Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נטפליקס זמין בישראל

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 2961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי נטפליקס ו- hulu plus כשנה (קולט באמצעות roku) וחיבור דרך unblock us.

אין מה להשוות מבחינת התכנים. כל התכנים שלא מקבלים פה בישראל זמינים דרך הנטפליקס האמריקאי.

מעדיף לשלם עוד 5$ לחודש ולקבל את כל התכנים.

נראה לי שגם האפשרויות בנטליקס האמריקאי מבחינת מספר הטלויזיות והאיכות המשודרת שונות ממה שמוצע לנו.

מי שמעוניין לבדוק על הroku3 (עכשיו יצא 4, ההבדל הוא תמיכה ב4k ועוד כמה פיצ'רים קטנים) מוזמן להכנס לכאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?553428-מדריך-לסטרימינג-דרך-Roku-3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האנס - כנראה הם לא תיגברו עדיין את מערכי הCDN שלהם או חוטפים קצת כפות על הגידול הפתאומי במשתמשים.

כשהייתי בארץ עם פתרון DNSי (UnblockUS) הייתי רואה באיכות לא רעה - אבל הסקייל אפ אכן לקח קצת זמן (חצי דקה - HLS , בא ניכנס לתיאוריות סטרימינג בפעם אחת :) - במקרה עוסק בזה במהלך היומיום).

בארה״ב יש להם תכנים גם ב4K.

גם האיכות HD שלהם מעולה - והם עושים צעד בהמשך הרבעון הראשון של 2016 של לשנות את הקידודים שלהם שישפר הרבה עוד יותר.

כן, קולגה יקר, אני יודע שאתה עוסק בזה ;-)

בעיקר מפריע לי ההבדל בצבעים, מעבר לחידוד המוגזם. זה אולי לא מפריע למשתמש הממוצע שרגיל לסרטים מכווצים קשות מהרשת, אבל במסך שאשכרה מסוגל להציג צבעים כהים זה מעיק. נו טוף, נבדוק את זה לעומק בסופש.

כתוביות אנחנו לא צריכים, זה משהו שעסקתי בו מספיק לפרנסתי, והילדים קולטים אנגלית מצוין מהטלוויזיה :shock:

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח כבר שנים מוכרי הטלוויזיות אומרים ללקוחות תקנו 4k עוד מעט נטפליקס מגיעים.

באיכות שידור הזאת, מזל שזה בצבע בכלל.

גם בלי תרגום זה לא רציני, תמיד יהיה לך מישהו בבית שלא מבין כמו שצריך.

הציבור שירצה להשתמש בנטפליקס יעדיף את קודי בגלל התרגום

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה של האיכות? בסמארט של סמסונג רואים 1080 נהדר ואין לי שום תופעה של over sharpening, אני יכול להוריד בלוריי מלא (25-40 גיגה) ולהשוות אם יש צורך

בשאר הפלטפורמות שמבוססות על ניגון דרך הכרום רואים 720, סביר, לי יש תופעה של tearing שעוד לא הצלחתי לפתור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בסטרימינג שלהם מ2010 כשהשיקו אותו, היו אז הרבה בעיות של איכות ולא היו כתוביות באף שפה. הם סגרו פערים מהר, ואני בטוח שזה מה שיקרה גם עכשיו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חסר הרבה תוכן, מקווה שזה יתוקן בקרוב.

מנסיון עם נטפליקס ואמאזון פריים בכמה מדינות באירופה - אל תבנה על זה. כל מה שמחוץ לארה"ב מסורס קשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שפרסמו ב ynet השידור הוא 720 סטריאו.

בארה"ב הוא 4k בסראונד

אתה יכול לקבל 4K עם סראונד גם פה בהנתן המנוי המתאים וקו אינטרנט מספיק מהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם נטפליקס ואמאזון פריים בכמה מדינות באירופה - אל תבנה על זה. כל מה שמחוץ לארה"ב מסורס קשות.

עוד כמה דולרים בודדים בחודש ואתה יכול להיות בכל מקום שתבחר

https://www2.unotelly.com/home

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תודה על הטיפ, אבל ראית את הוראות ההתקנה שלהם? מדובר בקומבינה מלוכלכת ולא אינטואיטיבית בעליל, ועוד בתשלום.

אם כבר אני מתלכלך ועושה בשבילם חצי מהעבודה, אין לי כוונה לשלם על זה. אפשר באותה מידה להתקין קודי או אחת ממספר אלטרנטיבות אחרות. הפואנטה בכל הקופסאות והדונגלים היעודיים היא קלות הפעלה ונגישות להדיוט שלא מתמצא בכתובות IP ושרתי DNS. לא בדיוק קהל היעד של המעקף הזה, שכבודו במקומו מונח.

לבינתיים אשאר עם הפייר-סטיק שלי. פחות תוכן = פחות זמן מול הטלוויזיה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמעולם לא התעניינתי בהוראות ההתקנה,

הראש צוות שלי משתמש ב"מעקף הזה" כבר שנה וחצי על סמארטTV של סמסונג ומבסוט עד השמים.

עוד כמה חברה בעבודה פה ניסו ולא התאכזבו.

אישית אני גם משתדל לצמצם את זמן המסך שלי למינימום ומתמקד בסדרות שאני בוחר בפינצטה, לכן אני גם לא מי יודע מה מומחה. (אפילו קודי התקנתי פעם ראשונה לפני חודש)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת, בכמה מהאופציות חלק מהפיצ'רים מוגבלים, כמו תמיכה ברזולוציית 720p בלבד או ללא HD כלל, אודיו סטריאופוני בלבד במקום דולבי 5.1 או תמיכה מוגבלת בהצגת כתוביות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4749612,00.html

אבל רק ynet אומרים את זה.

מישהו בדק את הרזולוציה?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי היום בשביל הזבורט (פרימיום, 12$ - חודש ראשון אין כאסף), לא משנה כמה המתנתי, לא משנה מה ניסיתי, לא משנה על איזה חיבור הייתי (WiFi, דור רביעי וכיוצ"ב), האיכות היתה ונותרה בינונית ביותר. וכן - בהגדרות הסטרימינג Auto הועבר ל High ; ללא שינוי.

גם באפליקציה שלהם, ד.א, המצב זהה עם אותו המנוי.

ככל הנראה שמשתמשים aנרשמו בעבר (Nemesis, לצורך העניין) כבר נהנים מאיכות שידורים מקסימלית ברמת הגדרת המנוי, בעוד יתכן שלאלו שנרשמים לוקח קצת זמן עד שזה מאופשר. מה שבטוח, הסיבה לכך במקרה שלי היא לא החומרה/טיב הרשת.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ממש דרך לאמוד את זה (אין סטטיסטיקות לחנונים כמו ביוטיוב, לצורך העניין), אך על סמך תעבורת הנתונים מהראוטר למחשב עליו אני בודק (לא יותר מ 300 קילוביט לשניה), האיכות היא אפילו לא 720p. נבדק עם Continuum, Narcos ו Breaking Bad לבינתיים. יתכן שזה יהיה כך במשך כל החודש הראשון (חינם) וישתפר בהמשך, כך או כך - יש לי סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...