Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות ג'ולייטה – שלום ג'ולייטה [סיכום חצי שנה עם ג'ולייטה תלתן ירוק 2016]

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוליקראפ זה היה מהיר O.O

ממש מבאס לשמוע על התאונה... מקווה שזו תשרוד טוב יותר.

צבע?

תמונות?

משהו?

תתחדש!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר72 - תהנה שובב, מגיע לך.

מבין אותך, לכן אני עדיין לא מחליף את ה 170 שלי.

4 שנים ללא בעיות עם 24.000 ק"מ.

והשרות של סמל"ת בפיקודו של איתן בן ארי מעולה

את השירות של סמל"ת עוד לא טעמת עם 24 אק"מ בארבע שנים... אני בפחות משלוש שנים עשיתי עם רכבי סמל"ת כ-80 אק"מ, ועוד כ-5000 עם רכבים חלופיים מטעמם (אחד מתוכם היה תקול כרונית).

לגבי איתן בן ארי, הוא אמנם אדם חביב, אבל זה המקצוע שלו - להתמודד בשקט עם לקוחות שמצפים לרמת שרות מסויימת ומתאכזבים, איש וסיבותיו. הוא לא מפקד, לא מנהל אלא פקיד - חביב, נעים הליכות, רך דיבור - שתקוע בתווך בין מכונאים קלולס ומנהלים אדישים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

למרות שאני פחות מתחבר לנהיגה בג'ולייטה, עדיין מדובר, בעייני, באחת המכוניות היותר יפות שמייצרים היום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן הצבע שהיה לי קודם: שחור-סגול (אטנה). נראה לי שישתלב טוב עם העור החום. שקלתי גם את הכחול המהמם שלהם, אבל לא הייתי בטוח איך הוא ייראה באור.

שי - אני מסכים שהפורד נותנת דברים דומים, אבל כידוע אין :-)

לגבי המגאן, משום מה הפעם היא הרגישה לי פחות מרגשת, אבל זה כאמור קשור גם למקומות בהם אני נוהג, ששם לא עיקר תכונותיה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטנה - יפיפה!

בטח ניפגש שוב...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, אני רוצה לאחל לך להתחדש.

מצד שני, קצת קשה לי, כי אתה במילכוד 22 עם עצמך. אם אתה כבר מרשה לעצמך ללכת עד הסוף ולהתפנק עם GTI או ג'ולייטה תלתן, השלב הבא יהיה שתשכנע את עצמך שאתה לא באמת צריך את זה ותשנמך את עצמך למשהו דומה למה שהיה לך.

עזוב את הכסף שאתה מפסיד מכל ההחלפות התכופות שלך.

אתה לא מאפשר לעצמך להנות עד הסוף מהרכישות היקרות שלך, קצת כמו פולניה ששומרת את סט הרוזנטל שלה במזנון ולעולם לא מגישה איתו, שחלילה מישהו לא ישבור משהו מהסרוויס...

מאידך, אתה מייצר לעצמך הנמקות למה אסור לך להיראות בבימר ומה יגידו אם תגיע במרצדס. אתה מקבל החלטות בשביל הסביבה, שבכלל לא בטוח שהיא מתעניינת באילו גלגלים מתנייע מר בר72...

הגיע הזמן שתשבור את תקרת הזכוכית ותתחיל להנות כבר, קיבינימאט. צא לטיולי נהיגה, תאריך את הדרך הביתה, כשמתאפשר. תחליט שאת הרכב הבא שלך אתה מחזיק 3 שנים ואתה לא חושב על תירוצים למכור אותו כבר ביום למחרת קבלתו מהסוכנות.

ואם כל זה עדיין לא עזר, אז אגיד לך את ההמשך בארבע עיניים על בירה :wink:

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר72 - תהנה שובב, מגיע לך.

את השירות של סמל"ת עוד לא טעמת עם 24 אק"מ בארבע שנים... אני בפחות משלוש שנים עשיתי עם רכבי סמל"ת כ-80 אק"מ, ועוד כ-5000 עם רכבים חלופיים מטעמם (אחד מתוכם היה תקול כרונית).

