Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות ג'ולייטה – שלום ג'ולייטה [סיכום חצי שנה עם ג'ולייטה תלתן ירוק 2016]

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחד לא מתאים לו רכב ללא אחריות יצרן, מאידך ההפסדים בירידת הערך משאירים אותו אדיש.

אושר יקו של מעמד הביניים.:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סבא'לה, עוד שנתיים אתה עם קבריולה ושלוש פרגיות צעירות רוקדות בהילוך איטי לצידך.

אותך לאשתי.

(שנקבע ביחד טיול לגרמניה? ;-) )

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להשביע את הסקרנות ולדעת כמה עלה החידוש/שדרוג/שנמוך הזה.

תמיד הסתקרנתי איך מגיעים רכבים לשוק יד שניה אחרי חודשים ספורים מרכישה.

תחושתי היתה תמיד שמדובר בסיבות בעייתיות כמו תאונה/תקלות/אי שביעות רצון קיצונית מהרכב. שהרי החלפת רכב חדש אחרי שישה חודשים זו שטות כלכלית ממדרגה ראשונה (זאת מבחינה אובייקטיבית כלכלית. ברור לי שלבעלים כזה או אחר זה מתאים ואף נכון).

טוב לדעת שאפשר להיות אופטימיים לגבי הצעות כאלו. מעניין כמה עולה לרכוש את התלתן הזו מהטרייד אין.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להשביע את הסקרנות ולדעת כמה עלה החידוש/שדרוג/שנמוך הזה.

תמיד הסתקרנתי איך מגיעים רכבים לשוק יד שניה אחרי חודשים ספורים מרכישה.

תחושתי היתה תמיד שמדובר בסיבות בעייתיות כמו תאונה/תקלות/אי שביעות רצון קיצונית מהרכב. שהרי החלפת רכב חדש אחרי שישה חודשים זו שטות כלכלית ממדרגה ראשונה (זאת מבחינה אובייקטיבית כלכלית. ברור לי שלבעלים כזה או אחר זה מתאים ואף נכון).

טוב לדעת שאפשר להיות אופטימיים לגבי הצעות כאלו. מעניין כמה עולה לרכוש את התלתן הזו מהטרייד אין.....

אומר רק, שבמחיר בו הם קיבלו אותה הייתי שומר אותה. זה קצת דיסוננס, וביומיים לפני המסירה תהיתי אם אני לא דפוק מידי בהקשר הזה. נדע עוד חצי שנה :-)

אומר רק2, לגבי הסקרנות על המחיר, שסמלת הלכו לקראתי יותר מאשר צ'מפיון [דגמתי כדי לדעת], וזה סך הכל הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם דגמת גם מה ניתן לקבל בחוץ?

בין המילים ניתן להבין שקיבלת מחיר נמוך, שלא לומר נמוך מאוד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי קודם שלמכור אחרי חצי שנה זו שטות כלכלית.

ברור שגם יותר כלכלי למכור לבד ולא לטרייד אין.

אבל זה מקרה קלאסי של מינוס+מינוס=פלוס. כי אם כבר למכור אחרי חצי שנה אז לפחות לעשות זאת כמו שצריך ולעשות טרייד אין. שעם כל הפזרנות לפחות שיהנה מאיכות חיים של טרייד אין, לא ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. לא ככה.

למה ככה?

אם כבר להפסיד אז בענק?

שוב, אני מדבר בכללי ולא מצוי בפרטי העסקה הספציפית שבר72 עשה.

אבל נניח והחליט בכל זאת לשדרג/לשנמך/להחליף את הרכב, למרות שהוא חדש יחסית, מה היתרון בלעשות טרייד-אין, פרט לנוחות מסויימת?

אני מכיר באופן אישי את מר בר, ואני מבטיח לך שהוא מספיק מנוסה וממולח לדעת לעמוד על המקח מול קונה פוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז, בזמן נסיעה ליד הבית, שכן עם אאודי פתח את הדלת של הרכב שלו בלי להסתכל, מה שגרר החלפה אצלי של פנס, פגוש, וחלקי פח, ואף שלא נגרם נזק לשלדה וכו', אותי זה ביאס. הקפדתי כמובן על תיקון א-א, אצל המומחים הטובים ביותר לרכב, אבל בתחושה הפנימית, התבאסתי. צרפו את העובדה שבוצעה איזו מתיחת פנים קטנה לדגם לפני כחודשיים, ואת זה שאני קצת דפוק בראש בנושא הזה (מזל שאשתי מבינה) והיום הרכב נמסר לטרייד.

