Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רודטריפ היסטרי בקליפורניה נבאדה אורגון האם מישהו רוצה להצטרף אלי?

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

טיול שאני משתדל לעשות אחת לשנה,השנה אין לי פרטנר חשבתי אולי לדוג חבר מפה (לחלוק חווית עם מישהו בטיול זה הרבה יותר כיף)

אז ככה יציאה ב20.2 חזרה ב27.7 נחיתה ב28 בלילה בישראל. שבוע לא נשמע הרבה אבל מנסיון זה דיי והותר לרודטריפ.

נחיתה בלוס אנג'לס שמה מחכה לי קמארו SS קבריו מהרץ (הרכב עלי) אם תרצה להצטרף בתור נוסע ולעזור קצת עם הדלק זה יהיה נחמד אבל לא יותר מזה. במידה ותרצה לשכור משהו דומה (לי יצא 710 דולר לשבוע דרך הרץ ישראל עם הנחה ממועדון צרכונות הוט) תמיד נחמד עוד רכב ומכשיר קשר :)

המסלול לא סגור אבל אני פחות או יותר יודע את הכיוון ,מה גם מאוד כיף לאלתר את המסלול תוך כדי .

יציאה מאל איי לצפון מזרח קליפורניה\נבאדה ומשם לעלות צפונה לאורגון,משם לחתוך למערב אורגון ולקו החוף המדהים ואז לרדת דרומה חזרה לקליפורניה.

בגדול אין לי ממש כוונה להכנס או לטייל בערים (אל איי ,סן פרנסיסקו,ווגאס,פורטלנד) המטרה היא בגדול לנהוג,לראות נופים ולהכנס אל השממה ,לשרוף דלק ,לאכול הרבה בורגרים ולפגוש אנשים מוזרים בעיירות קטנות.

מקווה להשאיר איזה אחר הצהריים לשופינג כי אפשר לחזור מארה"ב בידיים רייקות.

מבטיח קטעי נהיגה מדהימים,נופים עוצרי נשימה!

עלויות:

טיסה מאוד דינמי יצא לי 730 דולר עם אייר פראנס לפני מספר ימים.

לינה בערך 22-25 דולר לילה באמצע השבוע ו35-40 דולר בסופש. לינה במוטל 6 או משהו דומה .

אוכל שתייה ושאר חמוצים בערך כ30 דולר ליום.

**עריכה מזג האויר בתקופה הזאת מאוד נוח קר בלילה ומאוד נעים ביום.

תרגישו חופשי לשאול שאלות.

מעלה מספר תמונות משנה שעבר:

12742450_10156709956500657_5194470100704013704_n.jpgIMG_0160.jpgIMG_0377.jpg12742091_10156709957210657_5128495801163165551_n.jpg12743946_10156709957415657_5275992762083035051_n.jpg12718277_10156709957710657_4346744634816712606_n.jpg

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול להשתתף בדבר כזה,

אבל גרמת לי לקנאות עד שורשי השערות,

בהצלחה במציאת חבר,

תהנה ותעדכן.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שופינג רק באורגון (אין מס) אבל יש מקום בתא המטען של הקמאו? :wink:

נשמע כמו הרבה מרחק בזמן קצר. עשית פעם מרחקים כאלה?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שופינג רק באורגון (אין מס) אבל יש מקום בתא המטען של הקמאו? :wink:

נשמע כמו הרבה מרחק בזמן קצר. עשית פעם מרחקים כאלה?

פעם שעברה עשינו 2500 מייל ,(אל אליי,סיירה נבאדה כמעט עד אורגון,חזרה לרינו,ווגאס עוד יום בדף וואלי,חזרה לאל איי ואז נשאר לנו עוד יום וחצי.

20-27.2

מזוודה אחת בינונית\גדולה נעלמת בתא במטען,לדעתי יהיה מקום ל2.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טיולים דומים כבר בכמה מדנינות באירופה(3000 מייל אנגליה-סקוטלנד,האלפים הצרפתים - 4200 קילוטמר וצפון-מרכז איטליה 3000 קילומטר) - לנהוג ופשוט לנהוג לאורך קילומטרים רבים לנופים שלא נגמרים זה חוויה מדהימה.

תעשה חיים!

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה מדהים,במיוחד הקטע הזה שאתה חושב שאתה רואה את הנוף הכי מדהים שראית בימך ואז אחרי העיקול הבא ,אתה רואה משהו עוד יותר מדהים.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה מדהים,במיוחד הקטע הזה שאתה חושב שאתה רואה את הנוף הכי מדהים שראית בימך ואז אחרי העיקול הבא ,אתה רואה משהו עוד יותר מדהים.

איך אני מתגעגע לנופים האלה... ביולי עשיתי קוסט טו קוסט (פעם שניה, הפעם הקודמת היתה בחורף), קצת יותר מ-7000 ק"מ, בנחת. העיקרון היה הרבה דרכים קטנות, מינימום אינטרסטייט.

ההמלצה שלי נוגעת למוטלים, היום דרך איירביאנדבי אתה יכול למצוא לינה בכל מיני חוות, מקומות יוצאי דופן, גם יותר נעים ממוטל וגם פוגשים אנשים מעניינים. "אמריקה האמיתית" .

התקציב שלך ללינה ואוכל נשמע לי קצת נמוך אבל זו בחירה (המחירים בפברואר אכן יותר זולים כי אין חגים וקר).

טיול קודם שעשיתי מצפון לדרום סידרתי מראש להחליף 3 רכבים בדרך הרב היה במוסטנג GT.

תבלה! בהנחה כמובן שטראמפ לא יוציא בינתיים צו שלא יתן לך להיכנס ליבשת..

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעניין שאני מקנא לגמרי והייתי ממש שמח להצטרף אליך אילולא אילוצי עבודה,

אתה לא חושש לדוג לטיול כזה מישהו שאתה לא מכיר מהפורום?

בכל זאת, להתקע עם מישהו שאתה לא מכיר במשך שבוע זה חתיכת הימור.

מה אם אחרי עשר דקות עם הבנאדם תבין שזה לא כוס התה שלך?

שואל לגמרי מתוך דאגה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...