Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלות התקנה? אתה צוחק, נכון?

זוג ידיים, זוג שולפנים. מוציא תקעים,שולף יחידה.

לוקח את החדש, מחבר תקעים, מחזיר פנימה עד שיש קליק.

סיימת.

אני לא מחפש לשכנע אותך, לא מעניין אותי מה אתה תעשה בסופו של יום.

אני מפרסם את זה לטובת אלה שמוכנים להשקיע את מיטב כספם במוצר מקורי שעובד כמו שצריך בצורה מלאה, ולא אנדרואיד סיני שלא יכול לנגן שיר כי אין דרך להעביר סיגנל אודיו למכשיר המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה סרט. סרט זה היה במידה והיה בלתי אפשרי להתקין מערכות משודרגת.

אפשר לבצע השדרוג במחיר של כ5000 שח. זה לא רחוק מהמחיר של האנדרואיד.

כפי שציינתי, יש חברה בגרמניה שגם מוכרת מכשירים מקודדים. אני מאמין שהם יהיו קצת יותר זולים מהפולנים.

אשמח לדעת את המחיר שמצאת. לפי מה שראיתי, זה באיזור של 2300$ ליחידות. וזה אם המכס והמשלוח לא יוסיפו עלויות גבוהות נוספות.

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. באמת לא מצאתי ב APK MIRROR.

בהצלחה . אגב, אם שבוע מספיק לך - ההורדה ה"מסודרת" מפליי היא לשבוע חינם. (לא יודע מה היא מכילה בדיוק...)

אני לא מחפש לשכנע אותך, לא מעניין אותי מה אתה תעשה בסופו של יום.

אני מפרסם את זה לטובת אלה שמוכנים להשקיע את מיטב כספם במוצר מקורי שעובד כמו שצריך בצורה מלאה, ולא אנדרואיד סיני שלא יכול לנגן שיר כי אין דרך להעביר סיגנל אודיו למכשיר המקורי.

באמת שיהיה בהצלחה. הלואי שתצליח למצוא בזול. את ההחלטה שלי אני כבר עשיתי ... ואגב, אודיו זה בונוס , כי גם המערכות המקוריות (כשלי) שלא תומכות בשום CONNECT/MIRROR - יודעות להתמשק לנגן שעל כל סלולארי בBT בלי שום בעייה (נכון, שנחמד יותר אם זה היה אינטגראלי). לכן, הווידיאו הוא הערך המוסף עבור הרוב כאן, ומבחינתי - זה הניווט.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת את המחיר שמצאת. לפי מה שראיתי, זה באיזור של 2300$ ליחידות. וזה אם המכס והמשלוח לא יוסיפו עלויות גבוהות נוספות.

ציינתי כבר כמה פעמים שהפולנים מוכרים את היחידה המקודדת עם השקע USB ב1000 יורו - כ1100 דולר.

האוסטרלים מוכרים אותו ב2300 דולר.

עכשיו נשאר לחכות לגרמנים, אני מאמין שהם יהיו קצת יותר זולים מהפולנים.

אני יכול לבדוק עם קולגה לעבודה כמו עולה ישירות מVW שכן אשתו עובדת עבורם בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידת בקרה של הפולנים זה Discover Navigation.

זה עובד גם עם מסך 6.5״ וגם עם מסך 8״.

אין צורך לשדרג את המסך. אבל אם תרצה, תוסיף 400 יורו.

אצל האוסטרלים זה Discover Pro Navi, מגיע עם אחסון פנימי 64 ג׳יגה.

לא שאלתי אותם על מסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לעשות מעט סדר בבקשה? את מה בדיוק צריך להחליף - אם רק את יחידת הבקרה היכן היא נמצאת? המסך עצמו ישאר במקום? מסתפק ב- 6.5 אינץ'.

מה קורה אם מזמינים ואז הקידוד תקול? בכל אופן אשמח לבדיקה מול העובדת שעובדת עם פולקסווגן בגרמניה - אם ניתן לרכוש דרכם זה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קראתי פה לא מעט עמודים, ועדיין לא הצלחתי להבין אם אני יכול להוסיף את אפשרות הcar play לרכב שלי. עליה לכביש ב10/2016. סיאט איביזה סטייל 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אתם מתעקשים לשלם אלפי שקלים תמורת האפשרות להשתמש בוויז.

אני הדבקתי את המגנט על הדשבורד וזה מאוד מאוד נוח. בדיוק מול העיניים, אסטטי, לא מסתיר את שדה הראיה ועולה כמה עשרות שקלים.

5bcca0ffa247c2d37b3b522afdc2020b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לעשות סדר לגבי המידע שיש לי כרגע:

היחידת בקרה ממוקמת בתא כפפות (נראה כמו כונן CD של מחשב)

יש כמה סוגים ודגמים:

הפולנים מוכרים דגם Low line 3Q מסוג Discover Navigation - יחידה בעלת יכולת GPS, DAB, שיקוף מסך וכל הדברים המגניבים.

האוסטרלים מוכרים דגם 3G High line מסוג Discover Pro - כמו היחידה הנ"ל אך עם אחסון פנימי 64 ג'יגה. הם גם מאפשרים את התפריט של ה Performance View עם השעון גדישה וכו'

הגרמנים - לא ידוע לי עדיין מה הם מספקים מבחינת חומרה, אבל מהבנתי הם גם עושים תוכנה משופרת, אז אני מחכה להבין מה כולל שם בחבילה ובאיזה מחיר.

מבחינת התקנה:

כל מי שיש לי MIB2 עם מסך 6.5" - זה פנאל אנד פליי (לאחר קידוד כמובן).

נדרש להחליף את היחידת בקרה ואת השקע USB.

קידוד תקול:

לצערי אני לא יודע מה הנוהל עם קידוד תקול. אני מניח שהם יספקו אחריות התקנה במידה והמכשיר ננעל בגלל קידוד שגוי שלהם. אבל יש לברר את זה מולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

האם אתה יודע האם הקידוד (של מספר השילדה) נדרש רק ליחידה החדשה לפני ההתקנה? או בנוסף גם קידוד של המחשב של הרכב לקליטת הרכיב החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, היכן שהדבקת את המגנט יש את חיווי כריות האויר, כך שבכל זאת אתה "מפסיד" מידע כלשהוא....

אחרת, זה באמת נראה מקום אופטימאלי, למרות שאין כמו שהוויז יוצג על מסך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המגנט הזה פשוט לא היה חזק מספיק להחזיק את הטלפון... (LG G2). הודבק ממש מעל, על הפלסטיק שמעל, ונצמד אליו מעולה למרות שהפלסטיק קצת מחוספס.

אגב, איך זה שאין אצלי את האייקונים הצבעונייים לתחנות הרדיו?... רק משבצות ריקות :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המגנט הזה פשוט לא היה חזק מספיק להחזיק את הטלפון... (LG G2). הודבק ממש מעל, על הפלסטיק שמעל, ונצמד אליו מעולה למרות שהפלסטיק קצת מחוספס.

אגב, איך זה שאין אצלי את האייקונים הצבעונייים לתחנות הרדיו?... רק משבצות ריקות :(

תעביר את האייקונים ל SD

https://drive.google.com/folderview?id=0B0f2Lzhqc8VvfkZXTmprM3Fxd3FIUHdDcEZvWU9Sa3hfSmJZWHNBOG1DbG1wMEZRd0x1TEE

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...