Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים עם הנעה ללא מפתח

gamba
שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי דגם ספציפי. אולי מזדה 3, או הונדה סיוויק 2015...

סתם תהיתי אם זה בכלל משהו שמישהו בכלל מציע.

אותי אישית לא מטרידה השאלה של הסוללה, אלא העובדה שיום אחד, ללא ספק, אני אשאיר את הרכב מונע בחניה :)

יכול לספר לך שב-CT200 שלי אם אני יוצא מהרכב בעודו מונע הרכב מזהה שהמפתח לא בתוך הרכב והרכב מתחיל להשמיע צפוף שקשה להתעלם ממנו (שומעים אותו גם מבחוץ). אם במשך מספר שניות לא תחזור לרכב ותכבה אותו, המנוע יכבה לבד. כמו כן, מעולם לא בדקתי, אבל אני מניח שאם הרכב אינו מונע אך לא ננעל - הוא ינעל אוטומטית תוך מספר דקות (ראיתי את זה כבר ברכבים ישנים יותר).

מאמין שזו לא טכנולוגיה או פטנט שקיים רק בלקסוס, לכן נראה לי שאתה יכול להסיר דאגה מליבך.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד האנשים הכי מגניבים ביוטוב, סקוטי קילמר - יש לו ידע מעולה ורחב בכל מה שקשור לרכבים.

אה, והוא צודק. :p

מצפייה בכמה סרטונים שלו...ידע רחב אין לו והוא יותר מכונאי של פעם מאשר מכונאי מודרני והוא בגדול כמו שאמרו...דיי ליצן!

אגב למפתח חכם יש אפשרות להניע במקרה שהסוללה לא תקינה רק צריך לקרוא בספר רכב מה לעשות ומומלץ מאוד בכל שנה להחליף סוללה לשלט החכם ולא לחכות לבעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קשקוש אחד גדול, גם אני הייתי סקפטי לגבי הנושא הזה, עד שקניתי רכב שיש לו פתיחה, נעילה והנעה ללא מפתח.. זה אחד הפיצ׳רים המפנקים שיש, המפתח של אישתי לדוגמא תמיד נמצא בתיק היא מעולם לא מוציאה אותו פשוט ניגשים לאוטו ופותחים ונועלים בלי לגעת, לא צריך להתחיל לחפור בתיק או להוציא את הצרור מהכיס כל פעם.

הגרסא היותר אקסטרימית זה עם האפשרות לנעול את האוטו עם pin, שזה מיועד לאנשים שהולכים לצעידות או עושים ספורט ולא רוצים לקחת איתם את המפתח (נועלים אותו ברכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה עד שהמוסכניק שוכח את המפתח על הגג, אז אתה מגלה שהרכב ממשיך לנסוע בכיף גם שהמפתח במרחק 50 מייל ממך.

מנסיון אישי על אקורה RDX.

עריכה:

ההודעה לא מגיעה בכדי לצאת נגד הפיצ'ר. מאוד נח ביום יום ורוב הסיכויים שהרכבים הבאים שלי יהיו איתו.

עריכה אחרונה על ידי yaba
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע.. זה לא בדיוק הנסיבות הכי סבירות שזה יקרה לך, אצלי ברכב זה מצפצף איך שאתה מתרחק חמש סנטימטרים מהאוטו אז זה לא היה קורה, מעבר לזה שהאוטו לא מניע אלא אם המפתח בתוך האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו עם רנו חדשה יחסית, שיצא מהרכב ושכח לכבות את המנוע, הלך לעיסוקיו כשהמפתח כמובן איתו, וכשחזר הופתע לגלות שתא הנוסעים קריר ונעים בזמן שבחוץ שורר חום אימים...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו עם רנו חדשה יחסית, שיצא מהרכב ושכח לכבות את המנוע, הלך לעיסוקיו כשהמפתח כמובן איתו, וכשחזר הופתע לגלות שתא הנוסעים קריר ונעים בזמן שבחוץ שורר חום אימים...

להוריי יש פוקוס הדור האחרון, כמות הפעמים שאני מגיע אליהם , והרכב הושאר מונע בחנייה או אפילו ברחוב...

אבי טוען שהרכב שקט מידי ולפיכך הוא שוכח לכבותו...

מילא אם היה איזה צפצוף התרעה, כיבוי יזום של המנוע לאחר x דק שהמפתח אינו בסביבה...

הגדיל לעשות חבר לעבודה שהניע את הרכב, חזר למשרד, השאיר / שכח את התיק (עם המפתח), חזר לרכב ונסע לביתו.

האסימון ירד רק למחרת בבוקר אחרי שהפך את כל הבית כדי למצוא את המפתח.

הרעיון שלעצמו אולי נחמד כפיצר, אבל היה נחמד יותר אם היה אפשר לבטלו עבור אנשים מסויימים ולחזור ל"דרך הישנה"...

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לבטל. פשוט להוציא את המפתח מהמארז החכם, לתקוע אותו בסויץ' ולהתנהל כמו במאה ה-20.

או, כפי שאני התרגלתי, בכל יציאה מהרכב מוודא כי הדלתות נעולות. המנגנון מונע נעילת דלתות כל עוד הסויץ' לא ב-off (הדלתות לא ינעלו אפילו אם המנוע אינו פועל והסויץ' במצב acc)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שייתרו על הקודנית? משבת מובנה במפתח הוא תכונה שקיימת כבר שנים רבות, ועדיין חברות הביטוח הישראליות דורשות כל מיני דרישות מיגון נוספות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי אם במקביל להסרת המפתח עדיין מתקינים קודנית ברכב ?

אצלנו, בפיקאסו, נאמר כי לא ניתן להתקין קודנית.

לשימחתי, חברת הביטוח ויתרה על התקנת איתורן, כתחליף, והצלחתי לצאת עם רכב ללא התקנות מקומיות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyless entry/go זה אחד מאותם פיצ'רים שהם ממש מטומטמים ומיותרים.

עד שאתה רוכש רכב שמצוייד בפיצ'ר הזה ומבין שאין מצב שגם הרכב הבא שלך לא יהיה מצויין בתוספת הזאת.

אחת התוספות שאני הכי אוהב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי מגאן בצרפת בגימור הגבוה.

השתמשתי במפתח החכם כמו בארץ עד שיצאתי נעלתי את הרכב ובדקתי שהוא נעול - ואז הוא נפתח.

לקח כמה שניות עד שהבנתי שקיבלתי רכב עם קילס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקלות הראשונה שלי עם מפתח קרבה היתה במינכן - שכרתי מונדיאו וקיבלתי רכב משוכלל עם צג מגע בגודל של אייפד (היה חידוש גדול לפני למעלה מ-5 שנים), ולא הצלחתי להבין איך להניע את הרכב - עד שאחד הבנים פשוט לחץ על הכפתור הנכון והניע את הרכב. לצערי בגלל בעיה בחגורת בטיחות נאלצתי להחליפו ב-5008 שהתברר כרמת גימור יותר נמוכה, אבל בעל קיבולת מדהימה יחסית לגודלו החיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...