Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ממל"ז של 114 במקום 90 בכביש הסרגל - עזרה בפענוח כתב השוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי אחותך אם אתם יודעים שעברה את העבירה שלמו ותשתקו. מי שיודע לעשות שידע לשלם. לפני חודז אשתי חנתה בחניית נכים וחטפה אלפייה. לא רק שלא חשבתי לבקש ביטול או לחפש סיבה לתקוף את הדוח אלא שמחתי שחטפה כדי שתלמד ולא תעשה את זה שוב.

לגבי קרוב המשפחה פה ברור שצריך לבקש ביטול של הדוח אבל גם זה יש צורה לעשות. שולחים מכתב למשטרה ומבטלים ולא עושים כזה רעש וצלצולים על כלום העיקר לכתוב ולמשוך תשומת לב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערי יש כאן כאלה שלוקים בבעיית הבנת הנקרא ולא מתפקידי להיכנס עכשיו לדיוני ענק על הכתבה ההיא - רק אכתוב שאין כוונה שהקנסות הגיעו מכיוון שאחותי קיבלה את הדו"ח. נו באמת...

אני מנהל את מדור הרכב בפשפשוק, השם שלי מופיע בראש הכתבה ומעל תמונת הדו"ח יש קישור לפרופיל האישי שלי על המקרה - שם כתוב במפורש שאחותי קיבלה את הדו"ח.

מבחינתי הדיון כאן הסתיים בנוגע לכך (זה פורום ולכן אתם מוזמנים לדון על זה לבדכם). באשר לדו"ח, צוחק מי שצוחק אחרון - כל הפרסום הזה עשה את שלו והוא ככל הנראה יבוטל.

בינתיים ביקשו ממני לכתוב כתבה כללית על כתב ידם של השוטרים באחד מהאתרים הגדולים - אם למישהו יש דוגמאות נוספות של דו"חות כאלה הוא מוזמן לכתוב לי בפרטי.

בתוך כך ביקרו אצלי קרובי משפחה כעת, הנהג בן כ- 75 קיבל דו"ח של 750 ש"ח מגאטסו על מהירות - רק בעיה קטנה: מס' הרכב לא זהה בשתי ספרות והרכב המצולם הוא פיג'ו 308 בעוד שהרכב שלו הוא 208.

אני לא מבין איך המשטרה טועה בשתי ספרות וגם בדגם הרכב ועל הדרך מטרטרת איש מבוגר כזה (קבלת דואר רשום וכ').

כמיטב המסורת - הבלאגן בנושא הזה בפייסבוק יעלה בקרוב עם טקסט הולם ושיתופים בדפים רלוונטים (ולא - לא אצל ביבי שעסוק עם תאגיד השידור).

המשטרה לא יודעת כי מדובר באדם מבוגר

וברצינות הפעם:

לגבי הדו"ח של אחותי: צפינו בסרטון ה- DVR ומתברר שהיא נסעה בשמאלי - הוסברה לה חומרת העבירה ומכיוון שזה לא הרכב שלה אמרתי לה שאני לא מתכוון לתת לה את הרכב אם היא ממשיכה לנסוע בשמאלי בצורה כזאת. בואו נאמר שהיא לא תיסע יותר בשמאלי.

לגבי המהירות - איני יכול להיות צבוע ולומר לה לנסוע על 90 בכביש כזה, אמרתי לה שתיסע להבא עם Waze ושתפעיל שיקול דעת ובד בבד אני מתכוון לשלוח מכתב למשטרה ולבקש את תרגום הדו"ח (שימו לב: את תרגום הדו"ח ולא לבטלו). במידה ויצליחו לתרגמו היא תשלם אותו, במידה ולא אבקש להישפט - כך או כך, במקרה דנן אני רוצה לדעת מה כתוב.

לגבי הדו"ח של קרוב משפחתי: אני מתכוון להעלות אותו לפייסבוק כדי שכולם ידעו לבדוק טוב טוב את לוחיות הרישוי שלהם לפני שהם משלמים דוחות מצלמה, ובכל מקרה ברור שהוא יבוטל (אשלח מכתב גם כן).

