Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה מסריח, הלקוח קיבל לאורך כל הדרך שירות, ביקש יותר רצו לתת פחות ונפגשו באמצע, שזה יפה לשני הצדדים.

מהמר שנתנו לו התחייבות לטרייד במחיר מחירון או יותר בעתיד ועל כן רק "בעתיד" פות"ש יידע מה זה באמת שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סעיף סודיות?

יש איזה פטנט להגן עליו?

אני חושב, שטוב יעשה נציג לובינסקי בפורום (שלמיטב זכרוני גם ספונסרים פה), אם יבהיר את התמונה גם מבחינתם.

מריח לא משהו.

עוד פעם השטות הזו עם "נציג לובינסקי"?!

היוזר לובינסקי בפורום הוא לא שגריר החברה לענייני קהילת קארספורום. זו לא משרה דיפלומטית והוא לא משרת ציבור.

זה יוזר שיווקי, שמעביר מידע ולפעמים מקשר.

הוא לא מעורב בעניינים של משתמש כזה או אחר, והוא בטח לא מספק הסברים או הבהרות בעניינים של משתמשים אלמונים כאלו ואחרים.

בעולם העסקי זה מהלך עסקים רגיל שמגבים הסכמי פשרה בסודיות, על מנת שלא יחייבו את החברה במקרים אחרים, דומים יותר או פחות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג לובינסקי לא חייב לי כלום

גם לא ממש מעניין אותי מה המנדט שלו פה

ומה התפקיד הרשמי שלו

העוזר הזה הוא בסה''כ עוד כלי, אחלה כלי, בתוך כל מערכת השיווק של החברה.

שיווק זה לא רק מכירות או מידע על גשם של קקטוסים...

זה גם מיתוג / מיצוב / התמודדות עם משברים זעירים או גרנדיוזיים.

לא חייבים להשתמש בכלי הזה.

לא רוצים - לא צריך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לנו אין ספק שיטפלו בך היטב לשביעות רצונך המלאה.

על מנת נהיה בטוחים שזה גם קורה בפועל, נודה מאוד אם תוכל לשלוח אלינו בה.פ. שם, טלפון ומספר רכב.

צוות לובינסקי

למשל ההודעה הזו מהשרשור הזה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מצד אחד מחייבים את הלקוח לסודיות, ואז אתה מצפה שהם יפרו את הסודיות מצידם? כי הם יכולים לכתוב מה שבא להם, ואז הלקוח לא יכול לענות כי הוא חתום על סודיות. חליק. לפעמים צריך לדעת לשחרר.

פות"ש טופל. הובטחו לו דברים כאלה או אחרים שהניחו את דעתו. אז אנחנו לא נדע, אולי לעולם מה סוכם.

אם הפורום סייע לפות"ש לקבל טיפול יותר טוב - דיינו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למי שלא בקיא באיך עניינים כאלה מתנהלים, עניין הסודיות גורם לזה להישמע מסריח.

כאילו עשו משהו לא בסדר וצריך להסתיר את זה, למרות שבתכלס לפעמים אין קשר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, משהו בסעיף הסודיות הזה מאוד צורם לי.

כאילו לובינסקי מצהירים, שאם מישהו יגיע עם אותה הבעיה בדיוק, הוא לא בהכרח יקבל את אותו הדבר, תלוי כמה יתאמץ ויתמקח.

לטעמי, זה ממש לא נראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל הסכם השתיקה מופיע במקרים שמחוץ לאחריות והרכב עם תקלה שידועה ככרונית באינטרנט. היבואן כמובן אינו רוצה לעשות ריקול גורף ולכן בהסכם סודי מכיל אחריות ומתקן את הרכב בעלות סימלית .

וכן, זה קטע מסריח כי ברוב המקרים זה כשל תכנוני של היצרן רק שהוא מסרב לקחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסבירו לי את ה "יש מה להסתיר / כשל תכנוני וכד' / מסרב לקחת אחריות / לא יקבל את אותו הדבר / מתקן בעלות סמלית " כאשר מדובר ברכב בן 5 חודשים עם אחריות לעוד שנתיים ו 7 חודשים? איך כל זה מסתדר עם החלפת מנוע? איך כל זה מסתדר עם זה שהלקוח לא נדרש להוציא שקל מהכיס עבור התיקון?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לתקלה עצמה.

