Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מריץ בדיקה על הדגם ורואה אם זה לא חלק ממחלת הרכב כמו בלנצ'יה דלתה.

במידה ולא,מתשאל את הנמוכר ובודק את ההיסטוריית טיפולים.

אם הכל תקין לא הייתי נמנע מלרכוש רכב כזה במידה והמוכר נראה לי אמין,כנראה שהייתי מנסה להתמקח קצת יותר על המחיר כמו כל ישראלי.

אבל בכל מקרה היום יש רכבים על הכביש שלא עברו ראש מנוע וצריכים לעבור,אז יש מצב שאתה תקנה בטעות שצריך לעבור ראש מנוע שזה יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל בכל מקרה היום יש רכבים על הכביש שלא עברו ראש מנוע וצריכים לעבור,אז יש מצב שאתה תקנה בטעות שצריך לעבור ראש מנוע שזה יותר גרוע.

הפלפול הזה נכון כשמדובר ברכב משומש בגיל מתקדם.

להערכתי הצנועה אם היו עומדות בפניך שתי אופציות קניה של מכוניות בנות שנתיים-שלוש, זהות לחלוטין במצבן ובמחירן - אחת עם ראש מקורי והשנייה אחרי טיפול ראש במוסך יבואן, לי ברור במה אתה ורוב שאר חברי הפורום היו בוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב שזה לא איזה חיישן על הראש.

בפוקוס שהייתה לי היה חיישן בראש שנזל ממנו שמן. הרכב נשלח למוסך מורשה כשציינתי בפניהם שזה כנראה מהחיישן. הם פתחו ראש והחליפו אטם. הרכב חזר עם אותה בעיה ולאחר מכן הוחלף החיישן.

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלפול הזה נכון כשמדובר ברכב משומש בגיל מתקדם.

להערכתי הצנועה אם היו עומדות בפניך שתי אופציות קניה של מכוניות בנות שנתיים-שלוש, זהות לחלוטין במצבן ובמחירן - אחת עם ראש מקורי והשנייה אחרי טיפול ראש במוסך יבואן, לי ברור במה אתה ורוב שאר חברי הפורום היו בוחרים.

צודק יש כל כך הרבה פרמטרים בקניית רכב משומש בן שלוש.

אל תשכח שברגע שהרכב עלה על הכביש יש כל הרבה סכנות לפח הרכב.

האם החלפת אטם ראש מנוע היא פעולה כזאת שמצדיקה החלפת רכב ע"י היבואן.

לדעתי לא.

ראש מנוע כן אבל האטם פחות.

היבואן צריך להציע טרייד אין במחיר מחירון כשירצה למכור מעבר לכך זה סחיטה מיותרת מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש מנוע כן אבל האטם פחות.

היבואן צריך להציע טרייד אין במחיר מחירון כשירצה למכור מעבר לכך זה סחיטה מיותרת מהיבואן.

1. אין הבדל בין החלפת ראש מנוע להחלפת אטם ראש מנוע, מבחינת עבודה זו בדיוק אותה העבודה.

לכן אם החלפת ראש מנוע ניראת לך כפעולה שלאחריה אתה היית מבקש החלפת רכב, אזי החלפת אטם ראש אמורה להביא לאותה הדרישה.

2. אני בהחלט סבור כמוך שאין מקום למשהו שהוא מעבר לטרייד-אין במחיר מחירון, אבל גם לא ראיתי שיש חבר פורום שהציע פיצוי גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת ראש מנוע נדירה, לרוב משפצים אותו - ממלאים את הסדק בריתוך ארגון ומשחיזים את השטח.

כאן לא נוגעים כלל בראש; מפרקים אותו, וזו פעולה די פשוטה, יחסית, מחליפים את האטם וסוגרים חזרה.

החשש העיקרי, שיפוץ לא מוצלח של הראש, אינו קיים כאן.

אין שום סיבה שגם מכונאי בינוני לא יעשה את העבודה היטב.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להאמין שמדובר באטם מכסה שסתומים ולא באטם ראש מנוע. כדאי לבדוק מול המוסך האם הסבירו לך כראוי.

בכלל, ככל שמדובר באטם ראש מנוע דווקא, הדילמה לא פשוטה. מילא האוטו היה עם 50000קמ', ברור שאז היה ללא ספק כדאי להחליף מנוע.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוויסט בעלילה.

המנוע תוקן ונסגר.

בבדיקה שביצע המוסך אחרי הסגירה נמצא שעדיין יש "הזעה".

המוסך לא מוצא את המקור שלה. יצרו קשר עם פיג'ו העולמית ופיג'ו העולמית ממליצה להחליף את המנוע בחדש.

הוזמן המנוע אבל לא אישרתי את התיקון עדיין.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוצעו לך בשירות אלטרנטיבות להחלפת המנוע (למשל החלפת הרכב בחדש ללא תוספת תשלום או טרייד אין בניכוי חודשי השימוש), או שהוסבר לך מה יהיה הפיצוי בתום התהליך?

לפני שהייתי מסכים להחלפת מנוע הייתי מנסה לבקש רכב חדש. אם לא מסכימים - הבטחה בכתב לקניית הרכב ממך במחירון מלא בתום תקופה מסוימת, בלי דרישה שתקנה רכב אחר מהיבואנית.

החלפת מנוע נושאת איתה משמעות מסחרית משמעותית לרכב צעיר, ובהתאם צריך להיות הפיצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזום ותלחם , רכב בן 5 חודשים שהחליפו מנוע זה לא נשמע טוב בשום צורה , רכב חדש / התחייבות לקניית הרכב .

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזם ונלחם.

במשא ומתן אני לפעמים נותן קודם לצד השני לזרוק את העוגן שלו. אני גם רוצה לראות עד כמה הם מבינים מה הולך פה ומה הפוטנציאל של הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע יוחלף במנוע חדש לגמרי אין לכך שום משמעות מסחרית.

לא משופץ או משומש, חדש.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תאשר, מנוע חדש במסגרת האחריות זה לא מזיז לאף אחד במעמד הרכישה.

למה שיחליפו לו לרכב חדש? הגזמה רצינית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...