כך או כך - לחלוטין לא לעניין לטעות בשתי ספרות שונות של לוחית הרישוי וגם בדגם הרכב, קל וחומר כשמדובר על אדם בן 72.

רק צבענו

בעוד יומיומיים המבוגר יהיה בן 65

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, מה הפירוש של "כ" לפני המספר? בערך.

קרוב המשפחה בן 72.

Night Driver - במידה ויתרגמו את הדו"ח נשלם אותו, טענתי היא שאין סיבה להוציא דו"ח לא מובן, מגיע לנו לדעת מה כתוב בו. מה שכן, למה מרחק המדידה לא כתוב? אני מעוניין לדעת מהו מרחק המדידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות הפעם:

לגבי הדו"ח של אחותי: צפינו בסרטון ה- DVR ומתברר שהיא נסעה בשמאלי - הוסברה לה חומרת העבירה ומכיוון שזה לא הרכב שלה אמרתי לה שאני לא מתכוון לתת לה את הרכב אם היא ממשיכה לנסוע בשמאלי בצורה כזאת. בואו נאמר שהיא לא תיסע יותר בשמאלי.

לגבי המהירות - איני יכול להיות צבוע ולומר לה לנסוע על 90 בכביש כזה, אמרתי לה שתיסע להבא עם Waze ושתפעיל שיקול דעת ובד בבד אני מתכוון לשלוח מכתב למשטרה ולבקש את תרגום הדו"ח (שימו לב: את תרגום הדו"ח ולא לבטלו). במידה ויצליחו לתרגמו היא תשלם אותו, במידה ולא אבקש להישפט - כך או כך, במקרה דנן אני רוצה לדעת מה כתוב.

לגבי הדו"ח של קרוב משפחתי: אני מתכוון להעלות אותו לפייסבוק כדי שכולם ידעו לבדוק טוב טוב את לוחיות הרישוי שלהם לפני שהם משלמים דוחות מצלמה, ובכל מקרה ברור שהוא יבוטל (אשלח מכתב גם כן).

כך או כך - לחלוטין לא לעניין לטעות בשתי ספרות שונות של לוחית הרישוי וגם בדגם הרכב, קל וחומר כשמדובר על אדם בן 72.

אתה אמיתי?!

לא טעית בחייך אפילו פעם אחת?

וכמו שכבר אמרתי לך בענין הדוח, במערכת נסרק הדוח המקורי ולא ההעתק המחורבן משם לא תבוא לך ישועה והם אינם חייבים להראות לך דבר. תרצה, תבקש להישפט ואז תורשה לצלם את תיק התביעה. רק זכור כי השופט אינו כבול לקנס המקורי

ובקשר לאחותך, תתברך על כך שחסד עשה איתה השוטר שלא נתן לה דוח על אי שמירה על הימין שהוא 500 ש"ח.

ואם, לשיטתך, המלצה על שמירת תקנות התעבורה בכביש היא צביעות, אני צבוע גאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Night Driver - במידה ויתרגמו את הדו"ח נשלם אותו, טענתי היא שאין סיבה להוציא דו"ח לא מובן, מגיע לנו לדעת מה כתוב בו. מה שכן, למה מרחק המדידה לא כתוב? אני מעוניין לדעת מהו מרחק המדידה.

אני רק מקווה שתקבל תשובה אחרי המועד האחרון ושתשלם כפל קנס כי אתה יודנ שאתה סתם מטרטר את כל המערכת והיא אשמה. כולי תקווה שאחד השוערים שקוראים כאן יעביר דיווח עם ההודעה וההודאה שלך שהיא נסעה בשמאלי שלא לצורך ושתחטוף דוח נוסף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמיתי אבי, וכן טעיתי בעבר - רק שהטעויות שלי לא השליכו על אנשים וחשוב מכך לא על אנשים בני 72.