היבואן לא מעוניין לפרסם את ההסדר כדי לא ליצור מצב שבו כל מי שתיקן משהו ברכב במסגרת אחריות ידרוש מנוע חדש + טרייד-אין במחיר מחירון + טיפולים חינם + עיסוי תאילנדי, גם אם אין קשר לתקלה (הלא מבוטלת) של פות"ש.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מפות"ש (שזה אני).

היום קיבלתי אישור מלובינסקי על ההסכם ביננו.

למרבה הצער הוא כולל סעיף סודיות שלא הצלחתי לגרום להם להוריד.

מה שאני יכול להגיד:

1. לא קיבלתי רכב חדש.- הגיוני.

2. כן הוחלף המנוע במנוע חדש. (שני הסעיפים הללו לא קשורים בהסכם מן הסתם, זה רק עדכון).-יפה,לקחו אחריות כמו שמצופה ברכב באחריות.

3. שני הצדדים לא קיבלו את כל מה שרצו - נפגשנו במקום טוב באמצע.-מניח הדרישה שלך לרכב חדש?

4. לובינסקי כן הסירו את הסעיף שלהם שדיברתי עליו בעדכון הקודם, סעיף שאני ראיתי כנסיון לעשות רווח מהמקרה.-יפה שגם זה הסתדר.

5. הדיון ברשתות החברתיות, במיוחד כאן, היה חשוב מאוד והאיר לי צדדים שלא הייתי מודע להם.-הפורום עובד טוב.

6. יש הסכם סודיות אבל הוא לא מונע ממני לייעץ מנסיוני לאחרים שיתקלו במקרה דומה. אני אנצל זאת להחזיר לקהילה על העזרה שקיבלתי.

7. האם אני מרוצה? אני אדע בעתיד. כרגע אני אופטימי.

לא מבין מה חלק מפה נדלקו על סעיף הסודיות,הלקוח קיבל מענה טוב בדמות מנוע חדש כך שאחריות פה פעלה טובה מאוד וזה מה שמצופה.

הייתה תקלה? עכשיו אין? זה מה שצריך להיות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף הסודיות מדבר בדרך כלל על מה קיבל הלקוח ועל מה התחייב היבואן שלא במסגרת האחריות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כשיש מרכיב של פיצוי (ופיצוי זה לאו דווקא כסף. זה יכול להיות החל מעץ ריח ועד התחייבות ל BUY BACK במחיר מחירון ב10 השנים הקרובות) מדובר על דברים שהם לפנים משורת הדין ולא לפי תנאי האחריות היבשים. דברים כאלה מן הסתם נסגרים במו"מ וספציפיים ללקוח, לדרישותיו ולצרכיו. טבעי שדברים כאלה יוגמו בהסכם סודיות כדי למנוע מסחרה מיותרת בעתיד שבסופו של דבר תשאיר טעם רע אצל כל הצדדים (גם אלה שחשבו שקיבלו פיצוי הולם ופתאום גילו שמישהו אחר הגיע לדיל שאולי לא שווה יותר אבל מציע דברים שהם לא חשבו עליהם).

סעיף בהחלט מובן ולגיטימי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עניין הסודיות מקובל ולמעט יצר הסקרנות, גם מובן לגמרי.

לובינסקי סגרו עם הלקוח משהו, לא מעוניינים שכל אחד שעכשיו ישמע שריקה מהמנוע, יתבע אותם על אותו סעיף מצונזר "כי vaiden קיבל" וזהו.

אותנו צריך לעניין שבסה"כ היה מענה מהיבואן, פות"ש בעצמו דיווח על התיקונים שנעשו והם לדעתי מספקים מאוד,

כמו כן נכתב שלובינסקי התגמשו בסעיף אחד וזכותם להתעקש על סעיף אחר.

מו"מ, זה הכל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף הסודיות מראה שהיבואן מתייחס אל ההסדר עם הלקוח כאל סוד מסחרי, וזה מובן וברור.

ללא סעיף כזה ההסדר יהוה את נקודת הפתיחה למו'מ שיגיע בשלב כלשהו עם לקוח אחר שיתקל בעתיד בבעיה דומה.

לפיכך ברור לגמרי שמבחינת היבואן ( כל יבואן) כדי להימנע ממדרון חלקלק יש למנוע את פרסום תנאי ההסדר, שמין הסתם אני מעריך שהניחושים שהועלו כאן די קרובים לאמת.

טוב שדברים הגיעו אל פתרונם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...