Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה - המחירים הרשמיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש שם פירוט לגבי חבילות לוסו עבור ה-200 כ"ס (רשום השקה, אבל ככל הנראה מדובר באי דיוק) ולוסו עבור ה-280.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למטה בכוכבית פירוט של לוסו, לא מעט אבזור ופיצ'יפקעס.

לדעתי הלא מלומדת שלא נהגה ברכב, 200 לוסו makes more sense עבורך (לפי מה שסיפרת) מ280. קיצר נדמה לי שעשית החלטה נבונה, pending test drive כמובן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נמתין לנסיעת מבחן, הבעייה שעכשיו הצבע שאני רוצה לא זמין, אבל נקווה שיהיה שינויים בהזמנות ויתפנה הצבע (שחור וולקנו ועור אדום)

למרות שהייתי מוכן לשקול לבן פנינה עם עור אדום.

וגם אדום אלפא אבל פה אשתי ממש מתנגדת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן פנינה עולה 20k ~, אבל יש גם לבן רגיל (שמאוד מתאים לג'וליה לדעתי).

לא הבנתי, למה לבן פנינה עולה 20k?

זה הצבע של ה3 שכבות?

כי כשביקשתי את הצבע פשוט נאמר לי שאין במלאי, לא שזה יקר יותר

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה איזה תקלה בפורום שמציגה רק חלקי הודעות...

סליחה, מי שמפמפם חדשות לבקרים את עצם נוכחות האופי האלפיסטי הוא לא אחר מהיצרן עצמו ומה שמעצבן את כל מי שאינו חובש משקפי אלפא סופר ורודות הוא שדיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

בזמן שאלפא מדברים...ומדברים...ומדברים...ומוכרים מיטו וג'ולייטה, יצרן עם הרבה פחות הילה ועם הרבה פחות קשקשת עצמית מייצר קליאו RS ומגאן RS שבכל פרמטר קיים עושות צחוק מהמכוניות המקבילות "עטורות התהילה" של אלפא רומאו.

וזה עיקרי הסיבות שגורמות לחלק מהאנשים פה להשתלח (מי ביותר עדינות ומי בפחות) באלפא רומאו.

אנשים שונים משתלחים מסיבות שונות.

אני חושב שקשה להתכחש לזה שזה די בון טון בעולם הרכב לספר איך אהבת את אלפא "של פעם" ואיך אתה מאוכזב ממה שהם מייצרים היום.

וגם זה לגיטימי. כולם אוהבים להרגיש מביני עניין.

אבל הפסאודו אובייקטיביות של כמה מהמגיבים כאן (ואני לא מתכוון לכל מי שמבקר את הרכבים או את המותג - גם אני חושב שג'ולייטה תלתן ומיטו תלתן הן מכוניות גרועות) היא מגוחכת. היא מגוחכת בגלל שרמת האמוציות שהמותג הזה סוחט מהם באה ביחס הפוך לחלוטין להתעלות לכאורה שלהם, ומלמדת רק על כמה שה"אוביקטיביות" שלהם ריקה מתוכן וכל עולם הדעות שלהם מבוסס על סטראוטיפים, ציפיות מנותקות מהמציאות, ואכזבה לא ברורה כשאלו לא מתממשות.

חופרים כאן במשך מאות עמודים על סגולותיה של אלפא כרכב לנהיגה. בשנים האחרונות יצא לי להכיר לא מעט אלפיסטים. שמעתי כבר עשרות מספרים איך הם, בדיוק כמוני, קנו אלפא כזו או אחרת לא כי חשבו שיקבלו איזה רכב נהג מושלם, אלא כי פשוט.. אהבו את העיצוב. את זה, משום מה, כל מגדירי המותג בוחרים לפספס פעם אחר פעם, למרות שגם זה עולה כמעט בכל שרשור. אבל מילא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שונים משתלחים מסיבות שונות.

אני חושב שקשה להתכחש לזה שזה די בון טון בעולם הרכב לספר איך אהבת את אלפא "של פעם" ואיך אתה מאוכזב ממה שהם מייצרים היום.

וגם זה לגיטימי. כולם אוהבים להרגיש מביני עניין.

אבל הפסאודו אובייקטיביות של כמה מהמגיבים כאן (ואני לא מתכוון לכל מי שמבקר את הרכבים או את המותג - גם אני חושב שג'ולייטה תלתן ומיטו תלתן הן מכוניות גרועות) היא מגוחכת. היא מגוחכת בגלל שרמת האמוציות שהמותג הזה סוחט מהם באה ביחס הפוך לחלוטין להתעלות לכאורה שלהם, ומלמדת רק על כמה שה"אוביקטיביות" שלהם ריקה מתוכן וכל עולם הדעות שלהם מבוסס על סטראוטיפים, ציפיות מנותקות מהמציאות, ואכזבה לא ברורה כשאלו לא מתממשות.

חופרים כאן במשך מאות עמודים על סגולותיה של אלפא כרכב לנהיגה. בשנים האחרונות יצא לי להכיר לא מעט אלפיסטים. שמעתי כבר עשרות מספרים איך הם, בדיוק כמוני, קנו אלפא כזו או אחרת לא כי חשבו שיקבלו איזה רכב נהג מושלם, אלא כי פשוט.. אהבו את העיצוב. את זה, משום מה, כל מגדירי המותג בוחרים לפספס פעם אחר פעם, למרות שגם זה עולה כמעט בכל שרשור. אבל מילא.

באגים באגים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימר 320 מאובזרת על הכביש היא בערך 335 לפני הנחות. ממה שאני יודע יש הנחות של יותר מ-10% כרגע, זה אומר מחיר של פחות מ-300 על כביש. עכשיו תעשה את ההשוואה שוב.

יכול להיות שאתה צודק והאלפא תצא קצת יותר יקרה, אם עודף האבזור מצדיק את זה או לא... אני חושב שכן.

בכל מקרה, אני מאמין שתהיה עוד הנחה כשהרכבים יגיעו, בכל אופן אני מקווה לכך.

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Xpozot מאוד מוזר לי הצעות המחיר שאתה מעלה כאן, למיטב זכרוני ההנחות באלפא הם מהגבוהות בענף היוקרה.

שרכשתי את ה 4c עשו לי בערך 20 אחוז הנחה.. כן 20 אחוז. אז מאוד מוזר לי שבקושי 5 אחוז עושים לך ועוד בהשקה.(אולי בעצם זאת הסיבה).

* יכול להיות שההנחות הגבוהות הם רק ברכבים יקרים.. אז בדוק אותם עם בקשה להצעת מחיר לג׳וליה QV ותחזור עם התשובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...