Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'בוק' לדוגמנית בת 33 - אלפאסוד

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר צעירה מגלית גוטמן! אתה קורא לזה אספנות?!?

מהממת! לבן דוד שלי היתה אחת איזה 15 שנה אחורה אני חושב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

(מה מניח את הדעת ? אי אפשר לפרגן ? :wink:)

מניח את הדעת זה פ33ה.

דעתנו נחה, לא מוטרדת :)

זה לא ציון בספורט בתעודה מכיתה ב :)

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית נהדר. איזה כיף שאחרי כמה שנות הקפאה אצל אליבבא היא חזרה לחיים.

כבר תפסתי אותך עם הראיה ריו ועם הקקטוס בבוקר בדרך לעבודה.חבל שאותה לא אתפוס :lol: (לפחות לא בבקרים)

העם דורש סרטון קול מנוע!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועכשיו מה עם כמה תמונות פנים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח הגעגוע...

צביפר תנוח דעתך, אין באוטו חלודה.

ראה פרויקט הפחחות

האוטו הזה היה נטוש במשך שנים ברחוב וכמעט הפך לפחיות שימורים, יפה לראות איך הוא חי!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות איכותיות, מרשים

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!

ראשית, כי גרמת לי לצפות בהודעות שכתבתי לפני יותר מעשור. מסתבר שלפני יותר מעשור הייתי (1) יותר מצחיק (2) היו לי ביצים הרבה הרבה יותר גדולות - בחיים לא הייתי עושה משהו כזה היום, גם אם לא הייתי נשוי לייקית... (3) באחת התמונות מתהליך השיפוץ ראיתי גם שהייתי בהרבה יותר רזה מהיום...

שנית, הרכב נראה מצויין גם יותר מעשור לאחר הפחחות אצל הפרסי הזקן (הוא עדיין עובד באותו מקום...). בזמנו הוא חתך את כל הפחים החלודים ובמקומם ריתך פחים חדשים בעזרת הלחמת נחושת או בדיל (ככל הזכור לי, יכול להיות שמדובר בסוג אחר של ריתוך), ואני מלא סיפוק לראות כיצד העבודה שרדה את מבחן הזמן.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא מושלמת, יש עליה עוד המון עבודה שכנראה לא תסתיים בקדנציה שלי (או בכלל לעולם),

.

שאלה חצופה,

אתה רואה את סוף הקדנציה שלך ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.

מצד אחד אני ב'פול טורים' על האוטו, היום למשל אני עובד מהבוקר על ג'אנטים מיוחדים של אפלא, 14'' שרכשתי, ואני עובד עליהם - משייף, צובע ביסוד, משייף שוב, וצובע בצבע סופי. (בתמונות זו רק השכבה הראשונה של היסוד)

מצד שני אני מחזיק בנוסף גם רכב שטח שהוא התחביב העיקרי, אז האלפא המתוקה היא בעדיפות אחרונה אחרי הג'יפ.

מצד שלישי אישתי לא ממש שמחה שאנחנו מחזיקים ארבע מכוניות.

אז אני מציאותי, הייתי שמח להחזיק אותה לעד, עכשיו כמעט ואין עליה הוצאות, היא מניעה בנגיעה (ארוכה), נוסעת וההוצאות הקבועות מאוד נמוכות, אבל לחיים יש אנרציה משלהם.

20160823_110528.jpg

20160823_110542.jpg

20160823_121114.jpg

20160823_122441.jpg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם תותר לי התעלקות קטנה אם כבר צחי פה, אז כמה שיחות וה״פים איתו נתנו לי ביטחון לרכוש את שלי שעד היום בחניה, 11.5 שנה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.

מצד אחד אני ב'פול טורים' על האוטו, היום למשל אני עובד מהבוקר על ג'אנטים מיוחדים של אפלא, 14'' שרכשתי, ואני עובד עליהם - משייף, צובע ביסוד, משייף שוב, וצובע בצבע סופי. (בתמונות זו רק השכבה הראשונה של היסוד)

מצד שני אני מחזיק בנוסף גם רכב שטח שהוא התחביב העיקרי, אז האלפא המתוקה היא בעדיפות אחרונה אחרי הג'יפ.

מצד שלישי אישתי לא ממש שמחה שאנחנו מחזיקים ארבע מכוניות.

אז אני מציאותי, הייתי שמח להחזיק אותה לעד, עכשיו כמעט ואין עליה הוצאות, היא מניעה בנגיעה (ארוכה), נוסעת וההוצאות הקבועות מאוד נמוכות, אבל לחיים יש אנרציה משלהם.

כל הכבוד על העבודה העצמית!

יחד עם זאת, הג'אנטים הברזלים המקוריים לדעתי יותר יפים (כמובן עניין של טעם).

ושאלה נוספת ברשותכם - חלקים כמו קלאצ', משאבת מים, ניתן להשיג היום לרכב כזה ?

עד כמה יש חלקים לטיפולים שוטפים לסוד ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו ג'אנטים מקוריים של דגם TI.

יש חלקים גם בארץ וגם בחו"ל. למעשה עד היום כל חלק שרציתי להשיג היה תוך כמה ימים אצלי ביד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע,

אבל ל-TI יש עוד מאפיינים שהם של TI (מנוע, ספויילר ושלא לדבר על הפנסים).

אני חושב (שגם במקרה הזה) הרכב הכי יפה הוא זה שיצא כמות שהוא מהמפעל.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי מקוריות זה דבר יפה אבל לא צריך להיות יותר מדי קפוצי תחת בעניין. בסופו של דבר הרכב צריך לספק את הבעלים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...