למערכת נסרק הדו"ח המקורי? שישלחו אותו או שיתרגמו אותו בלי קשר - אתה תשלם דו"ח לא מובן ואחותי לא. מה הבעיה? שכל אחד יעשה כרצונו.

בעניין הצביעות לא הבנת מה כתוב: התכוונתי שאני לא נוסע שם 90 ולכן איני יכול להמליץ לה לעשות זאת. אם אתה נוסע שם 90 אין עם זה בעיה, רק בימני בבקשה כדי שאוכל לעקוף (גם היא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שתקבל תשובה אחרי המועד האחרון ושתשלם כפל קנס כי אתה יודנ שאתה סתם מטרטר את כל המערכת והיא אשמה. כולי תקווה שאחד השוערים שקוראים כאן יעביר דיווח עם ההודעה וההודאה שלך שהיא נסעה בשמאלי שלא לצורך ושתחטוף דוח נוסף.

ואני מקווה שתקבל דו"ח כזה לא מובן ותשלם אותו מבלי לדעת מה כתוב - כנראה רק ככה תבין איך זה מרגיש שמאשימים אותך בדברים לא ברורים.

כתבתי שוב והתעלמת: מרחק המדידה לא ברור.

אגב, אני בקשר עם שוטרים וגם קיבלו ממני את מס' הדו"ח - אל דאגה. הם קוראים. שיתרגמו או נפגש בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמיתי אבי, וכן טעיתי בעבר - רק שהטעויות שלי לא השליכו על אנשים וחשוב מכך לא על אנשים בני 72.

למערכת נסרק הדו"ח המקורי? שישלחו אותו או שיתרגמו אותו בלי קשר - אתה תשלם דו"ח לא מובן ואחותי לא. מה הבעיה? שכל אחד יעשה כרצונו.

בעניין הצביעות לא הבנת מה כתוב: התכוונתי שאני לא נוסע שם 90 ולכן איני יכול להמליץ לה לעשות זאת. אם אתה נוסע שם 90 אין עם זה בעיה, רק בימני בבקשה כדי שאוכל לעקוף (גם היא).

אבל לא ציינת באחד הפוסטים שלך שאתה עוקף מימין תוך כדי שליחת מבטים מאיימים לנהגים שנוסעים לאט השמאלי?

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, גיסי קיבל דו"ח חצי-קריא על טלפון. לא שיגל מוחות באינטרנט, הלך אלי, ביקשנו להישפט, הגענו לבית המשפט והסתדרנו יפה עם התביעה, בין היתר על הרקע הזה. מה שנקרא, לשביעות רצון כל הצדדים. אתה, מאידך, מבקש לאחוז במקל בשני קצותיו - אתה הרי יודע שהיא עברה את העבירה (וזה כלל לא משנה שהעבירה מטופשת ושכולנו, או רובנו לפחות, אלה שלא מתחסדים, עוברים אותה). אבל אתה מתחסד. משחק אותה, ולכן מושך, בצדק רב, את האש המגיעה לכיוונך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מקווה שתקבל דו"ח כזה לא מובן ותשלם אותו מבלי לדעת מה כתוב - כנראה רק ככה תבין איך זה מרגיש שמאשימים אותך בדברים לא ברורים.

כתבתי שוב והתעלמת: מרחק המדידה לא ברור.

אגב, אני בקשר עם שוטרים וגם קיבלו ממני את מס' הדו"ח - אל דאגה. הם קוראים. שיתרגמו או נפגש בבית המשפט.

תמיך להתחסד ואני מאוד מקווה שהיא תלך למשפט כדי לגלות שאחיה עשה את רוב העבודה עבור התביעה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא ציינת באחד הפוסטים שלך שאתה עוקף מימין תוך כדי שליחת מבטים מאיימים לנהגים שנוסעים לאט השמאלי?

לא, כתבתי שסימנתי לנהג לעבור לימני ולא ששלחתי מבט מאיים. אתה מוזמן לקרוא שוב.