לגבי איתן בן ארי, הוא אמנם אדם חביב, אבל זה המקצוע שלו - להתמודד בשקט עם לקוחות שמצפים לרמת שרות מסויימת ומתאכזבים, איש וסיבותיו. הוא לא מפקד, לא מנהל אלא פקיד - חביב, נעים הליכות, רך דיבור - שתקוע בתווך בין מכונאים קלולס ומנהלים אדישים.

ה 24.000 ק"מ , זה נסיעות בלילה, בשנת חתולים.

המוסך המרכזי עבר מקל"ב בראשון, לפתח-תקווה.

והם עוזרים לי בתאום השרות, אחת ל שנה, ונתינת פתרונות.

כנ"ל כלל השרות שלהם בכל שאלה, וכאשר מרגישים כי בצד השני יש אנשים עם גישה נכונה

- זה דבר חשוב.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה זה בדיוק אחת הבעיות שלהם.

ועם קמ"ג' כמו שלך, גם אם אתה לוחץ על הגז מדי פעם, באמת הייתי מתפלא אם היו צצות בעיות אמיתיות.

בכל מקרה, אם אתה מרוצה, אשריך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, קצת קשה לי, כי אתה במילכוד 22 עם עצמך. אם אתה כבר מרשה לעצמך ללכת עד הסוף ולהתפנק עם GTI או ג'ולייטה תלתן, השלב הבא יהיה שתשכנע את עצמך שאתה לא באמת צריך את זה ותשנמך את עצמך למשהו דומה למה שהיה לך.

אני חושב שאייל בלופ, כי רכבים ספורטיבים ממש לא באמת עושים לו את זה מבחינת נהיגה, ורכבים מהדרג הנמוך לא מספיקים מבחינת הנאה מתחושת הבעלות (Pride of Owbership).

זה משאיר אותו במצב רכש אינסופי...

לא יודע כמה היא תעלה, אבל חושב שהיית צריך לחכות לג'ולייה "העממית". היא היתה נותנת לך תחושה נעימה ביומיום, עם הילה של אלפא "אמיתית", ומשאירה אותך עם החבר'ה של המועדון (מה שלא תקבל מבימר).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג׳וליה entry level תעלה קצת מעל 250, שזה גם יקר מידי וגם אני לא רואה את עצמי רוכש סדאן לפני גיל 50 :-)

מה שאני מחבב בג׳ולייטה הנוכחית על פני מתחרותיה, מעבר לעיצוב, זה כאמור שגם בבית אורן אפשר ליהנות ממנה, והיא מהירה דיה עבורי (בכל זאת, מתחת ל-8 שניות למאה מייצר דחף נאה). תוסיף לזה חווית בעלות ושירות נעימה - שגם זה חשוב לי - והבחירה קלה.

הלוואי והייתי יכול כל חודש לקבל רכב אחר, אבל עוד אין כזה מועדון בישראל. אז אם אחזיק עם הרכב הזה שנה, או שנתיים, או שלוש, זה באמת עניין ספורדי לחלוטין שתלוי בקריזות מוזרות וביכולת הכספית באותו רגע. הלוואי שהייתי מספיק מיושב לרכוש אוקטביה 1.2... ואגב לו היתה במלאי vrs אולי הייתי לוקח, למרות הצליל המלאכותי שלה. אבל אין, ומה שיגיע יהיה שוב 220 ולא החדשה יותר. לא ברור למה, אבל זה המצב.

ברטרוספקטיבה, אולי גולף 160 היתה מתאימה גם, אבל אין כזה דבר היום (ה150 לא מספקת את אותו דבר). צרות טובות :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהוא צריך לרכוש מחזיק מפתחות עם סמל של בימר / אודי / מרצדס, אותו יניח בנונשלנטיות מופגנת על השולחן ישיבות

ולהגיע בפועל עם קק טוס, או פיק נטו, או קלי או,

לפחות הפעם לא בירץ לנו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא רואה את עצמי עם סדאן לפני גיל 50"

"הייתי רוכש אוקטביה vrs אך לא היתה במלאי"

אובג'קשן יור הונור, העד לא יציב!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...