Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס זמין בישראל

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החיבור שלי תקין ומהיר.

ניסיתי גם דרך הכרום קאסט וגם דרך הטאבלט והאיכות עדיין לא משהו.

בנוגע לתכנים אני מאמין שזה ישתפר עם הזמן אך כרגע אין להם מה להציע לי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני משתמש באפליקציה שלהם לWindows, מקבל 1920x1080 בערך חצי דקה אחרי תחילת הצפיה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי סרטים (מאטריקס הראשון, לדוגמא) מוגבלים לרזולוציה של 720x480 עם ביטרייט של 1050/1750 קילוביט לכל היותר. גם עם ctrl+shift+alt+s לא זמינים ביטרייטים איכותיים יותר. בסדרות, תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תגידו, מה קורה עם התכנים? אין כמעט מה לראות שם.

התחברתי בעבודה בשביל לבדוק אם יש שיפור (האינטרנט אצלינו דרך שרתים אירופאים) וזה עולם אחר לגמרי, יש ה-מ-ו-ן תוכן שאני לא יכול לראות אצלי בבית.

מה המטרה שלהם בלהגביל כל כך את המבחר בישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם כלום. חיכיתי שיסתיים החודש חינם, וביטלתי את המנוי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מה קורה עם התכנים? אין כמעט מה לראות שם.

התחברתי בעבודה בשביל לבדוק אם יש שיפור (האינטרנט אצלינו דרך שרתים אירופאים) וזה עולם אחר לגמרי, יש ה-מ-ו-ן תוכן שאני לא יכול לראות אצלי בבית.

מה המטרה שלהם בלהגביל כל כך את המבחר בישראל?

זו לא המטרה שלהם, זו המטרה של אולפני התוכן שלא מכרו להם את הזכויות לשדר בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר מסובך מזה. הרבה מהתוכן כבר קיים בחוזים תקפים עם yes/hot.

אפילו house of cards, סדרה של נטפליקס, לא נמצאת בספריה הישראלית בגלל חוזה תוכן תקף.

עכשיו השאלה מה יקרה הלאה עם סדרות חדשות. האם נטפליקס מספיק חזקים כדי לקבל זכויות שידור לתוכן גם מבלי להיכנס למלחמות מחירים נגד yes/hot כחלק מחוזה גלובאלי או משהו. כי במידה ולא, קשה לי להאמין שהם ישקיעו מספיק בשביל שוק קטן כמו שלנו.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד, כי אני אישית הולך לבטל את המנוי כשיעבור החודש הראשון.

אתה יכול לבטל מעכשיו, והוא ייסגר כשייגמר החודש

הם לא ישקיעו כי אז יבואו החבר'ה ממועצת הכבלים והלוויין ויתחילו לדרוש פיקוח. ואז החבר'ה האמריקאים יגידו לא תודה.

החבר'ה האלה בפועל יותר גרועים מהBDS.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ

התחברתי לפני שבועיים בערך

אז קודם כל השירות עובד מצויין, איכות HD, מאוד מהיר, ובלי תקלות או לאגים (נבדק על מחשב, סלולר אנדרואיד, אייפד + חיבור לכרומקאסט).

ועכשיו הבעיה האמיתית: תכנים - אז באמת אין הרבה, אבל מאז ההשקה נוספו לא מעט (בית הקלפים שציינו למעלה, דרדוויל, פני דרדפול, ג'סיקה ג'ונס, fuller house, black list וכו').

מישהו יודע על צפי להוספת תכנים? משהו על המדיניות שלהם (לא למכור יותר ללספקי טלוויזיה מקומיים בשווקים שהם כבר עובדים וכו')?

האם יש תוכניות להרחבת הסדרות לילדים (גם אם לא בעברית)?

מנסה להבין האם להמשיך לחודש הבא (שהוא כבר בתשלום) כי התוכן הטוב הולך ונגמר.

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול כמובן להפעיל VPN (למרות שזה הפך קצת למשחק של חתול ועכבר בזמן האחרון), אם אתה צופה בעיקר במכשירים שיכולים להגדיר VPN.

היו כתבות על כך שהפסיקו למכור תוכן בבלעדיות, אבל תוכן של גופים צד ג' שמכרו לנטפליקס (שזה הרוב למעשה) קשה לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסדרות החדשות שנוספו, רובן ללא העונה האחרונה המשודרת ביס/הוט

זה מאז ומתמיד היה הרעיון של נטפליקס.

יש להם תוכן שלהם מקורי , סרטים ישנים יותר לרוב (חוץ מאיזה דיל שתיים כל כמה חודשים שמביא כמה סרטים חדשים) וסדרות קיימות - עונה אחת אחורה ממה שמשודר בטלוויזיה.

אם אתה רוצה סדרות חדשות - משתמשים בהולו - שם יש בערך 70% מהסדרות החדשות - דקה אחרי ששודר בטלוויזיה.

(יש כמה רשתות שמוכרות מנויים לבד - כמו Showtime , HBO וכו שמוכרות מנויים בעצמן אז לא מוכרות להולו את התוכן שלהן)

בעיה - אין הולו בארץ.

פיתרון? Unblock-US (מומלץ גם לחברינו צופי הנטפליקס)

5 דולר בחודש - פותרים לך את כל הבעיה של כמות התוכן באפליקציות האלו.

כשגרתי בארץ - זה + הולו + נטפליקס = מעט מאוד התעסקות כדי לראות תוכן שאני לא יכול לראות ישר ככה בלי התחכמויות.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ הם עושים מאמצים לחסום את זה. הולו חסמו לי את ה-VPN כבר מזמן, ולא היה לי כח לרדוף אחרי זה. אתה גם משלם, גם פרסומות (ולא מעט) וגם VPN וגם חוסמים.

נטפליקס גם מנסים לחסום, אבל אני מחליף שרת וזה עובד לזמן מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...