Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 1200 - בת 4 חודשים - נזילה מאטם ראש מנוע. בלובינסקי לא מתרגשים?

vaiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואתה חושב שלובינסקי יטיסו מחו"ל טכנאי לארץ?

הייתי מאוד מתבאס אם זה היה קורה לי אבל הרעיונות של לדרוש רכב חדש או מנוע חדש מנותקים מהמציאות.

כן כדאי להתנהל בחכמה כמו לקבל עוד חוו"ד ולדרוש אחרי הטיפול סקירה ובדיקה מקיפות ככל שניתן.

אפשר עם מעט לחץ להשיג איזו הטבה מסויימת והנחה בטיפולים אבל בואו לא נסחף.

אני לא מבין מה הדרישה המוזרה , אוטו בן 5 חודשים , אוטו שנקנה ב100,000 שלא באים ברגל , יבואי מכונאי וישים ראש , לא יהדק לפי המומנט הדרוש ולא יסדר בדיוק לפי הוראות היצרן אחד על אחד , אז אני לא יקבל דבר כזה באותה מידה זה לקנות אוטו חדש עם "שיפוץ מנוע" שנעשה בארץ , מעניין מי היה שם 100,000 על אוטו כזה

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק מכונית חדשה הוא צריך לקבל ?!

ומיליון ש"ח פיצוי לא ?

כבר הסקתם "שזה לא יחזור להיות מה שהיה", שכל המכונאים חוראנים ושבטוח שלא יהדקו את הראש כנדרש.

בסך הכל מורידים ראש מנוע, לא משפצים כלום בינתיים.

אין שום סיבה שהעבודה לא תתבצע כנדרש וכראוי, והכל ישוב לקדמותו.

לא נעים, אבל לא נורא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס, אבל יש אחריות ותהיה לעוד הרבה זמן...

ההגיון אומר שאתה צריך לתת להם לתקן.

אם לא יצליח ויסתבר שהמוצר שרכשת אינו מספק לך את מה שצפוי מרכב חדש, תוכל לחשוב על פתרון של פיצוי או החלפה.

אתה כרגע מאוד רחוק מזה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו דיון נחמד שכזה בכדי לרענן את הדעות הקדומות, האוטו בקושי הגיע למוסך וכבר יודעים שאין סיכוי שהתיקון יתבצע כמו שצריך, ומה פתאום לקבל חזרה את האוטו במקום אוטו חדש לחלוטין ועדיף כמובן משהו קצת יותר למעלה במעלה הדגמים בכדי לפצות על עוגמת הנפש, במיוחד זו כנראה הנובעת התסכול של איזה טמבל הייתי כשקניתי פז'ו וכמובן שבמזדה דברים כאלו לא קורים, קל וחומר טויוטה/יונדאי/הונדה/קיאה או ב.מ.וו כשהמציאות היא כמובן שונה וכל מכונית עלולה ל"שפוך לאגר" גם כשהיא צעירה מאוד ובדיוק בשל כך יש אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו דיון נחמד שכזה בכדי לרענן את הדעות הקדומות, האוטו בקושי הגיע למוסך וכבר יודעים שאין סיכוי שהתיקון יתבצע כמו שצריך, ומה פתאום לקבל חזרה את האוטו במקום אוטו חדש לחלוטין ועדיף כמובן משהו קצת יותר למעלה במעלה הדגמים בכדי לפצות על עוגמת הנפש, במיוחד זו כנראה הנובעת התסכול של איזה טמבל הייתי כשקניתי פז'ו וכמובן שבמזדה דברים כאלו לא קורים, קל וחומר טויוטה/יונדאי/הונדה/קיאה או ב.מ.וו כשהמציאות היא כמובן שונה וכל מכונית עלולה ל"שפוך לאגר" גם כשהיא צעירה מאוד ובדיוק בשל כך יש אחריות.

תגיד לי אם אני טועה , אבל לא ראיתי ולא במוסך מורשה אחד ( מנסיוני ) שסוגר ברגים לפי מומנט עם יד מומנט ולא "הרגשה" , אז כן אותם אנשים שמוצאים את הראש לא יגיעו לאותה רמה שזה מהמפעל , גם אם התיקון יצליח וגם אם לא.

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מה דעתכם? מה לדעתכם צריכה להיות התגובה הראוייה של לובינסקי?

בוקר טוב,

לנו אין ספק שיטפלו בך היטב לשביעות רצונך המלאה.

על מנת נהיה בטוחים שזה גם קורה בפועל, נודה מאוד אם תוכל לשלוח אלינו בה.פ. שם, טלפון ומספר רכב.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שתטפלו ברכב כמו שצריך. אבל אף אחד אינו יכול להיות ערב לכך שלא יצוצו בעיות נוספות בעקבות התקלה הזו.

לפותח השרשור יש הרבה אופציות. 2 מהם, זה להחזיק את הרכב גם אחרי גמר האחריות או להחליף אותו, מייד אחרי התיקון. לרוע מזלו קנה רכב חדש, והתקלקל עם תקלה די משמעותית. זה נכון שתקלות קורות וזה מעצבן כשיש תקלה מן הסוג הזה ברכב חדש, לאחר מעט מאוד זמן.

