Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ממל"ז של 114 במקום 90 בכביש הסרגל - עזרה בפענוח כתב השוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה עדיין מאמין שביבי כתב זאת

אשריך וטוב לך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואוו, אתה לא אמיתי. ברור שביבי כתב את זה, הוא התפנה מכלללללללללללל העיסוקים שלו ופתח יוזר בקארס פורום.

מה לא אמין פה?

מי שלא טוב לו, יום טוב לו

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שזה נכתב בהומור, נו באמת.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק (?) - סחתיין על היוזר ההזוי ביותר בפורום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ביקשו ממני לכתוב כתבה כללית על כתב ידם של השוטרים באחד מהאתרים הגדולים - אם למישהו יש דוגמאות נוספות של דו"חות כאלה הוא מוזמן לכתוב לי בפרטי.

בתוך כך ביקרו אצלי קרובי משפחה כעת, הנהג בן כ- 75 קיבל דו"ח של 750 ש"ח מגאטסו על מהירות - רק בעיה קטנה: מס' הרכב לא זהה בשתי ספרות והרכב המצולם הוא פיג'ו 308 בעוד שהרכב שלו הוא 208.

אני לא מבין איך המשטרה טועה בשתי ספרות וגם בדגם הרכב ועל הדרך מטרטרת איש מבוגר כזה (קבלת דואר רשום וכ').

כמיטב המסורת - הבלאגן בנושא הזה בפייסבוק יעלה בקרוב עם טקסט הולם ושיתופים בדפים רלוונטים (ולא - לא אצל ביבי שעסוק עם תאגיד השידור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פה בפורום, תמצא הרבה צילומי דו"חות, רובם המוחלט לא קריא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת שמפיקה ככל הנראה מאות אם לא אלפי דוחות קורים טעויות

רק מי שלא עושה לא טועה.

למזלם הרע הם נפלו על אדם מבוגר שקשור אליך ואחריתם מרה.

האם קרה לך פעם שהמזוודה שלך לא הגיעה בטיסת ההמשך ליעדה אלא נסעה לטימבוקטו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קרה לך פעם שהמזוודה שלך לא הגיעה בטיסת ההמשך ליעדה אלא נסעה לטימבוקטו.

שאלה רטורית. הרי אם חלילה היה קורה דבר כזה, כבר היינו כולנו שומעים על מהומות ובלאגנים בפייסבוק, קוראים שם ניסוחים ממוקדים וטקסטים הולמים, אולי אפילו זוכים לכתבה באחד מהאתרים הגדולים.

וגיא, אתה מודע לאפשרות לפתור בעיות בעולם שלא דרך "בלאגן בפייסבוק", כן? אתה מבין שהדו"ח של קרוב משפחה שלך זה אפילו לא סיפור, כן? פשוט אנקדוטה קטנה. מהסוג שפותרים בביקור של 20 דק' בתחנת המשטרה, ואחר כך שוכחים ממנה. אז לא יותר פשוט לפסוע עם אותו קרוב המשפחה המבוגר לתחנת המשטרה הקרובה לביתך, שם - אני בטוח - פשוט יבטלו את הדו"ח, ותו לא? לא יותר פשוט לנסות את האופציה הזו גם עם הדו"ח של אחותך - במקום לשכנע עכשיו עצמך ואחרים, שהיא לא יודעת על מה הדו"ח (הכותרת של השרשור הזה מעידה שהיא דווקא כן, ומפתיע ששכחת שיש אוזניים לכותל), ולכתוב כתבות הזויות על העלאה בסכומי הקנסות, שמגיעה על רקע דו"ח אחד מסכן?

אגב כתבות - קראתי הבוקר את הטור האחרון שלך בפשפשוק. אל תקח את זה אישית, אבל אתה חייב למצוא לעצמך עורך.

נעזוב לרגע את הניסוחים הבעייתיים, כמו ההאנשה של משטרת התנועה הארצית, ש-"לפני כמה שנים החליטה", אבל אפילו לאתר כמו "פשפשוק" זה מביך שמפרסמים כתבה, שמתחילה בכותרת "חשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק" ומסתיימת ב-"ממשטרת התנועה נמסר בתגובה לפרסומים ב"ידיעות אחרונות"". לא רק זה - הכתבה של אודי עציוני בנושא, שממנה ציטטת, הופיעה משהו כמו יום וחצי לפני שלך.

