Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חובה ה- ״פול״

BoomWuk
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה שבדקתי בזמנו לא רק שהמחיר לא השתנה אם ביטחתי חובה וצד ג במקומות נפרדים - אפילו החברות הישירות שהיא יקרות בחובה אמרו לי שעדיף לי לבטח במקום אחר חובה ואצלהם צד ג׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טיפוסי, מנסים להוזיל עלויות במדינה ואז כמו ב"מבצעים של סלולר או הוט" אם לא לקחת באנדל של 3 מוצרים אז מוצר בודד יעלה פי 1.5.

בסוף ניראה לי שמהפך זה לא יעשה.. העיקר 40 אחוז הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפול אכן מציעים כעת ביטוח חובה מוזל, בעיקר כאשר מדובר

בנהגים חדשים וכו'. הבעיה היא שחברות הביטוח דורשות תוספות

גדולות עבור מחיר הביטוח המקיף אם מדובר בביטוח מקיף בלבד

והחובה דרך חברה אחרת (בשלמה ביטוח למשל דורשים 1,000 ש"ח תוספת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של פרסומת לנושא של ביטוח חובה.

זאת פרסומת לכחלון

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הביטוח בפול זול יותר בכמה שקלים מהמחיר שקיבלתי אצל הסוכן שלי.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ההפרש יצא בסביבות 20 ש"ח.

לגבי הוויכוח האם רכישת ביטוח חובה ומקיף/ג' במקומות שונים מייקרת את הפרמיה, לפי הממצאים שלי אם מדובר באחד חברות הביטוח הישיר אז כן, זה מייקר. אם עושים ביטוח דרך הסוכן - אין הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו השטות של 0% מע"מ, הקבלנים מפצים על ההפסד על ידי העלת מחיר הדירה עצמו.

גם פה יש שיטה, פשוט אומרים לך שביטוח חובה+מקיף עולה X ואם אתה מבקש לעשות רק מקיף אז אומרים לך שעדיין יצא לך בערך X.

למה? כי החובה+מקיף זה כאילו עסקת חבילה וכשאתה לוקח רק אחד אז זה יותר יקר.

מסכנים בעלי הAMG למיניהם... :wink:

fcbebc6175.jpg

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...