Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7 מקומות, תקציב כ 140K.

haim_10
שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

אני מתלבט בין ההיצע, יצא לי לראות באולם תצוגה את הגראנד פיקאסו של סיטרואן, עושה רושם של רכב נוח וטוב, אני רק לא יודע אם הוא עמיד לאורך זמן, פחות אהבתי את זה שהוא לא גבוה בניגוד למשל לאאוטלנדר שראיתי, כמו"כ אני מבין שאין רכב שיתן לי 7 מקומות פעילים + תא מטען מכובד. תקנו אותי אם אני טועה.

מבחינת נסיעות, אני עושה כ 110 ק"מ ביום כפול 5 ימים בשבוע.

כשרובם הם בתפיסה של נהג + 4 מבוגרים.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי haim_10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים עם 7 מושבים ותא מטען נדיב - אבל לא חדשים בתקציב שלך וגם לא עם צריכת דלק שפויה.

קשה לדעת לגבי האמינות הצפויה של הפיקאסו הנוכחית - מדובר במנוע משופר ובגיר חדש לעומת מה שהיה בעבר (ולא ממש הבריק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחיר והנסועה הצפויה פיקאסו דיזל 2.0blueHDI מודל 2015 תכנס .אם אתה רוצה יותר מקום אחסון ו7 מושבים אז יש פורד גלקסי שנה-שנתיים יותר זקן ויותר צמא.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי האופציה הכי טובה שלך היא גרנד פיקסו דיזל משומש.

אם זה קטן לך, אז עוד אופציה היא סאניונג רודיוס, אבל זה כבר באמת ענק ולא הכי חסכוני (אבל יותר שפוי מה-V6 האמריקאיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע האם נשארו במלאי או המבצע נמשך עד סוף החודש לרנו גרנד סניק דיזל ( 140 אלף ש"ח לרכב חדש ).

http://www.gear.co.il/כתבות_רכב/2016-07-04-N02-רנו-גרנד-סניק-במבצע

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות,

מבחינת הרכב עצמו .

יש הבדל באיכות הרכב בין אאוטלנדר שנתון 2013 ל 2016? אני מתכוון כששניהם נגיד חדשים ב 0 ק"מ לצורך הענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורלנדו קיימת ב-139K כליסינג 0. לפי פרופיל השימוש הצפוי הגרנד סניק ב-140K עדיפה.

יש גם טויוטה ורסו ב-140K ליסינג 0 - אבל היא יותר צפופה ולא מאד חסכוני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו גראנד סניק... כבעלים של אאוטלנדר 2015 לפני הקוסמטיקה האחרונה התלבטתי בין ברנו למיצי, אם לא משנה לך צורה של כאילו ג'יפ אז הרנו בחירה טוב. המיצי רכב פרווה והאמת שאני לא ממש מרוצה ממנה. שותה דלק ואל תאמין לכל אלו שאומרים שהוא חסכוני( אם תסע על 90 קמ"ש בכביש ריק בלי מזגן ובלי אנשים אולי הוא יהיה חסכוני) הרנו היא דיזל ואין שום סיבה כיום לשלול דיזל. הקיצור תבדוק רנו...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על עיצוב, אאוטלנדר איבדה את החן שלה אי שם בשנת 2012.

מאז בכל מתיחת פנים היא צוללת עמוק יותר.

לגבי ירידת ערך, כמו שהשוק נראה עכשיו לא היתי בונה על זה שהיא תשמור יותר מידי על מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...