Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

- עזרה - פשפשים בחדר שינה -

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 3225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה ימים שיש לי פשפשים בחדר.

אין כלבים\בעלי חיים

הרגליים שלי עקוצות מפשפשים

כל פעם מוצא אותן על הכף רגל והן מקפצות וזריזות.

מה ניתן לעשות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדביר ודחוף, הם רק מתרבים זכור לי מבית של דודה שלי שהכלבה נדבקה או שאחד הילדים הביא מהגן, וזה פשוט השתלט על כל הבית (אני מדבר על בית קרקע 2 קומות גם בגינה וגם בכל החדרים)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאלו פרעושים.

לפני מדביר:

אם תוכל להשיג - סנו K700, רסס בנדיבות על הרצפה, והשאר ליומיים לפחות לפני שטיפה. (לא ללכת יחפים, ולא להכניס ילדים). מצעים ושטיחים לכבס.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שבאיזור הכניסה לבית/בניין, יש חתולה עם גורים, ובהיכנסך הביתה, בעיקר עם כפכפים/סנדלים - הפרעושים תופסים טרמפ. לפני שהמדביר מגיע, ברר אם יש גורי חתולים, ואם כן אז תצטרך לעשות להם רילוקיישן (תוכל להיעזר בעמותות השונות למען בע"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצבא נתקלתי בתופעה אצלי בחדר, אנחנו אישית ראינו שהם מתאכלסים ומתרבים במסגרות עץ של המיטות שלנו, אז הוצאנו את המזרונים ועברנו עם דאורדורנט ומצית על כל המיטות, במקרה שלנו זה עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

יש לנו חתולה בחצר שלא שייכת לנו וראיתי שהיא מניקה גורים

יכול להיות שזה קשור אליהם.

השאלה, מה ניתן לעשות במצב הזה?

כרגע אני נותן להם את ה"פרטיות" שלהן , אבל מה הלאה?

כל הרגליים שלי עקוצות !!

עריכה אחרונה על ידי HEBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המיטה מעץ ?

אם כן מדובר כנראה בפשפשי המיטה שהתנחלו בעץ ובמזרן.

http://www.sviva.gov.il/subjectsEnv/PestControl/Pests/Bed-Bugs/Pages/Bedbugs.aspx

לפי מה שהבנתי מאד קשה להפטר מהם, כדאי לשקול להפטר מהמיטה והמזרן, ולקנות מיטה עם בסיס ברזל ומזרן חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את TANGA, לי היה אותו דבר עם חתולים וגורים בכניסה לבניין, ושהייתי הולך יחף או כפכפים לפעמים גם עם ג'ינס(הם היו מצליחים להשתחל דרך הגרביים) היו קופצים על הרגל ועד שאתה לא מקבל את הגירוד הראשון אתה לא יודע שהם שם, ואז אתה מתפלל לתפוס אותו, אם תפסת יש לך שקט לתקופה הקרובה, אם לא תפסת והוא קפץ חכה לסיבוב הבא, ואגב אי אפשר להרוג אותם בין האצבעות, מה שאני הייתי עושה זה לזרוק לשירותים, ואז אתה גם רואה את הרגל הארוכה (של הקפיצה).

סיוט. אבל עברתי (דירה) ואת זה.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העקיצות הן רק על הרגליים כנראה שזה לא פשפש מיטה (אלה לא בררניים בחלקי גוף).

כנראה שבאמת מדובר בפשפש\פרעוש, החדשות הטובות הן שהרבה יותר קל להדביר אותם.

תתפוס אחד על סלוטייפ שקוף, תצלם ותתיעץ עם מדביר, יכול להיות שגם לא תצטרך להזמין אחד הביתה אלא תוכל להיעזר בחומרים שנמכרים בסופר.

לצורך קנה מידה, הדברה של "שני מקצים" בדירת שלושה חדרים 75 מ"ר עלתה לי בקיץ שעבר 500 ש"ח (ההצעות היו בין 300 ל3000).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...