Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות בסיאט איביזה FR 2005

GT-TURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 2730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי איביזה FR 2005 ויש לי תופעה מוזרה בנסיעה לפי ואג קום הטמפרטורה לא עוברת את 89

נגיד שאני עומד הונטות נפתחות רק ב104-105 ולפעמים ב99 כמו שצריך יוניט הוחלפה עדיין לא עזר

אתמול נסעתי נסיעה של 20 דקות המחוג על 90 אחר כך עצרתי את האוטו לראות עם הונטות נכנסות יצאתי החוצה הצינור העליון היה חם וגם התחתון לאחר 3 דקות ראיתי שלא נכנסות הונטות אני רואה שמחוג חום הגיע ל4\3 נתתי גז במקום 2000 סל"ד ולאחר כמה שניות נכנסו הונטות והחום ירד חזרה ל90 האם יכול להגרם נזק מדבר כזה?

ומה יכול להיות שהונטות לא נכנסו לעבוד רק אחריי שנתתי גז במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוג לא אמור לעבור את ה90 מעלות אתמול הוא עבר את החצי והגיע ל4\3 לא נכנסו הונטות רק שהתחלתי לתת גז בסרק הונטות נכנסו לעבודה וירד החום ואחריי זה עשיתי סיבוב והונטות נכנסו רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע אחריי נסיעה לא נדלק הוונטה בעמידה אם אני נותן גז בעמידה 2000 סל"ד הוונטות מתחילות לעבוד ואחר כך נכנס לעבוד רגיל מה יכול להיות התופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...