Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7 מקומות, תקציב כ 140K.

haim_10
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתאים ביותר למה שאתה מחפש. בתנאי שהרכב אכן שמור וללא תאונות.

נדמה לי שלא מוכרים יותר אורלנדו דיזל חדשות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים ביותר למה שאתה מחפש. בתנאי שהרכב אכן שמור וללא תאונות.

נדמה לי שלא מוכרים יותר אורלנדו דיזל חדשות.

שבוע טוב.

הייתי בסוכנות שברולט כדי לראות את האורלנדו, בפנים התחושה צפופה וחנוקה.

בשורה השניה יכולים 2 מבוגרים לשבת לא יותר.

ובשורה השלישית אין סיכוי למבוגר אפי' יחיד לשבת,

וגם הגישה לשם קצת מסורבלת, לעומת הפיקאסו שבחנתי שהגישה לשורה השלילשית היא יחסית קלה.

אני מסיע כל יום אנשים אני רוצה להגיע למצב שאני מסיע בכיף ובנוחות לפחות 4 מבוגרים לא כולל הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל נהג + 4 מבוגרים בכיף ובנוחות צריך לחפש רכב בקבוצה אחרת - קרניבל, רודיאוס, גרנד וויאג'ר, טריילבליזר/ טראברס, אולי פורד גאלקסי וסיאט אלהמברה.

גם בפיקאסו מבוגר שיושב בשורה השלישית לא יהיה לו נוח או כיף.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מחליט להתפשר על השורה השלישית למבוגרים, ואני הולך על הסיגמנט של אאוטלנדר, פיקאסו, סורנטו וכו',

איך הרכב הזה שהבחור מציע פה למכירה? כדאי לשקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא- המחיר די יקר, וזה לא הרכב הכי פופולרי כבארץ (או משהו שמתקרב לזה) אז מכעירה עתידית ומציאת חלפים וכו' לא יהיו קלים.

קראתי בפורום על בחור שהיה צריך צרייה לקורולה דיזל, רצו ממנו 8 אלף במוסך מורשה. אפשר לקנות רכב נוסע ב-8K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ראיתי יתרון בנדירותו, מעדיף שיהיה מיוחד ולא כמו אאוטלנדר שמוצף על הכביש ומשעמם.

לגבי חלפים, הבחור אמר לי שאין בעיה עם הדגם הזה בנושא וניתן להשיג במוסכי סוזוקי.

באשר למחיר, למה יקר, דווקא הכי זול מהקטגוריה בכללי,

וזה עוד כולל גז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטלנדר לא ממש מוצף על הכביש כמו מאזדה 3. יש הרבה, אבל לא באמת הרבה.

למרות שאני מאמין שהחדש יהיה להיט, בגלל העיצוב והאטרקטיביות הכללית.

בכל אופן, עדיף רכב אמין וזול בטיפולים על רכב "נדיר".

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעשה דוקטורט בנושא המצב באורלנדו מצויין ביחס לאוטלנדר, מה שמעיב זה חלונות קטנים.

האורלנדו מעולה סוחבת מצויין אפילו חזקה מאוד ויחסית חסכונית (החזקתי אחת כזו עד לא מזמן).

בכל מקרה גם הסניק הייתה צפופה בשורה השלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדודג' ג'רני הוא רכב סתמי שמחזיק בשיא השלילי המפוקפק של צריכת דלק גרועה בקבוצה 1/6.5 במקרה הטוב. מערכת הגז לא מוסיפה לאמינות המנוע שגם ככה היא לא משהו.

אני הייתי מוותר על הג'רני ומתרכז באאוטלנדר / אורלנדו - כאשר אני הייתי מעדיף את האחרון.

השורה השלישית בגראנד סניק מ-א-ד צפופה מאחור הרבה יותר מאאוטלנדר הצפוף מאד כשלעצמו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפליא אותי ש-vladclar לא המליץ לך על הרכב שלו (ניסן nv200) לכאורה זה בדיוק מה שאתה צריך

למיטב ידיעתי הוא מגיע רק עם תיבה ידנית אך לא ציינת אם זה משנה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע רק עם גיר ידני, רק 2 כריות, המזגן לא מספיק חזק בשביל השורה השלישית ( מושבים 6-7 התקנה מקומית , אין אותם בכל הרכבים) ורעשי גלגלים נשמעים חזק מדי בתוך הרכב.

אבל כן -ל 7 אנשים בוגרים מרווח ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...