Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הג׳יפונים יכולים להתחרות באיכות ברכבי מנהלים?

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול לרצות רכב קטן, אבל כשיש לך משפחה ברוכה אין לך הרבה ברירות. מה תעשה, תשכיר רכב 7

תשכיר..?

כעיתונאי אני מצפה ממך ליותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוא דיבר על מצוקת חניה... על זה אמרתי שהפיתרון למשפחה ברוכה הוא קרוסאובר קומפקטי.

כן, הבנתי. ושוב - מיניוואן הוא פתרון עדיף גם במקרה הפרטי הזה. בגלל תכנון חכם ויעיל בדרך כלל מדובר בכלים קצרים יותר מקרוסאוברים מקבילים. תשווה נתונים של C4 פיאקסו מול אאוטלנדר/X טרייל/קודיאק וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא? נוחות נסיעה? פעם אחרונה שבדקתי, רכב כבד יותר פירושו מתלים קשיחים יותר (כדי לעמוד בעומס מלמעלה) פירושו נסיעה פחות נוחה.

.

לא בדקת כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איך ג'יפון יותר שימושי ביום-יום? יותר קשה לחניה, קשה לתמרן בכבישים צרים, צריכת דלק גבוהה יותר. זה שיש יותר תא מטען זה אומר שימושי פעם פעמיים בשבוע.

2. כמישהו שנוסע ברכב "מנהלים" (במונחים אירופאיים/ארה"ב זה פשוט משפחתי גדול) אני מזהה כמה יתרונות:

היגוי חד יותר

כוח האצה ובלימה חזקים

מושבים מרווחים יותר, לא יודע מה הקטע של תנוחת ישיבה גבוהה אבל בד"כ ברכב "מנהלים" יש מושבים איכותיים ביותר

בידוד רעשים

רמת גימור איכותית מג'יפון

ההשפעה הישירה היא נסיעה נוחה יותר ופחות מעייפת בבין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איך ג'יפון יותר שימושי ביום-יום? יותר קשה לחניה, קשה לתמרן בכבישים צרים, צריכת דלק גבוהה יותר. זה שיש יותר תא מטען זה אומר שימושי פעם פעמיים בשבוע.

2. כמישהו שנוסע ברכב "מנהלים" (במונחים אירופאיים/ארה"ב זה פשוט משפחתי גדול) אני מזהה כמה יתרונות:

היגוי חד יותר

כוח האצה ובלימה חזקים

מושבים מרווחים יותר, לא יודע מה הקטע של תנוחת ישיבה גבוהה אבל בד"כ ברכב "מנהלים" יש מושבים איכותיים ביותר

בידוד רעשים

רמת גימור איכותית מג'יפון

ההשפעה הישירה היא נסיעה נוחה יותר ופחות מעייפת בבין עירוני.

ומה תגיד על אלו שלא מחפשים ביצועים וזה פחות

חיוני להם? ולצורך העניין מחפשים יותר סלון נוח שיהיה להם לגב? כגון אבא שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אחת הסיבות שחשקה נפשי בסקודה קודיאק, זה הכמויות של האאוטלנדר שיש על הכביש. מבאס לגמרי. אבל בכל זאת, אני שם לב שאנשים משתחווים כשאני עובר בכביש. אני מצידי משתדל לנופף להם לשלום, בנימוס של אבירים.

וגם לי יש חדשות בשבילך, הנה 5 סיבות טובות לקנות קרוסאובר (ספוילר: כל מה שכתבתי בקיצור)

אם היית מסתכל טוב היית רואה שהם לא משתחווים אלא מתכופפים להקיא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לפנק את עצמי,

התחדשתי בחתימה חדשה!

אוח, כמה נחמד לגלות מישהו שמכיר את המושג הומור...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מסתכל טוב היית רואה שהם לא משתחווים אלא מתכופפים להקיא.

בדיוק כמו ב״מלך האריות 3״. סרט קאלט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כידוע מחליף רכבים כמו גרביים, כרגע אני סוגר חודש שני עם CTS חדשה מהניילונים, אני אוהב את האוטו, הוא נוח מאוד, חסכוני בצורה מפתיעה ומפנק.

אבל.....

אני רוצה לחזור לאסקלייד.

למרות שאני רוב הזמן נוסע לבד ומדי פעם עם נוסע נוסף, אני מתגעגע לאפשרות של קיפול המושבים והעמסה, תנוחת הישיבה הגבוהה היא דבר מאוד מרגיע בפקקים משום מה.

וביום יום צריכת הדלק לא כזאת רחוקה ממכונית סדאן.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דיבר על מצוקת חניה... על זה אמרתי שהפיתרון למשפחה ברוכה הוא קרוסאובר קומפקטי.

זה 5 מקומות ומשפחתית זה 5 מקומות, מה עשית בזה?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וביום יום צריכת הדלק לא כזאת רחוקה ממכונית סדאן.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

יכול להיות, אם הסדאן המדוברת היא צ'ארג'ר Hellcat.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, אם הסדאן המדוברת היא צ'ארג'ר Hellcat.

אני עשיתי ממוצע של 17-18 מייל לגלון עם האסקלייד, עם הCTS אני עושה את אותם המספרים, אבל, בנסיעה ארוכה בשיוט, אני גם מגיע ל43 מייל לגלון, משהו שהאסקלייד יכול לחלום עליו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 5 מקומות ומשפחתית זה 5 מקומות, מה עשית בזה?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

קומפטי מסוג אאוטלנדר או אקסטרייל או קודיאק. קומפקטי יחסית לשברולט טאורס וכאלה וגם נראה יותר קטן מפיקסו וסורנטו ודומיהם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...