גיא, גיסי קיבל דו"ח חצי-קריא על טלפון. לא שיגל מוחות באינטרנט, הלך אלי, ביקשנו להישפט, הגענו לבית המשפט והסתדרנו יפה עם התביעה, בין היתר על הרקע הזה. מה שנקרא, לשביעות רצון כל הצדדים. אתה, מאידך, מבקש לאחוז במקל בשני קצותיו - אתה הרי יודע שהיא עברה את העבירה (וזה כלל לא משנה שהעבירה מטופשת ושכולנו, או רובנו לפחות, אלה שלא מתחסדים, עוברים אותה). אבל אתה מתחסד. משחק אותה, ולכן מושך, בצדק רב, את האש המגיעה לכיוונך.

רומן, על פניו גם גיסך ידע שעבר עבירה על טלפון, לא? אתה כתבת.

לעניין העבירה - לא הייתי ברכב והמצלמה לא מודדת מהירות, אין לי מושג (הדו"ח הוא על מהירות של 114 במקום 90). אני מעוניין לדעת בדיוק מה כתוב כדי שאוכל לדעת בדיוק מה קרה שם לגבי המהירות. כעת היא מתעקשת שלא נסעה מהר וזה לא הגיוני - אם לא אקבל תרגום של הדו"ח אגש לביהמ"ש וגם אני אסתדר עם התביעה אם יהיה צורך.

פרט לכך זה עניין של עקרון: לא אשלם דו"ח לא קריא. אין על כך שום עוררין - דו"ח לא קריא מהווה כתב אישום לא מובן שזה כשלעצמו זלזול באזרח.

אש אני אמשוך בכל מקרה.

תמיך להתחסד ואני מאוד מקווה שהיא תלך למשפט כדי לגלות שאחיה עשה את רוב העבודה עבור התביעה.

אכן נהיה בבית המשפט במידה ולא תקבל תרגום - מה היה שם תדעו לאחר המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בימני בבקשה כדי שאוכל לעקוף (גם היא).

אבל אז היא תקבל עוד דו"ח. לא חבל?

כנראה רק ככה תבין איך זה מרגיש שמאשימים אותך בדברים לא ברורים.

כתבתי שוב והתעלמת:

מרחק המדידה לא ברור.

כותרת השרשור זועקת "114 במקום 90". מאשימים את אחותך בזה שהיא נסעה מעל למהירות המותרת, בנתיב השמאלי (רק אלוקים שבשמיים יודע למה על זה היא לא צריכה לשלם). זה נורא ברור. אתה אולי התכוונת לכתוב שלא ברור לך על סמך מה מאשימים אותה, או האם האשמה תקפה מבחינה חוקית. אבל זה משהו אחר לגמרי.

אתה שוב נורא (נורא) לא מדויק בניסוחים שלך.

ואל תיקח אישית את זה שאני כותב את זה. דווקא בתור חובב כתיבה וחובב פרסום כרוני, אתה אמור להבין שמהרגע שאתה משחרר טקסט לאוויר העולם - אתה חשוף לביקורת. והדרך להתמודד עם זה, ידידי, היא פשוט להשתפר. כי הטענות שלך, אופן הצגת הנתונים וכו', הם - מה לעשות - זה מה שקובע את איכות הטקסטים שלך, ולא אם אתה כותב ב"שפה גבוהה" או לא.

עריכה קצרה:

אתה ממשיך להרים להנחתה

(הדו"ח הוא על מהירות של 114 במקום 90)

סותר לחלוטין את "מאשימים אותך בדברים לא ברורים".

מה לא ברור ב-"מהירות 114 במקום 90"?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא, גיסי מעולם לא הודה ותמיד טען, גם בפני, שלא דיבר בטלפון. אלא שאני לא האמנתי לו. כמו שאתה יודע היטב, שמאחורי כל המלל גם אתה לא מאמין לאחותך. מקרה זהה, ואפשר בקלות לדלות את זה מהטקסטים שלך.

לגבי המהירות שבה נסעה אחותך, גם מהסרטון אפשר למשוך את זה, במדידת זמן בין אבני דרך או כל נ.צ. אחרים שהמרחק ביניהם ידוע. לא סרט.

