Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500x בישראל - תתחיל ב-120,000 לבסיסית, פרטים בפנים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-500X של פיאט מגיעה לישראל

מתחיל שיווק בישראל, המחיר מתחיל ב-120 אלף שקלים לגרסת הבסיס הידנית (אחרי הנחה של 3,000 שקלים).

היא מאוד מרשימה ו״חמודה״ באופן של משפחת ה-500. תא הנוסעים הוא מקום מאוד שמח לעיניים. בסיס הגלגלים 257 ס״מ, קרי- פחות או יותר סופר מיני.

שני מנועים, 1.6 אטמוספרי 110 כ״ס, 11.5 שניות ל-100 ו-16.6 קמ״ל. המנוע הזה יבוא רק עם תיבה ידנית 5 הילוכים.

המנוע השני 1.4 טורבו מולטיאייר, 140 כ״ס, 9.8 שניות למאה ו-16.6 קמ״ל. את המנוע הזה ניתן לקבל גם עם תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים וגם tct (כפולת מצמד, 6 הילוכים) שמוסיפה עשירית שניה למאה קמ״ש (9.9 שניות) וצריכת הדלק 17.5 קמ״ל.

שלוש רמות גימור; פופ, פופ סטאר ולאונג׳ (האחרונה רק עם ה-1.4T tct).

רמת הגימור הבסיסית מגיעה ללא חישוקי סגסוגת, פנסי ערפל, גלגל הגה קטום מצופה עור, מערכת מולטימדיה u connect, דיבורית, מראות צד בצבע הרכב ומערכת stop n go.

הפופ סטאר תוסיף את כל המצויין לעיל, פנסי ערפל עוקבי פניה.

הלאונג׳ מעלה את מידת החישוק ל-18 אינץ׳, אי אלו גימורי אלומיניום מוברש, חלונות כהים, הנעה ללא מפתח, בקרת אקלים מפוצלת, חיישני חניה.

מחירים בפירוט-

1.6 ליטר

פופ - 123,000 שקלים

פופ סטאר - 129,000 שקלים

TCT 1.4T

פופ - 133,000 שקלים

פופ סטאר - 140,000 שקלים

לאונג׳ - 155,000 שקלים

נכון לעכשיו עומדת הקצאת המכוניות לשנת 2015 על 500 יחידות.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש ברמת האבזור הגבוהה גג שמש פנורמי נפתח כאופציה בתוספת תשלום.

אני אשאל לגבי ה-170 כ״ס מיד.

אבל לאור רמת המחירים, אני לא רואה איזו הצדקה כלכלית יש להם. היא תעלה כבר סכום שהוא עמוק בתוך המספרים של סגמנט מעל - cx5, ספורטאג׳ ושות׳

עריכה אחרונה על ידי קרמבו

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפי המכירות נמוך מאוד! 500 יחידות בשנה?! סוזוקי קרוסאובר וקיה ספורטאז׳ עושים את זה בפחות מחודש.

חבל, עד שיש לסמל״ת קלף חזק ביד מטפטפים אותו לישראל בכמויות של בית מרקחת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים לא רעים אבל עושה רושם גם מהמחיר וגם מצפי המכירות שהם לא באמת באו להתחרות בספורטאז' שלדעתי ימשיך לככב בטבלת המסירות השנה.

אני עדיין מחכה ל-cx3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.6 הוא המנוע המוכר מהפונטו החל מ-2011/2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי בפונטו היה 1.6? היו 1.2 ו-1.4 8 שסתומים, ו-1.4 מולטיאייר שהיה גם באבארט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

155,000 בשביל בקרת אקלים וחיישני חניה? אני יודע שהמחיר בחו"ל גבוה אבל זה כבר ממש לא מתחרה בקפצ'ור והג'וק, אולי בהונדה HRV החדשה שתגיע לכאן בעוד כמה חודשים. קצת מאכזב אבל היי, עם 500 יחידות בשנה כנראה שפיאט לא מכוונים רחוק..

מקווה ש CX3 תתן תמורה טובה יותר במחיר של עד 140,000 או שנצטרך לחכות לגרסה החדשה של הג'וק בעתיד (בתקווה שיראה פחות כמו ג'וק ויותר כמו רכב סולידי :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם עושים צחוקים?

קיה ספורטאג עם מנוע 1.6 134 כ"ס, יותר מרווחת וגם עם תיבה אוטומטית ב 135K שח, ופה מוכרים פונטו\ 500 1.6 מוגבהת ידנית ב 120K אחרי "הנחה" :roll:

ההצלחה תהיה בהתאם.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב140 אש"ח ציפיתי לפחות לקבל חיישני חנייה/בקרת אקלים/הנעה ללא מפתח - פיצ'רים שמגיעים גם ברכבים ב110,000 ש"ח.

קסנון לא ראיתי בהודעה הראשונה אבל אולי קיים.

כנראה שבעוד שנה או שנתיים המחיר שלהם ירד כמו שקרה עם הפיאט 500.

כרגע זה נראה כאילו הרכב מיועד להיפסטריות תל אביביות שרוצות להחליף את ה-500 בג'יפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי בפונטו היה 1.6? היו 1.2 ו-1.4 8 שסתומים, ו-1.4 מולטיאייר שהיה גם באבארט.
לא בגרנדה בוודאי, אבל כן בדורות שקדמו לה. זכור לי שפונטו קבריולט הגיעה עם 1.6 בעל 16 שסתומים. זה אותו המנוע?
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

133K לדגם האוטומטי הבסיסי ביותר?

סוכני המכירות של קאיה החליטו לשחרר אנחת רווחה אבל במקום זה יצא להם צחוק מתגלגל.

120K לדגם הידני הבסיסי ביותר?

סוכני סוזוקי, רנו ופיג'ו מתגלגלים על הריצפה מצחוק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...