Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רודטריפ היסטרי בקליפורניה נבאדה אורגון האם מישהו רוצה להצטרף אלי?

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב 30 דולר ליום אוכל לא תגיע רחוק. כל השאר נראה מגניב. לדעתי שבוע זה ממש קצר. חזרתי לא מזמן משבועיים בחוף המערבי והיה מהמם. קח בחשבון אפשרות לכבישים סגורים בגלל שלג.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר מנסיון 30 דולר אוכל לאדם זה מספיק (פעם רביעית שאני נוסע) לגבי השבוע ..הלוואי שיכלתי יותר אבל שבוע זה דיי והותר

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

טיול שאני משתדל לעשות אחת לשנה,השנה אין לי פרטנר חשבתי אולי לדוג חבר מפה (לחלוק חווית עם מישהו בטיול זה הרבה יותר כיף)

אז ככה יציאה ב20.2 חזרה ב27.7 נחיתה ב28 בלילה בישראל. שבוע לא נשמע הרבה אבל מנסיון זה דיי והותר לרודטריפ.

נחיתה בלוס אנג'לס שמה מחכה לי קמארו SS קבריו מהרץ (הרכב עלי) אם תרצה להצטרף בתור נוסע ולעזור קצת עם הדלק זה יהיה נחמד אבל לא יותר מזה. במידה ותרצה לשכור משהו דומה (לי יצא 710 דולר לשבוע דרך הרץ ישראל עם הנחה ממועדון צרכונות הוט) תמיד נחמד עוד רכב ומכשיר קשר :)

המסלול לא סגור אבל אני פחות או יותר יודע את הכיוון ,מה גם מאוד כיף לאלתר את המסלול תוך כדי .

יציאה מאל איי לצפון מזרח קליפורניה\נבאדה ומשם לעלות צפונה לאורגון,משם לחתוך למערב אורגון ולקו החוף המדהים ואז לרדת דרומה חזרה לקליפורניה.

בגדול אין לי ממש כוונה להכנס או לטייל בערים (אל איי ,סן פרנסיסקו,ווגאס,פורטלנד) המטרה היא בגדול לנהוג,לראות נופים ולהכנס אל השממה ,לשרוף דלק ,לאכול הרבה בורגרים ולפגוש אנשים מוזרים בעיירות קטנות.

מקווה להשאיר איזה אחר הצהריים לשופינג כי אפשר לחזור מארה"ב בידיים רייקות.

מבטיח קטעי נהיגה מדהימים,נופים עוצרי נשימה!

עלויות:

טיסה מאוד דינמי יצא לי 730 דולר עם אייר פראנס לפני מספר ימים.

לינה בערך 22-25 דולר לילה באמצע השבוע ו35-40 דולר בסופש. לינה במוטל 6 או משהו דומה .

אוכל שתייה ושאר חמוצים בערך כ30 דולר ליום.

**עריכה מזג האויר בתקופה הזאת מאוד נוח קר בלילה ומאוד נעים ביום.

תרגישו חופשי לשאול שאלות.

מעלה מספר תמונות משנה שעבר:

[ATTACH=CONFIG]480732[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480733[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480734[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480735[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480737[/ATTACH]

תשמע אתה חי נכון...

אני חייל משוחרר טרי ( שבוע !), אין בידי את הממון ואין בידייך את הרצון לבלות שבוע עם פרטנר בן 21.

תהנה.

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אז ככה יציאה ב20.2 חזרה ב27.7 נחיתה ב28 בלילה בישראל. שבוע לא נשמע הרבה אבל מנסיון זה דיי והותר לרודטריפ.

באסה איתך, סיכוי סביר שאני בקליפורניה שבוע/יים אחריך (טרם נסגר), הייתי שוקל למשוך את זה ולהצטרף לחלק/כל הטיול.

הקמארו SS רכב נחמד, יותר התחברתי למוסטנג GT. שווה לך לבדוק במקום אפשרות לשדרג לקורבט אם זה מדבר אליך (נשמע לי חוויתי יותר מהשרירניות הסטנדרטיות, ראה שרשור של roee בנושא).

שיהיה בכיף!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה איתך, סיכוי סביר שאני בקליפורניה שבוע/יים אחריך (טרם נסגר), הייתי שוקל למשוך את זה ולהצטרף לחלק/כל הטיול.

הקמארו SS רכב נחמד, יותר התחברתי למוסטנג GT. שווה לך לבדוק במקום אפשרות לשדרג לקורבט אם זה מדבר אליך (נשמע לי חוויתי יותר מהשרירניות הסטנדרטיות, ראה שרשור של roee בנושא).

שיהיה בכיף!

עשיתי GT שנה שעברה בהחלט נתנה עבודה ,מתנהגת,נוחה סקסית לאללה מאובזרת כל מה שרציתי במכונת GT לטיול מהסוג הזה,

קורבט עשיתי 2014 C6 הייתה מהממת ,הC7 לצערי ממוקמת במקום אחר לעומת הC6 ביחס לפוני קארס.

לצערי הרץ לא עושים יותר מוסטנג GT רק קמארו SS קבריו מצד אחד אני מעדיף קופה מצד שני הקאמרו חדשה מכף רגל ועד ראש וקוטפת תשבוחות . 455 סוסים,גג פתוח שלדה לא רעה (מקווה שגם בגירסא הפתוחה) 0-100 ב4 שניות. כמה רע זה כבר יכול להיות?

מוזמן לנסות לשנות את הכרטיס :)

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין ומתאים לי מאוד, הויזה שלי נגמרה ואני צריך לחדש.

לא מאמין שכבר תהיה לי חדשה עד תאריך הטיסה

בימינו זה צ'ק צ'ק במיוחד לאלו שהם בעלי ויזה קיימת .

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באיזור של סן פראן, מארח בכיף נוודים תוהים אז לא להתבייש.

לגבי הפחד מלפרסם פה את החיפוש בשותף לטיול אני לא מבין, אני חושב שזה מגניב, בדיוק כמו שהדירה שלי פתוחה לכל מיני אנשים "זרים" מהפורום, זאת חוויה.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באיזור של סן פראן, מארח בכיף נוודים תוהים אז לא להתבייש.

לגבי הפחד מלפרסם פה את החיפוש בשותף לטיול אני לא מבין, אני חושב שזה מגניב, בדיוק כמו שהדירה שלי פתוחה לכל מיני אנשים "זרים" מהפורום, זאת חוויה.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

אתה חייב לי קפה וסיבוב עוד מהפעם הקודמת :)

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימינו זה צ'ק צ'ק במיוחד לאלו שהם בעלי ויזה קיימת .

כבר לא, טראמפ ביטל את התוכנית הזו (Visa Interview Waiver Program) וכול מי שמגיש בקשה לויזה חדשה צריך להתראיין ולעבור את כל הפרוצדורה מחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפרוצדורה כולם עברו מלבד הראיון

כך שהשינוי לא כזה משמעותי

נסה לבדיקות זמינות תורים באתר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי התמונות האלה פשוט טובות! עם איזו מצלמה ועדשה צילמת?

איך בא לי כזה. אני בדיוק מתכנן חופשה לאפריל אז אין מצב גם בפברואר...:|

ואני מבין לגמרי למה אתה עושה את זה כל שנה.. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מתבאס שראיתי רק עכשיו כי ככל הנראה הייתי מצטרף.

נסעת בסוף? יש תמונות, סיפור? איך הקמארו?

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...