לעניות דעתי, באם הוא יבחר להחליף את הרכב לאחר גמר התיקון, תמחור הרכב לטריד אין צריך להיות מחירון מלא, ללא שום סעיפי הורדה, בעקבות המקרה, למען ההגינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה מבאס טילים ללא ספק, אבל אתם רותמים עדר של סוסים לפני העגלה.

אתם כל-כך בטוחים שהמכונאים בארץ הם נגרים חסרי יכולת, אבל את התקלה הזו לא הם יצרו, לא?

לא מתנערים ממנו, מנסים לתת לו מענה הכי מקצועי, מה עוד אתם רוצים בגבולות הסביר?

רכב חדש - לא יקרה. בשביל זה יש אחריות. אולי לבקש התחייבות בכתב לטרייד אין עתידי במחיר מחירון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לבקש התחייבות בכתב לטרייד אין עתידי במחיר מחירון.

זה גם הפתרון שאני הצעתי. שוב אם זה היה תלוי בי, הייתי עובד בכיוון הזה בכל מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בטויטה יאריס 2008 שנרכשה מהיבואן, שנה אחרי הקניה התחילה נזילה מאוד חלשה מהמחזיר שמן בין הגיר למנוע.

רוב האנשים ששאלתי אותם אמרו לא לגעת כי בארץ לא יודעים לעבוד ואין כמו הרכבה במפעל.

אני הסכמתי לתיקון והבעיה נפתרה לחלוטין. הכול חזר למקום בדיוק כמו שהיה לפני הפירוק למרות שהיה צריך לפרק את הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אם אני טועה , אבל לא ראיתי ולא במוסך מורשה אחד ( מנסיוני ) שסוגר ברגים לפי מומנט עם יד מומנט ולא "הרגשה" , אז כן אותם אנשים שמוצאים את הראש לא יגיעו לאותה רמה שזה מהמפעל , גם אם התיקון יצליח וגם אם לא.

ידית המומנט גם לא מככבת בהרבה במוסכים שמומלצים על ידינו.

בוא אני גם יספר לך משהו יותר מבהיל גם חבריי הכנופייה לא תמיד משתמשים בידית מומנט.

הקטע הוא להשתמש בה איפה שחשוב ובראש מנוע זה חושב, אני לא הייתי מחליף מוסך רק בגלל שהוא סגר בורג ריקון אגן השמן ברגש יד ולא בידית מומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה מבאס טילים ללא ספק, אבל אתם רותמים עדר של סוסים לפני העגלה.

אתם כל-כך בטוחים שהמכונאים בארץ הם נגרים חסרי יכולת, אבל את התקלה הזו לא הם יצרו, לא?

לא מתנערים ממנו, מנסים לתת לו מענה הכי מקצועי, מה עוד אתם רוצים בגבולות הסביר?

רכב חדש - לא יקרה. בשביל זה יש אחריות. אולי לבקש התחייבות בכתב לטרייד אין עתידי במחיר מחירון.

בעיני דווקא סביר מאוד שהיבואן ייקח אחריות ויבין שאדם שרוכש רכב חדש לא מצפה לתקלה כזו. יתרה מזו - גם אם המנוע יתוקן באופן מושלם די ברור שמשהו מההנאה מהרכב ייפגע.

בנסיבות האלה בהחלט ניתן לצפות מיבואן שמכבד את עצמו לבוא לקראת הלקוח ולהחליף לו את הרכב לחדש כנגד עלות חודשי השימוש (שזה שקול לטרייד אין במחיר מחירון) או להבטיח לו טרייד אין עתידי במחיר מחירון מלא.

בעיני ספק אם מי מהמגיבים (זו הערה כללית למגיבי השרשור) שכל כך מוכנים להכיל את הסיטואציה היו מגיבים כך אילו היה מדובר ברכבם הפרטי.

וברשותכם הערה אחת לאנשי לובינסקי - כלי הרכב שאתם משווקים סובלים מלא מעט דעות קדומות שאינן מחמיאות למוצר, הדרך היחידה לתמוך במוצר כזה היא לטפל בצורה נדיבה בתקלות, כך שגם הספקנים ביותר ישתכנעו שזה מוצר עם גב.

מקווה שימצא למקרה פתרון הוגן לשני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתחילו הבעיות בהתחלה בתיבות DSG גם לא החליפו רכב למרות שזה לא צריך להיות ברכב חדש.

בשביל דברים כאלו יש אחריות יצרן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש התחייבות בכתב לטרייד אין עתידי במחיר מחירון.

זה פתרון ראוי, לדעתי כמובן. אין סרט שבו הלקוח יקבל רכב חדש ולדעתי גם לא כדאי להחליף מנוע. הפתרון שהצעת יתן שקט נפשי לרוכש ויפגין בטחון בתוצרת, בוודאי יותר מהתשובה המטומטמת שהוא קיבל מהנציג שטיפל בו. ביי-באק, אגב, יהיה פתרון עוד יותר הולם.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...