אני מבין שהסיבה האמיתית שמכרת את הרכב היא בגלל חוסר שקט נפשי הנגרם לך בגלל שהרכב כבר לא 'חדש' ונקי מתאונות...?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו לסגור את הדלת כשתצאו לו מהכיס.

לא מתחבר לתגובה הזאת במיוחד כי הוא בחר להכניס אותם לשם, אם לא היה מעוניין שידונו אחרים על העסקה שעשה, מן הראוי שלא היה משתף את פרטיה בשרשור.

למרות התמיהה הראשונית על ה"שנמוך" מתלתן ל170 לי זה דווקא מובן, בחרת ברכב שיותר מתאים לך והעובדה שהוא עולה פחות לא אומר שירדץ ברמה. אולי ירדו הביצועים אבל בפרמטרים שהיו חשובים לך דווקא השתדרגת.

תתחדש ותהנה מהבחירה שלך!

Sent from my HUAWEI P9 Lite

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתחבר לתגובה הזאת במיוחד כי הוא בחר להכניס אותם לשם, אם לא היה מעוניין שידונו אחרים על העסקה שעשה, מן הראוי שלא היה משתף את פרטיה בשרשור.

למרות התמיהה הראשונית על ה"שנמוך" מתלתן ל170 לי זה דווקא מובן, בחרת ברכב שיותר מתאים לך והעובדה שהוא עולה פחות לא אומר שירדץ ברמה. אולי ירדו הביצועים אבל בפרמטרים שהיו חשובים לך דווקא השתדרגת.

תתחדש ותהנה מהבחירה שלך!

באמת? הוא שיתף את פרטי העסקה? איפה?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר שמכר בגלל התאונה עם המראה, "שינמך" כביכול ל170 ומכר אותה לטרייד אין במחיר נמוך במיוחד יחסית. מה אתה עוד רוצה, מספרים? אף אחד לא דיבר על מספרים דיברו על בסיס העסקה ועל העיקרון.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הסביר די בבירור שהסיבה להחלפה היא התאונה. אחרת זה לא היה קורה.

בר"צ, מזל טוב וסע בדרכים טובות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם דגמת גם מה ניתן לקבל בחוץ?

בין המילים ניתן להבין שקיבלת מחיר נמוך, שלא לומר נמוך מאוד.

כפי שכתבתי - כן, דגמתי :-)

לגבי המחיר, ברור שהוא נמוך מהמחירון, אבל נקמיצ'י אכן צודק.

אני מבין שהסיבה האמיתית שמכרת את הרכב היא בגלל חוסר שקט נפשי הנגרם לך בגלל שהרכב כבר לא 'חדש' ונקי מתאונות...?

כן. זה הקש שהכריע. מטופש אולי, אבל עם תחושות קשה להתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי קודם שלמכור אחרי חצי שנה זו שטות כלכלית.

ברור שגם יותר כלכלי למכור לבד ולא לטרייד אין.

אבל זה מקרה קלאסי של מינוס+מינוס=פלוס. כי אם כבר למכור אחרי חצי שנה אז לפחות לעשות זאת כמו שצריך ולעשות טרייד אין. שעם כל הפזרנות לפחות שיהנה מאיכות חיים של טרייד אין, לא ככה?

בדיוק כך.

החברה (סמל"ת) לקחה את הרכב לבדיקה, והחזירה לי אותו למשרד. קיבלתי הצעה (טובה יותר מאשר אצל אחרים). וזהו. מסרתי את הרכב בשישי, אקבל היום חלופי עד קבלת הרכב (שוב, שירות טוב יותר מאשר אצל אחרים). זה, לעומת: טלפונים, בדיקות, "אחי, בלה בלה בלה", עוד משאים ומתנים, ובסוף נניח כמה K ש"ח יותר. אני לא מזלזל בשקל, הכל ביזע ודמעות, לא ירשתי, אבל כבר בזבזתי זמן על התיקון. תוסיפו לזה שהרכב נרכש במימון, ועוד הייתי צריך להתעסק עם זה ("לא קונה משועבד", תסיר לבד = למכור ני"ע + עוד בזבוז זמן), במקום שסמל"ת/אוטודיל יתעסקו בזה באמצעות המימון של הרכב החדש - והבנתם לבד מה עדיף. לי. לאחרים אולי עדיף משהו אחר.

תודה לכל המאחלים :-)

FullSizeRender.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...