Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס זמין בישראל

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 2961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתקינו את Hola בטלפון ותראו איך זה גומר לכם את הdata.

התקנתי עכשיו בטאבלט עם שתי מערכות הפעלה במערכת שאני לא משתמש אז אני לא אסבול מהם יותר מדי

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד ונוח לשימוש, איכות נראתה לי סבבה (ברגיל אני מוריד 720p hevc) אבל אין כלום, אולי 2 סדרות מתוך כל 10 שראיתי/רואה היה שמה. מבחינתי זה או הכל או כלום - אם אני צריך לפתוח פתרון אחר בשביל כמה סדרות אז אני אשתמש באותו פתרון אחר לכל הסדרות.

אם היה הכל בנטפליקס הייתי משלם קבוע וקונה איזה כרומקאסט במקום הOpenELEC המסורבל שיש לי מחובר לטלוויזיה כרגע.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה מקרית שערכתי כרגע, מתברר שנוספו כמה עשרות סרטים, כולל קלאסיקות. יפה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש צפי להגעת שירות הטלוויזיה של אמאזון לארץ?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור שוב על השרשור, אין קשר למנוי הכי יקר ואיכות, זה שאתה משלם על 4k בפוטנציאל לא אומר שאתה יכול לממש את זה,

תבדוק את המחשב\דפדפן\חיבור לאינטרנט...

בקשר לכמות התכנים זאת כבר בעיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...