Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ממל"ז של 114 במקום 90 בכביש הסרגל - עזרה בפענוח כתב השוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ל

מבחינתי הדיון כאן הסתיים בנוגע לכך (זה פורום ולכן אתם מוזמנים לדון על זה לבדכם). באשר לדו"ח, צוחק מי שצוחק אחרון - כל הפרסום הזה עשה את שלו והוא ככל הנראה יבוטל.

אשרי המאמין...

רק שתהיה לך מספיק יושרה לחזור לכאן ולספר איך זה הסתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבי

יש מצב שהדו"ח יבוטל אבל

לא בגלל הכתב אלא על חוסרים בנתונים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוטה להסכים.

אבל, כל דוח עובר בקרה של מי שסורק אותו לדות"ן. דוח לקוי לא נכנס למערכת ויש צורך להשלים על ידי מזכר.

זה חוקי ותקין.

אסור לשוטר לבצע שינוי בדוח שאינו גלוי למקבל הדוח.

אחותו של פות"ש קבלה את ההעתק הכחול הגרוע של הדוח. אולי חסרים פרטים ואולי לא. לא נדע כי לא כל הדוח צולם.

לא מן הנמנע שבתחנה צורף מזכר, אם היו חסרים פרטים, כדי שאם העניין יגיע לידי משפט, כל החומר יהיה גלוי לתביעה ולמי שיצלם את החומר.

כמו שאמרתי, נכסוס ציפורניים בהמתנה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד, בלי השוואות. אתה לא פתחת את המירורלינק בארץ, אתה לא מעל החוק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד, בלי השוואות. אתה לא פתחת את המירורלינק בארץ, אתה לא מעל החוק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

לא מעל החוק - ההפך!

יש ביכולתי להגיש בקשה להישפט בבית דין לתעבורה והסיכוי שהשופט/ת יבטל את הקנס הוא לטובתי.

(בהתחשב בנסיבות).

אגב הדו"ח צולם ע"י מצלמת רמזור בצומת מורשה לכיוון צפון.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והדוח לא יבוטל, צור קשר בפרטי.

בהצלחה

אחרי זה מתפלאים כשאומרים שאתה מושחת. ניצולי שואה? יוקר המחיה? חזק מול החמאס? לזה אין לך זמן, אבל לעזור למישהו בפורום רכב לבטל דו"ח, זה כן. הזוי, תחזיר את המפתחות ולך הביתה.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

יצאת חומוס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - בחייך, לא שמת לב מאיפה הוא יצא?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר stio, כדאי לך (או לאחותך) לקחת עורך דין. זהו מצב מורכב ומסובך ולדעתי רק עורך דין שמתמחה בפענוח כתב שוטרים יכול להציל את המצב.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והדוח לא יבוטל, צור קשר בפרטי.

בהצלחה

ראש הממשלה שלי אני אוהב אותךךךךך חחחחח אני רוצה לומר לך ראש הממשלה שלי שאסור לך לתת לדו"ח הסמולני לסטיו הסמולני ולהרוגים בכבישים הסמולנים לבאס אותך למה איך אומרים ראש הממשלה שלי "משפחות שיקיריהן מתו יש רק בלחם וגם הוא מצביע מרכז ליכוד" חחח עוד דבר קטן ראש הממשלה שלי אנא תמשיך לעשות חיל ולהוריד כל שנה את מס' ההרוגים ביחס למייל אנגלי מרובע חלקי גלון אמריקאי של דלק עם מס בלו במאות אחוזים כמו שעשית בכל השנים האחרונות ובו נראה ראש הממשלה שלי אם מישהו מהסמולנים בפורום הזה יצליח לסטור את הנתון חחחחח אוהב אותך יותר מאשר מירורלינק

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

יצאת חומוס

זהו שלא חביבי, היחיד שיצא פה חומוס זה אתה.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...