Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכונאים הישראלים לא רעים בכלל, במיוחד כשיש בעל בית שצריך לתת תשובות מדוע המכונאי לא התקין את המנוע כמו שצריך, ואף בעל מוסך לא אוהב תיקון חוזר.

מחליפים מנועים על ימין ועל שמאל וגם משפצים אותם, ומהנסיון שלי במוסכים בארץ הרמה לא גרועה כמו שחלק מתארים פה.

אז קרה, לא נעים ובוודאי יציעו לו פיצוי כזה או אחר, אבל עד החלפת רכב יש דרך ארוכה מאוד.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם המנוע יוחלף במנוע חדש לגמרי אין לכך שום משמעות מסחרית.

לא משופץ או משומש, חדש.

וודאי שיש.

ההנחה המקופלת בהודעה שלך שאיכות ההרכבה של המנוע במוסך זהה לזו שבמפעל.

שמחברי חשמל לא יימעכו, שכל הברגים יחוברו מחדש ובמומנט הנכון, שלא יחדור לכלוך לצינורות הדלק שפורקו, שהמנוע לא פגע במרכב בזמן ההתקנה וכו' וכו' וכו'.

אני פחות אופטימי ממך, אין סיכוי שהייתי רוכש רכב כזה כיד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שיש.

ההנחה המקופלת בהודעה שלך שאיכות ההרכבה של המנוע במוסך זהה לזו שבמפעל.

שמחברי חשמל לא יימעכו, שכל הברגים יחוברו מחדש ובמומנט הנכון, שלא יחדור לכלוך לצינורות הדלק שפורקו, שהמנוע לא פגע במרכב בזמן ההתקנה וכו' וכו' וכו'.

אני פחות אופטימי ממך, אין סיכוי שהייתי רוכש רכב כזה כיד שנייה.

אין שום סיבה לזלזל במכונאים בארץ.

בדוק פעם את החומר האנושי במוסכים באירופה, ומהיכן הוא מגיע, לא, לא מהאקדמיה.

אפילו אני, בעוונותי, הוצאתי והכנסתי פעמים רבות מנועים ושום דבר לא קרה..

כלקוח, לא הייתי מסכים שישפצו לי מנוע, זה בטוח, אבל בהחלפה לחדש, אין כל בעיה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור מחממים אותו ? אני לא הייתי מקבל אוטו חדש עם החלפת מנוע בידי מכונאי הישראלי

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

זו בדיוק הנקודה.

אתה יכול לבוא ולדרוש החלפה לרכב חדש, ובעצם מה שבא לך. רק שממול יושב היבואן שפועל בהתאם לחוזה ביניכם, נותן שירות טוב, לא מנפנף ולא מתחמק, ומנסה לתת פתרון. זה שאתה כן מקבל או לא מקבל לא מעניין. תצעק כמה שבא לך, תתבע בבית משפט, אפילו בבית המשפט בהאג - לא יחליפו לך לרכב חדש.

יש משפט שאומר אל תהיה צודק, תהיה חכם. יש משפט נוסף שאומר שאם אתה לא צודק, לפחות תהיה חכם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיח חרשים.

יש נתח שוק שהם מפסידים מהסיפור הזה? יש.

הוא כולל לפחות אותי ואת המשתתפים האחרים פה בדיוק שהגיבו כדעתי.

ובהערכה גסה כולל ישראלים רבים שירתעו מרכישת מכונית שהוחלף לה מנוע בגיל כה צעיר.

עכשיו, מה אתם טוענים? שאתכם הוא לא הפסיד. אחלה. בסדר גמור. לא מתווכח איתכם על זה.

תכלס, היו נוהגים אחרת, היו מפסידים פחות אנשים? כן.

מכאן, שכל אחד ייקח את זה לאן שהוא רוצה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידידי, אתה קורא את המפה לא נכון.

זוכר את השרשור עם הגולף והריח של הנבלה מהמזגן? את הג'טה עם הרעשים מהמנוע - ככה מבריחים לקוחות.

לובינסקי - אולי הבריחו אותך ועוד כמה, וזה בסדר. אבל בינתיים אנחנו מדברים באוויר, פות"ש לא עדכן מה קורה איתו מצד אחד, ואנחנו לא יודעים מה הפיצוי שיציעו לו מצד שני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע יוחלף במנוע חדש לגמרי אין לכך שום משמעות מסחרית.

לא משופץ או משומש, חדש.

אין שום סיבה לזלזל במכונאים בארץ.

בדוק פעם את החומר האנושי במוסכים באירופה, ומהיכן הוא מגיע, לא, לא מהאקדמיה.

אפילו אני, בעוונותי, הוצאתי והכנסתי פעמים רבות מנועים ושום דבר לא קרה..

כלקוח, לא הייתי מסכים שישפצו לי מנוע, זה בטוח, אבל בהחלפה לחדש, אין כל בעיה.

ישנו הבדל עצום בין האוטומציה התומכת בקו הייצור ובאופן שבו מתקינים שם את יחידת הכוח בשלדה לבין האמצעים שעומדים לרשות מכונאי מקומי מוכשר ככול שיהיה.

התוצאה לעולם לא תהיה זהה, בוודאי שלא במכוניות מודרניות שבהן המורכבות הטכנולוגית דורשת פירוק נירחב של אביזרי מעטפת וזה להבדיל ממכוניות ישנות שבהן שליפת מנוע אכן היתה קלה יחסית.