לגבי נסיעה בנתיב השמאלי - חבל שהעבירה לא נאכפת יותר. גם במקרה הזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אז היא תקבל עוד דו"ח. לא חבל?

כותרת השרשור זועקת "114 במקום 90". מאשימים את אחותך בזה שהיא נסעה מעל למהירות המותרת, בנתיב השמאלי (רק אלוקים שבשמיים יודע למה על זה היא לא צריכה לשלם). זה נורא ברור. אתה אולי התכוונת לכתוב שלא ברור לך על סמך מה מאשימים אותה, או האם האשמה תקפה מבחינה חוקית. אבל זה משהו אחר לגמרי.

אתה שוב נורא (נורא) לא מדויק בניסוחים שלך.

ואל תיקח אישית את זה שאני כותב את זה. דווקא בתור חובב כתיבה וחובב פרסום כרוני, אתה אמור להבין שמהרגע שאתה משחרר טקסט לאוויר העולם - אתה חשוף לביקורת. והדרך להתמודד עם זה, ידידי, היא פשוט להשתפר. כי הטענות שלך, אופן הצגת הנתונים וכו', הם - מה לעשות - זה מה שקובע את איכות הטקסטים שלך, ולא אם אתה כותב ב"שפה גבוהה" או לא.

עריכה קצרה:

אתה ממשיך להרים להנחתה

סותר לחלוטין את "מאשימים אותך בדברים לא ברורים".

מה לא ברור ב-"מהירות 114 במקום 90"?

יבגני, עזוב את הניסוחים, השפה הגבוהה ושאר השטויות: יש פה דו"ח של 114 במקום 90 בלי מרחק מדידה - האם הגיוני? תענה לי בבקשה. רוב הדו"ח לא מובן ולא קריא, אין לי מושג מה היה שם. האם מגיע לאזרח לקבל דו"ח קריא?

האם כשמשטרת ישראל מאשימה את האזרח במשהו כתב האישום צריך להיות ברור או בג'יבריש?

דווקא לא, גיסי מעולם לא הודה ותמיד טען, גם בפני, שלא דיבר בטלפון. אלא שאני לא האמנתי לו. כמו שאתה יודע היטב, שמאחורי כל המלל גם אתה לא מאמין לאחותך. מקרה זהה, ואפשר בקלות לדלות את זה מהטקסטים שלך.

לגבי המהירות שבה נסעה אחותך, גם מהסרטון אפשר למשוך את זה, במדידת זמן בין אבני דרך או כל נ.צ. אחרים שהמרחק ביניהם ידוע. לא סרט.

לגבי נסיעה בנתיב השמאלי - חבל שהעבירה לא נאכפת יותר. גם במקרה הזה.

שאלה לי: למה ניגשת להישפט ולא שילמתם את הדו"ח אם לא האמנת לו? כי הכתב לא ברור?

אם היתה מקבלת דו"ח על נסיעה בשמאלי הייתי אומר לה לשלם, אבל הדו"ח הוא על מהירות.

אגב, מישהו צילם את הרכב שלך ומפיץ את התמונות שלו באינטרנט כי המספר יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי: למה ניגשת להישפט ולא שילמתם את הדו"ח אם לא האמנת לו? כי הכתב לא ברור?

אם היתה מקבלת דו"ח על נסיעה בשמאלי הייתי אומר לה לשלם, אבל הדו"ח הוא על מהירות.

ביקשנו להישפט לא כי הדו"ח לא קריא, אלא כי הוא הכחיש את העבירה ולמרות שלא האמנתי לו, התאים לי לקחת צ'אנס בבית המשפט ולנסות להסתדר. לשלם הוא תמיד היה מספיק. בסוף חתכנו את הקנס בחצי והסתדרנו בלי נקודות. לגבי הכתב שמתי לב לזה רק בבוקר הדיון, זה לא היה המוטיב המוביל.

אגב, מישהו צילם את הרכב שלך ומפיץ את התמונות שלו באינטרנט כי המספר יפה.

לבריאות. תן קישור, אשים לייק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...