Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ממל"ז של 114 במקום 90 בכביש הסרגל - עזרה בפענוח כתב השוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא פענחתי את הכל, אבל ניסיתי.

נראה שהוא טוען שהוא קלט אותה נוסעת במהירות גבוהה מהמותר בנתיב השמאלי (מפליא שהיא לא יודעת שלא אמורים לנסוע בנתיב השמאלי סתם ככה - סומך עליה שתבהיר לה).

הוא טוען גם שהוא עצר אותה תוך שמירת קשר עין, והראה לה את המהירות בה תועדה ואת המרחק.

מרפרוף קצר אני מבין שכבר היו מקרים בעבר בהם ביטלו דוחות בגלל כתב לא קריא, אז אולי יש לכם סיכוי.

עם זאת, ועם כל הכבוד לחיבתך למאבקים מתוקשרים, לא נראה לי שבגלל דוח לא קריא תגיע לפגוש את המפכ"ל במטה הארצי אשר בירושלים, או את ראש ממשלת ישראל במעונו אשר בירושלים גם כן. מצד שני, כבר ראינו בעבר מה ניסוחים ממוקדים מצליחים לעשות לקונצרנים בינלאומיים, אז אולי אני סתם סקפטי.

בהצלחה, ותעדכן גם פה :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו לא נשלם אותו במידה והדו"ח לא קריא גם אם אצטרך להגיע למפכ"ל ולראש הממשלה - אתה ממש לא מכיר אותי כנראה.

בכל אופן פנו אלי כבר כמה שוטרים בפייסבוק והעניין בטיפול. תודה על העזרה!

לפני שאתה רץ למפכ"ל ואולי לראש הממשלה שנמצא באותו הזמן בתחנה אבל באגף אחר :lol: שתה כוס מים והסכת. אולי תלמד משהו חדש...

מה שאחותך קבלה הוא העתק נייר כימי מחורבן שאגף הטכנולוגיות מספק.

המקור כתוב ברור ונקי ונסרק למערכת הדוחות הממוחשבת של המשטרה.

אם עדיין לא קריא, יכולה לצאת הוראה מהתביעות אל השוטר לשכתב את הדוח.

רק במידה ולא פוענח כתב היד, בשני האופנים, הדוח יתבטל.

מה הסיכוי? 0.01 וזאת במידה שגם ב 90% המקור לא קריא וגם ב 90% השוטר לא מצליח לשכתב.

תשאל מאיפה אני יודע? מ 17 שנים שאני רושם דוחות ורק במקרה אחד נדרשתי לשכתב דוח (הייתה חזרה מכפירה בסוף)

תחשב לבד את התוחלת של הגעה לבית המשפט, קיום שני דיונים לפחות והעובדה שהשופט אינו כבול לקנס המקורי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיבקש אישור מעצמו? :)

אני חייב לציין שלמרות ההומור על מירור לינק אני תמיד נהנה לקרוא הודעות של גיא.

תמיד נחמד לקרוא כשרמת הכתיבה גבוהה מן הממוצע שאנו רגילים אליו.

כמו כן הוא כבר הוכיח את עצמו כמי שיכול לנהל מאבקים ולהצליח בהם.

שלא ייגמר לעולם מה שנקרא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ניקול.

גם מאבקים מתוקשרים, גם ניסוחים ממוקדים. הכל ביחד מייצר חוויה גבוהה מן הממוצע.

כולי תקווה שהאריה ימשיך לצמוח ולהביס את השועלים בכל המאבקים החשובים שהוא מנהל, ואנחנו נמשיך להנות מהחוויה.

תמימות זו תכונת אופי מאוד חשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לפשפשוק לאחר שהקישור פורסם כאן, ואני מוכרח לציין שיש לך נטייה לא בריאה כל כך לשכתב את ההיסטוריה. אחותך דווקא יודעת במה היא מואשמת. גם אתה יודע במה היא מואשמת. זה מופיע בכותרת השרשור, זה מופיע בהודעה הראשונה שלך. ולא רק זה, אתה גם מפגין צביעות אופיינית, כי כשאחרים נוסעים בשמאלי ללא סיבה, אתה - כך מספרים - נוטה לעקוף אותם מימין ולסמן להם שהם לא בסדר עם היד עד שהם מתנצלים.

