Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות ג'ולייטה – שלום ג'ולייטה [סיכום חצי שנה עם ג'ולייטה תלתן ירוק 2016]

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האוקטביה, טכנית, היא ליפטבק [emoji6]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

בדיוק.

אגב, יש הרבה יותר חובבי רכב רדומים מאשר נהוג לחשוב, והרבה יותר חובבי אלפא משהיו רוצים לחשוב :-) וזה כיף לחלוק חוויות כך, עם אנשים שרק אחרי שהם מגלים שיש לך ג׳וק כזה, בתחום הרכב, הם מתוודים שגם להם. לנהל פתאום שיחה באמצע ישיבה על הקונטאש שהיתה באוטו איטליה... את זה לא יעשה מחזיק מפתחות :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרות טובות :-)

לא בטוח.

בתגובה הקודמת לא רציתי להשתמש במילה לופ, אבל מאחר ו-FALOU כבר השתמש בה, אז גם אני מוסיף ומחדד.

דרך אגב, לא מבין את האנטי לסדאנים. ג'וליה היא סדאן, גם M3, גם סובארו STI, גם קדילק ATS-V...לא כל סדאן היא קורולה ליסינג.

אגב, סדאן שנהגתי בה השבוע ומאוד הפתיעה אותי לטובה היא ניסן מקסימה החדשה. אלטרנטיבה מעניינת, חזקה(300 כ"ס) וקצת פרועה, למי שקצה נפשו בעוד פאסאט/סופרב/A4.

הייתי מזכיר גם שמחירה זהה למחיר הב.מ.וו 318i(עם 3 ציל' ו-136 כ"ס), אבל זו כבר היתה ממש התעללות :evil:.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של אנטי, זה עניין של זה שהאצ'בק ב-100% מהמקרים תהיה פרקטית יותר ובמקרים רבים תהיה יפה יותר. רק במקרים יוצאי דופן (כמו, למשל, 156 מול 147) אעדיף סדאן על האצ'בק מקבילה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של אנטי, זה עניין של זה שהאצ'בק ב-100% מהמקרים תהיה פרקטית יותר ובמקרים רבים תהיה יפה יותר. רק במקרים יוצאי דופן (כמו, למשל, 156 מול 147) אעדיף סדאן על האצ'בק מקבילה.

אוקטביה ויפה...נו שוין.

אגב פרקטיות, על אף שגם אני מעדיף דלת האץ' אחורית, בחניה של הבניין שלנו, התקרה נמוכה. הקקטוס מסתדרת, השכן שחונה לידי עם אוקטביה סובל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי בכלליות, לא ספציפית לגבי האוקטביה, למרות שה-VRS יותר יפה מהרגילה לטעמי, כנראה בזכות ההנמכה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לvrs יש בעיניי ערך מוסף מסויים, של זכרון הסעת הילדה (מה ילדה? נסיכה) שלי במושב האמצעי, כשהיתה קטנה יותר בשנה או שנתיים, והתלהבה מהמרחב שפתאום יש לה :-)

וככה זה אצלי - אולי גם אצל אחרים - כל רכב פורט על נימים אחרים, וסך הווליום שנוצר עשוי להיות מאוד קרוב לרכבים אחרים, גם אם מורכב מאקורדים שונים. מה אנחנו אם לא סך הזכרונות שלנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לדעתי יש משהו מיוחד בגרסאות קצה - אתה מרגיש שאתה מקבל את המקסימום מהרכב, הן מבחינת ביצועים והן מבחינת אבזור (אין פלסטיקים שמכסים מתגים וכו׳). מצד שני ההפרש במחיר לא באמת שווה את זה.

הייתה לך כבר 170, אז אני מניח שאתה יודע היטב כבר שהיא מתאימה לצרכייך.

מי שירכוש את הגולייטה שלך בטרייד ירוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וככה זה אצלי - אולי גם אצל אחרים - כל רכב פורט על נימים אחרים, וסך הווליום שנוצר עשוי להיות מאוד קרוב לרכבים אחרים, גם אם מורכב מאקורדים שונים. מה אנחנו אם לא סך הזכרונות שלנו?

אני נוטה להסבר של שמרון, אתה לא פורט, אתה מנגן 5 דקות ושם בצד.

זה לא המקום להכנס לפסיכולוגיה צרכנית בגרוש, אבל התחושה שלי היא שאתה לא מצליח להנות מהרכישות שלך.

תרשום, תרשום... הג'וליה בו תבוא ואתה תרכוש אותה.

גם תמצא עד אז את הרציונליזציה המתאימה.

אני נותן לך שנתיים, מקסימום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסבר של שמרון, אתה לא פורט, אתה מנגן 5 דקות ושם בצד.

זה לא המקום להכנס לפסיכולוגיה צרכנית בגרוש, אבל התחושה שלי היא שאתה לא מצליח להנות מהרכישות שלך.

בעוד שנתיים אני אהיה כבר קרוב יותר ל- 50 :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבא'לה, עוד שנתיים אתה עם קבריולה ושלוש פרגיות צעירות רוקדות בהילוך איטי לצידך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה גג ;-)

ותלתן (או וולוצ'ה בימינו) באמת ראויה לצמיגי ספורט.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...