוויפט לקהל יעד נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקטיות זה לא משהו לזלזל בו. אני משנע 2 בנות ברכב 2 דלתות כמעט 3 חודשים ואני יכול לומר 4 דברים:

1. זה לא משהו למות ממנו;

2. אבל זה ממש לא כיף גדול;

3. הן מאד נהנות מהקטע של כניסה לאוטו, קיפול המושב וההיפך;

4. אני פחות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת מקווה שהיא תגיע בסוף (אם היבואן הזה, אי אפשר לדעת). מחר של 115-120 נראה לי סבבה לגמרי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, בטוח שאפשר להסתדר וזה לא סוף העולם, אבל העובדה שיש עוד זוג דלתות פותחת את הסוויפט כאופציה למי שכן רוצה להוסיף פאן וביצועים (קודם כל ביחס לסוויפט הרגילה) מבלי להתפשר על פרקטיות. לפג'ו אין את האופציה הזו, שלא לדבר על האדם הצפופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...