Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אטם ראש יכול לדלוף גם רק החוצה, זה שיש פריצה לא מחייב שהיא בין מעבר מים/שמן לחלל צילינדר. אל תפחידו אותו על יתר המידה.

כל עוד לא התחמם המנוע אין פה שום אירוע "טראומטי". מה שמעצבן קצת זה שלא נותנים לך רכב חלופי, זה תיקון של יותר מיום.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פתוח אשכול לא הסביר את הפריצה לגמרי , אם יש מעבר בין שמן למים ? אם אני הייתי קונה רכב במלוא כספי לא הייתי רוצה שהמכונאי הישראלי יגע במנוע , במיוחד שהוא בן 5 חודשים.

יש פה נציג בפורום , תפנה אליו.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

באופנוע שלי הונדה שאין לא אפילו שנה, היה תיקון באחריות לסוויטש, התיקון לקח יומיים, לא קיבלתי שום רכב חלופי, ולדעתי , זה נורא מעצבן.

תבקש רכב חלופי אל תשתוק כמו שאני עשיתי, זה שיש תיקון באחריון הכל טוב ויפה, אך אתה לא צריך לשלם על זה, ועוד בתחבורה הציבורית שיש בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון ביניים:

המנוע יפתח רק מחר - אז נדע מה בדיוק התיקון.

בינתיים סודר רכב חלופי - פיאט 500 קצת שחוטה אבל תקינה. אין טענות בנוגע לזה. אני מרוצה.

דיברתי עם שירות הלקוחות של לובינסקי - ביקשתי לשמוע מה הם מתכוונים לעשות בנוגע לאירוע. כרגע התשובה שקיבלתי זה ש"תקלות קורות." בנוגע להפתעה שלי שפותחים מנוע ב-5K כשבמאזדה שלי לא פתחתי מנוע גם ב-272K, נעניתי ש"אתה לא יכול להשוות בין תוצרת לתוצרת".

מן הסתם מחכה מחר לתשובה ממבוגר אחראי, כי התשובה הזאת לא טובה. לא לי ובטח שלא ללובינסקי.

עריכה אחרונה על ידי vaiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתך זו הגזמה לדעתי זה בלתי נסבל.

אני הייתי בודק טרייד אין על האוטו, שייקחו את הנבלה וייתנו אוטו חדש כנגד עלות חודשי השימוש.

לגמרי!

זאת תקלה שפוגשים ברכב עייף עם קילומטראז' גבוהה ולא ברכב רענן שרק יצא מהחנות. זה פשוט הורס את כל חווית הרכב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנראה הנציג שאמר לך את זה נוסע במאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

פות"ש, האוטו שלי עומד בדיוק על 7450 ק"מ אין שום נזילה או הזעה.

לדעתי החלק של הרכב חלופי אכן מעצבן, אך הנה זה נפתר וקיבלתה רכב חלופי,

אני גם אומר שאין מה להשוות בין אמינות יפנית לצרפתית, אך תקלות קורות, אני חטפתי תקלה באופנוע חדש של הונדה שנחשב כאחד האמינים, נו אז מה, להתבכיין ולקטר לא יניב פרי, טעויות קורות, פגמים יכולים לקרות מיצירת אדם, אני לא חושב שצריך להתרגש יתר על המידה במיוחד כאשר מדובר בתקלה שיכולה להיגרם אפילו בגלל אטם יבש מתנאי מזג האוויר,

אז מה אתה אומר לסגור את כל הדלתות ושלא יהיו יצרני רכב חוץ ממאזדה?, לי היה ניסיון רע עם מאזדה, זה לא אומר שכל המאזדה זבל ואפילו אני מוכן לקנות מאזדה בעתיד למרות שאהיה הפעם יותר זהיר בבחירת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נראה אתה נמצא ב"לוז-לוז-סיטואיישן"

פתיחת ראש מנוע במוסך ישראלי היא בהכרח אירוע טראומתי לרכב, אבל פחות טראומתי מהחלפת מנוע שלם.

פיצוי מלא הוא רק החלפת רכב לחדש - וזה אין שום סיכוי שיקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"אירוע טראומטי"

נראה שכמה אנשים פה שכחו לקחת כדורים בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, האוטו שלי עומד בדיוק על 7450 ק"מ אין שום נזילה או הזעה.

לדעתי החלק של הרכב חלופי אכן מעצבן, אך הנה זה נפתר וקיבלתה רכב חלופי,

אני גם אומר שאין מה להשוות בין אמינות יפנית לצרפתית, אך תקלות קורות, אני חטפתי תקלה באופנוע חדש של הונדה שנחשב כאחד האמינים, נו אז מה, להתבכיין ולקטר לא יניב פרי, טעויות קורות, פגמים יכולים לקרות מיצירת אדם, אני לא חושב שצריך להתרגש יתר על המידה במיוחד כאשר מדובר בתקלה שיכולה להיגרם אפילו בגלל אטם יבש מתנאי מזג האוויר,

אז מה אתה אומר לסגור את כל הדלתות ושלא יהיו יצרני רכב חוץ ממאזדה?, לי היה ניסיון רע עם מאזדה, זה לא אומר שכל המאזדה זבל ואפילו אני מוכן לקנות מאזדה בעתיד למרות שאהיה הפעם יותר זהיר בבחירת הרכב.

היה לי טיפול באחריות בקאוואסאקי ובערך ארבעה בדוקאטי. אתה לא לבד :-P

אני לא מתרגש מהעניין של מימוש אחריות (בשביל זה היא שם), אבל יש טיפול ויש טיפול. פתיחת מנוע הוא אירוע שצריך להתייחס אליו בשונה מטיפול במגעים של הצופר (גם זה חלק מהטיפול הנוכחי בפיג'ו, אבל זה לא מעניין).

עריכה אחרונה על ידי vaiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שקיבלת בהחלט מעצבנת. אולי שווה לפנות למישהו בכיר יותר במחלקת השירות של הלובינסקי ולהתלונן.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתוח אשכול לא הסביר את הפריצה לגמרי , אם יש מעבר בין שמן למים ? אם אני הייתי קונה רכב במלוא כספי לא הייתי רוצה שהמכונאי הישראלי יגע במנוע , במיוחד שהוא בן 5 חודשים.

יש פה נציג בפורום , תפנה אליו.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

ואתה חושב שלובינסקי יטיסו מחו"ל טכנאי לארץ?

הייתי מאוד מתבאס אם זה היה קורה לי אבל הרעיונות של לדרוש רכב חדש או מנוע חדש מנותקים מהמציאות.

כן כדאי להתנהל בחכמה כמו לקבל עוד חוו"ד ולדרוש אחרי הטיפול סקירה ובדיקה מקיפות ככל שניתן.

אפשר עם מעט לחץ להשיג איזו הטבה מסויימת והנחה בטיפולים אבל בואו לא נסחף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...