לטעון שכאילו הדבר לא פוגע זה ממש לא נכון, בוודאי שלא באם נתבונן במדגם הלא מייצג של המגיבים כאן, שחלק לא מבוטל מהם טוענים שלרכב ירידת ערך מסחרית משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונית שהותקן בה מנוע חדש לגמרי אין שום ירידת ערך מסחרית.

והאמת שללא גילוי נאות מצד המוכר, אף אחד גם לא ידע מזה; ברישיון הבא יופיע מס' המנוע החדש ואיש לא יודע, זולת בעל המכונית, שהוחלף מנוע במכונית.

ה 301 1.2 מכונית פשוטה מאד, ובניגוד לימים עברו, היום כל החיבורים הם קונקטורים, וזה הרבה יותר פשוט מפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיח חרשים.

יש נתח שוק שהם מפסידים מהסיפור הזה? יש.

הוא כולל לפחות אותי ואת המשתתפים האחרים פה בדיוק שהגיבו כדעתי.

ובהערכה גסה כולל ישראלים רבים שירתעו מרכישת מכונית שהוחלף לה מנוע בגיל כה צעיר.

עכשיו, מה אתם טוענים? שאתכם הוא לא הפסיד. אחלה. בסדר גמור. לא מתווכח איתכם על זה.

תכלס, היו נוהגים אחרת, היו מפסידים פחות אנשים? כן.

מכאן, שכל אחד ייקח את זה לאן שהוא רוצה.

אתה מסתכל במיקרו ולא במאקרו.

נכון שעליו הם יפסידו כמה שקלים אבל בוא נצא מנקודת הנחה של 1% מהמכוניות שנמכרות יש תקלה כלשהי בחצי השנה הראשונה על הכביש. אם צריך להחליף אחוז שלם מהמכירות אתה כבר בסיפור אחר לגמרי.

אחר כך נסנסים לרזולוציות איפה עובר הגבול. למה לפתוח כמה ברגים שמחזיקים מנוע במקום זה אסון גדול אבל לפרק קליפסים שמחזיקים ריפוד של דלת זה בסדר (והקליפסים בודאות לא יהיו כמו שהיו חדשים)?

כשאתה מדבר על מאות ואלפי אנשים השיקולים שונים מאשר כשאתה אדם אחד פרטי. זה כמו שאם יש לך עובד אחד בלבד שמגיע ב 3 דקות איחור אתה יכול להעלים עין אבל אם יש לך 100 עובדים אתה לא יכול לקבל את זה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונית שהותקן בה מנוע חדש לגמרי אין שום ירידת ערך מסחרית.

והאמת שללא גילוי נאות מצד המוכר, אף אחד גם לא ידע מזה; ברישיון הבא יופיע מס' המנוע החדש ואיש לא יודע, זולת בעל המכונית, שהוחלף מנוע במכונית.

ה 301 1.2 מכונית פשוטה מאד, ובניגוד לימים עברו, היום כל החיבורים הם קונקטורים, וזה הרבה יותר פשוט מפעם.

וודאי שידעו.

כל קונה סביר יבקש את היסטוריית הטיפולים של הרכב ושם הדבר הזה יהיה רשום - שחור על גבי נייר עיתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל במיקרו ולא במאקרו.

נכון שעליו הם יפסידו כמה שקלים אבל בוא נצא מנקודת הנחה של 1% מהמכוניות שנמכרות יש תקלה כלשהי בחצי השנה הראשונה על הכביש. אם צריך להחליף אחוז שלם מהמכירות אתה כבר בסיפור אחר לגמרי.

אחר כך נסנסים לרזולוציות איפה עובר הגבול. למה לפתוח כמה ברגים שמחזיקים מנוע במקום זה אסון גדול אבל לפרק קליפסים שמחזיקים ריפוד של דלת זה בסדר (והקליפסים בודאות לא יהיו כמו שהיו חדשים)?

כשאתה מדבר על מאות ואלפי אנשים השיקולים שונים מאשר כשאתה אדם אחד פרטי. זה כמו שאם יש לך עובד אחד בלבד שמגיע ב 3 דקות איחור אתה יכול להעלים עין אבל אם יש לך 100 עובדים אתה לא יכול לקבל את זה.

אתה באמת משווה בין "תקלה כלשהי" של 1% מהמכוניות בחצי שנה הראשונה, לבין החלפת מנוע?

באמת מבחינתך פירוק דיפון של דלת זהה להחלפת מנוע?

לכמה מכוניות שנמכרו ב20 שנה האחרונות פיג'ו נאלצו להחליף מנוע תוך 5 חודשים? אפס.

דוקא לפי הלוגיקה שלך, זה זהה בדיוק לעובד אחד בודד שמאחר 3 דקות. תחליפו לו רכב. כמעט לא יעלה לכם. להפך, רק תרוויחו מהסיפור.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה טכנית, לדעתי אין שום משמעות להחלפת מנוע חדש

וזאת, בניגוד להחלפת ראש מנוע, שכן יכולות להיות תופעות נלוות.

לא מדובר כאן, על טולרנסים אפסיים

וגם הסגידה למומנט כאן יצאה מכל פרופורציה.

מבחינה מסחרית, כן יש לדעתי משמעות וזאת משום הרתיעה של רוכשים פוטנציאליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע או זוכר לכמה מכוניות התקינו מזגנים בארץ ?

וזו פעולה שדרשה לרוב פירוק יסודי של חצי מכונית, ובלי הגזמה.

והכל סה"כ עבד טוב.

אני אישית לא הייתי נרתע ממכונית שהחליפו לה מנוע לחדש לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...