Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן טיגואן החדשה

crusing
שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גם את האוטלנדר.

לדגם החדש הוסיפו גם מערכות בטיחות, אבל עדיין לא ברמה של הטיגואן (ככל שאני זוכר).

מה גם שהיא 7 מקומות. במידה ולא עושים שימוש בשורה השלישית אפשר לקבל שטח נוסף.

http://www.mitsubishi-israel.co.il/models/outlander/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא התמורה לכסף - אני מעדיף את המנוע הגדול יותר.

אני מניח שזה ישמע קצת ילדותי, אבל הסיבה לזה היא פשוט "כי בא לי".

.

לא ילדותי בכלל ולגיטימי לגמרי.

לגבי הקודיאק, למרות שהיא 7 מקומות אני מאמין שתתומחר בדומה לטיגואן עם מחירים שמתחילים בסביבות ה170 ועד 220, אבל זו רק הערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ילדותי בכלל ולגיטימי לגמרי.

לגבי הקודיאק, למרות שהיא 7 מקומות אני מאמין שתתומחר בדומה לטיגואן עם מחירים שמתחילים בסביבות ה170 ועד 220, אבל זו רק הערכה.

לקודיאק באופן עקרוני יש דגם עם 5 מקומות. לא ברור אם יגיע ארצה.

ככל שידוע לי יגיע המנוע 1.4 בנזין ו- 2.0 הבנזין וה-2.0 דיזל.

לגבי התמחור, הערכה שלי, דגמי ה-2.0, שיגיעו 4x4 יהיו (יקרים יותר מהסופרב) ויעלו בסביבות 200k-240.

דיגמי הבסיס יעלו בסביבות ה170k. שוב זאת הערכתי בלבד.

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודיאק 1.4 יעלה 170.

ז"א הפרש מחיר של 5000 שקל מהטיגואן.

עדיין לא ברור איזה גרסאות יגיעו.

שיווק מתוכנן לאפריל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

לגבי התמחור, הערכה שלי, דגמי ה-2.0, שיגיעו 4x4 יהיו (יקרים יותר מהסופרב) ויעלו בסביבות 200k-240.

.

שוב, זה לא יקר מהסופרב.

סופרב 2.0 4x4 עולה 265.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול האחרון לגרמניה בקיץ קיבלנו טיגואן 2 ליטר טורבו דיזל - היו לנו 10 ימים של תענוג צרוף.

אני לא מומחה בואגיות ולא תשמע ממני נתונים טכניים, אבל מבחינת החוויה והשימושיות אני מאד התלהבתי.

היו בו כל מערכות הבטיחות האקטיביות שמעבר לבטיחות זה ממש מדליק וכיף להגיע למצב של נהיגה חצי אוטונומית באוטוסטראדה וגם בפקקים. שעות שלמות של נסיעה בלי לגעת בדוושות הגז והבלם... כולל רמזורים, כיכרות, פניות וכו'. מדליק!

הייתי רוצה אחד כזה בבית.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול האחרון לגרמניה בקיץ קיבלנו טיגואן 2 ליטר טורבו דיזל - היו לנו 10 ימים של תענוג צרוף.

אני לא מומחה בואגיות ולא תשמע ממני נתונים טכניים, אבל מבחינת החוויה והשימושיות אני מאד התלהבתי.

היו בו כל מערכות הבטיחות האקטיביות שמעבר לבטיחות זה ממש מדליק וכיף להגיע למצב של נהיגה חצי אוטונומית באוטוסטראדה וגם בפקקים. שעות שלמות של נסיעה בלי לגעת בדוושות הגז והבלם... כולל רמזורים, כיכרות, פניות וכו'. מדליק!

הייתי רוצה אחד כזה בבית.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רק חבל שלא מייבאים אותה לארץ עם כל המערכות שפולקווסגן מציעה.

למשל מערכת traffic jam assist היתה יכולה לשדרג לי מאוד את הנסיעה לעבודה.

מעניין אם אפשר לקבל את זה איכשהו בעדכון תוכנה.

הרי מנוע להגה יש בגלל חניה אוטומטית, ראדאר יש בגלל בקרת שיוט אקטיבית ומצלמה בחזית גם יש.

אז אולי יש את כל החומרה הדרושה ורק דרוש עדכון תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבות ההילוכים שמותקנות בדגם הנוכחי הן DQ250 (מצמדים רטובים, 6 הילוכים, מחזיקה עד 350NM) בגרסת 1.4, וDQ500 (מצמדים רטובים, 7 הילוכים, עד 500NM) בגרסת 2L. תיבת ההילוכים הבעייתית ביותר של WV וגם הזולה מביניהן, הלא היא יקירת הפורום DQ200 - התיבה בעלת 7 הילוכים ומצמדים יבשים. בקיצור, לא צפויות בעיות מיוחדות מהכיוון הזה.

תיבת הילוכים 7 הילוכים מצמדים יבשים מותקנים בכל הרכבים עד 25KG מומנט, ברכבים מ25KG עד 35KG מותקנת תיבה DSG6 עם מצמדים רטובים, ברכבים היותר חזקים מותקנת תיבה DSG 7 עם מצמדים רטובים. בנוסף ברכבים שגם הDGS 7 האחרון לא מספיק מתקינים ZF7 אוטומט.

אז מה הסיבה לשים DSG7 עם מצמדים רטובים עם הרכב פנאי "רגיל"? זה לא רכב ספורט.

אני אשמח אם תביא קישור למידע שממנו הבאת את זה. תודה.

בנוסף אין כמעט שום מידע על הDSG7 עם מצמדים רטובים, כי הוא מותקן רק ברכבים בסגנון הRS3 וכו', אז איך אתה יודע שהוא לא בעיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...