Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסבירו לי את ה "יש מה להסתיר / כשל תכנוני וכד' / מסרב לקחת אחריות / לא יקבל את אותו הדבר / מתקן בעלות סמלית " כאשר מדובר ברכב בן 5 חודשים עם אחריות לעוד שנתיים ו 7 חודשים? איך כל זה מסתדר עם החלפת מנוע? איך כל זה מסתדר עם זה שהלקוח לא נדרש להוציא שקל מהכיס עבור התיקון?

איפה רשום שהוא לא הוציא שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההימור שלי הוא על התחייבות לקניה חוזרת בהפחתה מסוימת ממחיר המחירון, אחרת פות"ש לא היה מרגיש שיצא נפסד.

הסעיף שלובינסקי כנראה התעקשו עליו ונסוגו הינו שהעסקה תהיה מלווה ברכישה של רכב חדש, כלומר ניסו למכור רכב חדש מהמקרה. ככל ואני צודק, טוב שהצלחת להוריד אותם מהעניין, מאחר ובתקופה האחרונה לובינסקי נוקבים במחיר מחירון מופרך למרבית הדגמים הפופולריים ומלווים אותו במחיר "השקה", שאחרי חצי שנה הופך למחיר "מבצע" שמתנהל באופן קבוע ושהינו בפועל המחיר האמיתי, וזאת על מנת שלא לקנות רכבים ישנים במחירי מחירון כי המחיר של הרכב החדש הוא "במבצע". כמובן שכאשר התחייבו בפני רוכשים לרכוש מהם את הרכב במחיר מחירון דאגו מראש להוסיף כמה אותיות קטנות שמאפשרות להתנער כעת מההתחייבות.

אגב סעיף סודיות אכן סטנדרטי במקרים כאלה. ממני לובינסקי דרשו זאת על עניין הרבה יותר זניח.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתנו משהו נדיב במיוחד - שימנפו את זה לסיפור יפה של אחריות.

אם לא נתנו משהו נדיב - מה יש להסתיר?

ומה זאת אומרת "בעיה דומה בעתיד אצל לקוח אחר"?

מה הסיכוי שרכב עם 5k ק''מ על השעון, בן 4 חודשים, ילך לו מנוע?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות.

מה אתה חושב, שכייסו אותו במוסך?

לא חושב שכייסו, אל תכניס לי מילים לפה, אני רק מציין שהוא לא רשם שלא גבו ממנו כסף ולכן אי אפשר לרשום זאת בהינתן הסכם הסודיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכמי סודיות זה שיטה מסריחה שהסקופ שלה הוא מעבר ללקוח הבודד משתי סיבות

1) אם יש בעיה סדרתית אצל מספר לקוחות זו הדרך להסתיר אותה מהציבור ולהמנע לתקן אותה על חשבון היבואן/יצרן ובעצם להעביר את העלות שלה ללקוח.

2) מי שחושב שזה כשר כי זה סה"כ משא ומתן בין לקוח ליבואן טועה ובגדול. זה לא הסכם שנעשה מרצונו החופשי של הלקוח. ללקוח אין ברירה. ליבואן יש את כל הכח. אם הלקוח רוצה מימוש אחריות הוא חייב להסכים לסעיף סודיות. אם לא מסכים - שילך לחפש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברים.

קניתי בסוף יולי 2016 פיג'ו 301 1200 חדשה.

עקב הופעת עשן בצד ימין של מכסה המנוע הגעתי למוסך מורשה של לובינסקי.

כרגע האבחנה היא נזילה מאטם ראש - ויש לפתוח את הראש, למדוד שהכל פיקס, להחליף אטם ולסגור.

בהנחה שלא יתגלו ממצאים מיוחדים, אין השחזה.

האוטו עשה עד עכשיו 5K. פתיחת מנוע אחרי כל כך מעט קילומטרים נראית לי מאוד חשודה.

בלובינסקי לא מתרגשים. אפילו רכב חלופי כרגע אין.

מה דעתכם? מה לדעתכם צריכה להיות התגובה הראוייה של לובינסקי?

חריג אבל קורה ובגלל דברים כאלו יש לרכב חדש אחריות יצרן.

לא סיפור גדול החלפה של אטם בלבד, מבלי להיכנס לתיקון הראש או המנוע וזה לדעתי מה שבדיוק יקרה.

כל השאר, רכב חלופי, התחייבות לטרייד-אין עתידי במחיר מחירון+, פיצוי כספי, 5 טיפולים חינם וכו' לא מחייב את היבואן, אבל אם תקבל מה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללקוח אין ברירה. ליבואן יש את כל הכח. אם הלקוח רוצה מימוש אחריות הוא חייב להסכים לסעיף סודיות. אם לא מסכים - שילך לחפש..

זה לא נכון. מימוש אחריות רגיל ניתן בלי שום הסכם סודיות.

הסכם סודיות הוא על הפיצוי (טרייד אין עתידי וכ').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ייגבו ממנו כסף על תקלה באחריות?

אתה יודע בוודאות שלא גבו כסף ? אני לא יודע אם גבו או לא. אם שנינו לא יודעים בוודאות אי אפשר לרשום זאת . זה הכל , לא הכל צריך להפוך להתנצחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריג אבל קורה ובגלל דברים כאלו יש לרכב חדש אחריות יצרן.

לא סיפור גדול החלפה של אטם בלבד, מבלי להיכנס לתיקון הראש או המנוע וזה לדעתי מה שבדיוק יקרה.

כל השאר, רכב חלופי, התחייבות לטרייד-אין עתידי במחיר מחירון+, פיצוי כספי, 5 טיפולים חינם וכו' לא מחייב את היבואן, אבל אם תקבל מה הטוב.

קראת את כל השרשור או רק את ההודעה הראשונה? , בסוף החליפו מנוע. כי התיקון לא עזר.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ברפרוף, יש הרבה הודעות זיבול שכל וקשקשת מיותרות ומעט מאוד שלך.

אני מבין שאתה עדיין לא מרוצה.

מה עוד אתה רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע בוודאות שלא גבו כסף ? אני לא יודע אם גבו או לא. אם שנינו לא יודעים בוודאות אי אפשר לרשום זאת . זה הכל , לא הכל צריך להפוך להתנצחות

ואיך אני יודע שהפקידה לא הטרידה אותו מינית גם?

ואיך אני יודע שאתה לא ראש המוסד?

אני רק יודע שכמנהל הפורום יש לי פריבילגיה לדרוש שתפסיק לזבל את הדיון עם המצאות בלי בסיס, שהזית ממוחך הקודח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...