Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמד לרנו מגאן שנת 99

sasa7171
שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רנו מגאן שנת 99 עם מצמד גמור, הרכב נמצא בחיפה וביררתי מחירים ורק אחד הסכים להגיד הוא אמר 1000 שקל מצמד ו300 שקל על כול שעת עבודה וזה 6 שעות עבודה.

אז הבנתי שמנסים לגנוב אותי ולעבוד עלי.

השאלה: מה העלות של החלפת מצמד כולל עבודה?

ואם אפשר המלצה למוסכים מומלצים בחיפה (וזולים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של החלפת קלאצ' ברכב דומה,

זה לוקח 6 שעות כשעושים את העבודה על הקרקע, עם כלים ידניים, ללא היכרות מעשית מוקדמת עם הרכב.

במוסך, על ליפט, עם כלים פניאומטים וניסיון קודם עם הדגם, אני מעריך את העבודה הזו בין שעתיים לשלוש שעות עם הפסקת קפה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הבן אדם אמר לי עבודה של 6 שעות.

מצידי שיקח לו גם 8 שעות, אבל מה זה השטות הזאת שהוא לוקח כסף לשעה, אם אני הייתי לוקח 300 שקל לשעה הייתי מסיים עם רכב אחרי חודש.

ידוע לך מחיר כולל עבודה סבירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעה, בעלות של 1500 שקל החליפו לי את כל הגיר ועל הדרך גם את המצמד (לא כולל חלקים). כך שאכן מנסים לגנוב אותך.

אני חושב שהמצמד עצמו עלה 700₪ (של וולאו). מכיוון שהחלפת גיר דורשת פירוק מצמד ממילא אז לא יודע להגיד לך איזה חלק מעלות העבודה משוייך להחלפת המצמד אבל מעריך שלא יתכן שיותר מחצי מאותם 1500.

כל הנ"ל מתיחס למגאן 2002 שמהבחינה הזו זהה לשלך.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 שעות עבודה שביקש המוסך נראו לי גם כזמן ארוך מידי, אז הלכתי ובדקתי:

לפי שעתון היצרן, החלפת קלאץ' במגאן כזאת עם מזגן אמורה לקחת 6.9 שעות עבודה.

Megane 1 Clutch repair time.JPG

בכל מקרה, תנסה לסגור על מחיר כולל של כל העבודה, לא לפי שעות. לדעתי אפשר להגיע למחיר נמוך יותר ממה שביקשו ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף זה לא קלאץ הגיר היה גמור ומצאתי מוסך אמין וטוב ,

החליף לי גיר וקלאץ פלוס בדיקת הרכב פלוס הוא תיקן עוד כמה דברים קטנים ופלוס חיכינו כול הזמן לחלקים ככה שהרבה פעמים העבודה נעצרה לקח 4 שעות, שאם הוא היה עובד רצוף בלי המסביב היה מסיים תוך שעתיים.

מקצוען אמיתי ולא גנב

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם, מה הייתה הבעיה בגיר?

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לספר לנו מה העלויות ומי המוסך שאתה ממליץ עליו?

או שלעזור לחברי הפורום זה מילה גסה?

מוסך ציון בקירית אתא, לגבי כול דבר הוא נותן מחיר שביחס למוסכים אחרים זולים יש דברים שהוא עשה ולא גבה ממני תשלום כמו טרמוסטט ושינוי המים למים ירוקים (זה שטויות אבל מוסכים אחרים היו לוקחים כסף על כול שטות).

וגם, מה הייתה הבעיה בגיר?

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שחוק לא שמנו לב אבל הוא היה גמור אי אפשר לנסוע ועושה רעש נוראי הכול היה תפוס שם.

עריכה אחרונה על ידי sasa7171
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע רציתי להמליץ עליו למישהו עד שהגעת לחלק של המים הירוקים.

מה למה?

ובאמת שהוא אחלה מאוד מקצועי לפני שהגעתי עליו ביררתי בכמה מוסכים וכולם ניסו לגנוב הוא לא גנב.

ואני אישית ביקשתי ממנו שיחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרנו יש נוזל קירור עם תקן ספציפי מוסכניק ששם מים ירוקים בלי תקן נכון למעשה לא גרע אבל לא עשה טוב באותו הזמן.

בנוסף יש נוזלי קירור אגרסיביים יותר וברכבים עם מים נוזלי קירור כאלה יכולים לפתוח סתימות שמנעו נזילות במשך השנים שנוצרו עקב שימוש במים רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...