אה ויש לך גם נטייה קלה לא להצליח להבדיל בין העיקר לטפל.

כתבת בכתבה המרתקת שלך ש"עליית סכומי הקנסות מגיעה על רקע הפוסט"... ובכן, ידידי היקר, המקרה המרגש של אחותך הוא לא הרקע לעליית סכומי הקנסות. היא סתם עבריינית תנועה, ותו לא. והמקרה שלה הוא סתם אנקדוטה. ארוע נקודתי. לא איזה משהו שהתווה מדיניות וסלל את הדרך לשינוי במדיניות הקנסות על עבירות תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זה בשביל 250 ש"ח. אני מנסה להבין משהו- אחותך נסעה שלא כחוק( גם בשמאלי וגם מעל המותר), תפס אותה שוטר והיא קיבלה דו"ח(בצדק כמובן). אתה מתעלם מכל זה ובוחר להתמקד בזה שהכתב לא קריא???

איך אומרים, "מי שצוחק אחרון כנראה לא הבין את הבדיחה".

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה גם טעם לפגם בכך שאדם כותב כתבה ו"שוכח" לציין (בגילוי נאות מינימאלי) כי מדובר באחותו,

כך שהוא ללא ספק בעל אינטרס ובטח לא כתב/עיתונאי אובייקטיבי המשקיף מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכתבות

כתבתי בהודעה הראשונה שלי כי הדו"ח לא יפול על הכתב אלא אולי על חוסר בנתונים כמו מהירות ומרחק קריאה

כמובן שפות"ש לא הביא לנו את מלוא הדו"ח כדי להראות לנו האם נתונים אלה חסרים

לא מן הנמנע כי אולי לא עברו בקופי לריבוע הנכון אלא הם מטושטשים בשורה מתחת.

בכל אופן הקשר בין הדו"ח הזה לעליה בסכומי הקנסות הוא שבירה של שיא בטפשות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב, האם יש עדכון?

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי יש כאן כאלה שלוקים בבעיית הבנת הנקרא ולא מתפקידי להיכנס עכשיו לדיוני ענק על הכתבה ההיא - רק אכתוב שאין כוונה שהקנסות הגיעו מכיוון שאחותי קיבלה את הדו"ח. נו באמת...

אני מנהל את מדור הרכב בפשפשוק, השם שלי מופיע בראש הכתבה ומעל תמונת הדו"ח יש קישור לפרופיל האישי שלי על המקרה - שם כתוב במפורש שאחותי קיבלה את הדו"ח.

מבחינתי הדיון כאן הסתיים בנוגע לכך (זה פורום ולכן אתם מוזמנים לדון על זה לבדכם). באשר לדו"ח, צוחק מי שצוחק אחרון - כל הפרסום הזה עשה את שלו והוא ככל הנראה יבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לא מתפקידי להכנס לדיונים"?

ואף אחד כאן לא לוקה בהבנת הנקרא. אתה פשוט משפל בניסוחים, סובל מבלבול כרוני ברצפי אירועים, ומתקשה להפריד בין העיקרי למשני. את זה אתה כתבת:

עליית סכומי הקנסות מגיעה על רקע הפוסט הזה

ומה לעשות, שזה פשוט לא נכון. לא מבחינה היסטורית עובדתית יבשה, לא מבחינת חשיבות ורצף הארועים. לא מאף בחינה אחרת.

אז אני חוזר ומסביר לך, בעדינות: הפוסט שלך הוא לא רקע לעלייה סכומי הקנסות. בשום צורה שהיא. יותר מזה, סביר להניח שמי שהחליט על המהלך, בכלל לא יודע שאתה ואחותך קיימים.

למילים וביטוים, מה לעשות, יש משמעות. ניסוח ממוקד זה באמת דבר חשוב, ולא כבדיחה.

שמח, בכל מקרה, שהדוח מבוטל. ובטוח שכבר הסברת לה שבשמאלי אין סיבה לנהוג אם לא עוקפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הדו"ח לא מבוטל, הוא ככל הנראה יבוטל וגם אם זה יקרה אנחנו לא באמת נדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...