מביך. אלא אם כן, כמובן, קניתם את "ידיעות אחרונות", כדי שתוכל להפגש עם נתניהו, ולנהל איתו מו"מ במקום נוני מוזס, במטרה לבטל דוחות לקרובי המשפחה שלך. במקרה כזה, אני מתנצל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחזק את מה שיבגני כתב. גיא, המשטרה מורכבת מאנשים ואנשים עושים טעויות (כאן ספציפית טעות בפרטי הרכב בכתיבת הדוח). אתה לא חושב שמן הראוי לתת להם הזדמנות לתקן את הטעות לפני שיוצאים למלחמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני האחראי

תופס את השוטר שנתן את הדוח לאחות , שיכתוב אותו בכתב קריא מדפיס זאת ושלח לאחות של המיוחד.

לא נכנע לאלימות של סטיו שהיא במקרה אלימות מילולית ולא בריונית שהופך את השולחן.

בעיני שניהם בריונות

במקביל לוחץ על קבלת מדפסות לשוטרים בניידות.

כבר ראינו כאן דוחות מודפסים כאלה.

באותה הזדמנות מנסח דוגמה של דו"ח כך שלא יהיו בו חוסרים וכשלים , כך שהשוטר יצטרך להשלים רק פרטים הקשורים למקרה הפרטי.

לגבי הטעות אם קרוב המשפחה , בודק כיצד קרתה הטעות כדי להפיק לקחים מערכתיים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רטורית. הרי אם חלילה היה קורה דבר כזה, כבר היינו כולנו שומעים על מהומות ובלאגנים בפייסבוק, קוראים שם ניסוחים ממוקדים וטקסטים הולמים, אולי אפילו זוכים לכתבה באחד מהאתרים הגדולים.

וגיא, אתה מודע לאפשרות לפתור בעיות בעולם שלא דרך "בלאגן בפייסבוק", כן? אתה מבין שהדו"ח של קרוב משפחה שלך זה אפילו לא סיפור, כן? פשוט אנקדוטה קטנה. מהסוג שפותרים בביקור של 20 דק' בתחנת המשטרה, ואחר כך שוכחים ממנה. אז לא יותר פשוט לפסוע עם אותו קרוב המשפחה המבוגר לתחנת המשטרה הקרובה לביתך, שם - אני בטוח - פשוט יבטלו את הדו"ח, ותו לא? לא יותר פשוט לנסות את האופציה הזו גם עם הדו"ח של אחותך - במקום לשכנע עכשיו עצמך ואחרים, שהיא לא יודעת על מה הדו"ח (הכותרת של השרשור הזה מעידה שהיא דווקא כן, ומפתיע ששכחת שיש אוזניים לכותל), ולכתוב כתבות הזויות על העלאה בסכומי הקנסות, שמגיעה על רקע דו"ח אחד מסכן?

אגב כתבות - קראתי הבוקר את הטור האחרון שלך בפשפשוק. אל תקח את זה אישית, אבל אתה חייב למצוא לעצמך עורך.

נעזוב לרגע את הניסוחים הבעייתיים, כמו ההאנשה של משטרת התנועה הארצית, ש-"לפני כמה שנים החליטה", אבל אפילו לאתר כמו "פשפשוק" זה מביך שמפרסמים כתבה, שמתחילה בכותרת "חשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק" ומסתיימת ב-"ממשטרת התנועה נמסר בתגובה לפרסומים ב"ידיעות אחרונות"". לא רק זה - הכתבה של אודי עציוני בנושא, שממנה ציטטת, הופיעה משהו כמו יום וחצי לפני שלך.

מביך. אלא אם כן, כמובן, קניתם את "ידיעות אחרונות", כדי שתוכל להפגש עם נתניהו, ולנהל איתו מו"מ במקום נוני מוזס, במטרה לבטל דוחות לקרובי המשפחה שלך. במקרה כזה, אני מתנצל.

יבגני, זה ממש נחמד שאתה לכאורה אובססיבי אלי, עוקב אחרי התגובות שלי בפורום ומקפיד לכאורה להגיב על כולן או לכל הפחות על רובן, אבל עשה לי טובה - אלא אם כן אתה מלצר פה אשמח שלא תמליץ לי על כלום: אל תיקח את זה קשה, אבל זה לא מעניין אותי. אמנם זה פורום, אבל אשמח שלא תפנה אלי גם לא ע"ג הפורום מהסיבה הפשוטה: לא מעוניין.

לגבי הניסוח / כתיבה: אשמח שתמנע מלתת עצות לאבא איך לעשות ילדים - זה מביך ומיותר מבחינתך, מבין?

לנושא: הכותרת שונתה בניגוד לדעתי ע"י עורך האתר שרצה לשנותה כדי "למשוך גולשים", אבל גם כך אכן מדובר בחשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק: קצת הבנת הנקרא - הרי זה פעם ראשונה עולה שם. כתוב במפורש: "חשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק" - איפה הבעיה?

לגבי מתנ"א: אכן לפני כמה שנים החליטה, באשר לתגובה אע"פ הכותרת לא חשבת שאני אצטט מאתר ללא קרדיט, נכון?

באשר לעצות שלך ללכת לתחנת המשטרה - אל תיתן עצות שגויות מכיוון שהנושא נבדק והם לא מטפלים בזה, אמרו לשלוח דואר רשום למרכז לפניות הנהגים בפתח תקוה. למה אתה לא בודק את הדברים לפני שאתה מגיב?

שוב: בוא ותעשה טובה לשנינו ואל תלמד את האבא לעשות ילדים ופרט לכך תיאלץ לסבול את הכתיבה שלי בעוד מגוון אתרים גדולים בהמשך - מצטער מראש.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מתעצבן מביקורות, כנראה שיש בהן אמת. just saying.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, זה ממש נחמד שאתה לכאורה אובססיבי אלי, עוקב אחרי התגובות שלי בפורום ומקפיד לכאורה להגיב על כולן או לכל הפחות על רובן, אבל עשה לי טובה - אלא אם כן אתה מלצר פה אשמח שלא תמליץ לי על כלום: אל תיקח את זה קשה, אבל זה לא מעניין אותי. אמנם זה פורום, אבל אשמח שלא תפנה אלי גם לא ע"ג הפורום מהסיבה הפשוטה: לא מעוניין.

לגבי הניסוח / כתיבה: אשמח שתמנע מלתת עצות לאבא איך לעשות ילדים - זה מביך ומיותר מבחינתך, מבין?

לנושא: הכותרת שונתה בניגוד לדעתי ע"י עורך האתר שרצה לשנותה כדי "למשוך גולשים", אבל גם כך אכן מדובר בחשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק: קצת הבנת הנקרא - הרי זה פעם ראשונה עולה שם. כתוב במפורש: "חשיפה בלעדית במדור הרכב של פשפשוק" - איפה הבעיה?

לגבי מתנ"א: אכן לפני כמה שנים החליטה, באשר לתגובה אע"פ הכותרת לא חשבת שאני אצטט מאתר ללא קרדיט, נכון?

באשר לעצות שלך ללכת לתחנת המשטרה - אל תיתן עצות שגויות מכיוון שהנושא נבדק והם לא מטפלים בזה, אמרו לשלוח דואר רשום למרכז לפניות הנהגים בפתח תקוה. למה אתה לא בודק את הדברים לפני שאתה מגיב?

שוב: בוא ותעשה טובה לשנינו ואל תלמד את האבא לעשות ילדים ופרט לכך תיאלץ לסבול את הכתיבה שלי בעוד מגוון אתרים גדולים בהמשך - מצטער מראש.

מה קשור אבא לילדים,זה ידוע שהחסידה מביאה אותם.

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שיר

איך הפשפש עלה למעלה

אבל ברדידות של כתבים /שדרנים כיום

לא אתפלא אם הוא יעלה למעלה

"אשמח שתמנע מלתת עצות לאבא איך לעשות ילדים "

משפט אלמותי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מישהו ראה את הסרט בתול בן 40? אני מחפש לראות אותו ולא מוצא לינק להורדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...