Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500x בישראל - תתחיל ב-120,000 לבסיסית, פרטים בפנים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא אמר עתיקות, אבל בהחלט צודק קינן שהמנוע הזה משרת בפונטו מ 2011 ועד היום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נחמד. אז אפשר עדיין לייצר מנוע אוטמוספרי יעיל אם רוצים. חבל שיצרנים אירופאים לא משקיעים בזה ואפילו פיאט עצמם לא פיתחו אותו עבור אירופה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רואה.

1500 ישראלים כל חודש בהחלט רואים סיבה!

ל 1500 ישראלים שקנו בחודש שעבר (בתנאי שהנתון הזה נכון, לא בדקתי) לא הייתה את האופציה לראות את ה 500X כמתחרה.

אני לא אוהד גדול של פיאט, אבל לפחות בוא נשים את כול העובדות על השולחן.

האם אני חושב שהספורטעג' ימכור יותר מה500X? כן, אבל זאת תחושת בטן.

לגבי המנוע:

השנה היא 2011, למה לעזאזל הוא SOHC?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי אם הויכוח פה הוא של אנשים שמביעים את דעתם על הרכב, או כאלה שמנסים/מתיימרים לנחש מה תהיה דעת ה"לקוח הישראלי המצוי" על הרכב, או כאלה שמביעים את דעתם בכסות של "מה יחשוב הישראלי". אני מבין שאם היינו ב"פורום הישראלי הממוצע" תת-פורום "מכונית העדר" אז הויכוח היה על מה חושבים האחרים, או למה השכנים של כולם קונים ספורטז' (גם שלי, באמת). אבל בפורום הנוכחי יותר מעניין מה כל אחד פה חושב על הרכב הזה עבורו.

מבחינתי אני בהחלט מצפה לנסיעת מבחן ובפרט לשלוח את אשתי לנסיעת מבחן כי הרכב נשמע לי אידיאלי עבורה להובלת ילדים מפה לשם וחזרה + נסיעות משפחתיות מעת לעת. המחיר נמצא ברף התחתון של מה שאפשר היה, ריאלית, לצפות. כמובן שהיה יותר משמח לראות הפרשי מחיר קטנים יותר בין כל דגם/רמת אבזור לזה שמעליו, אבל גם זה לא חריג מהמקובל בשוק.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המנוע:

השנה היא 2011, למה לעזאזל הוא SOHC?

זו הדרך הפשוטה ליצור מנוע אטמוספרי שהמומנט שלו זמין בטורים נמוכים יחסית. כולם מרוויחים: התכנון עולה פחות והצרכן מקבל מנוע נעים יותר לשימוש עירוני ו\או "ארצי" (כלומר, כזה שלא מושך את המנוע לטורים גבוהים).
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי אם הויכוח פה הוא של אנשים שמביעים את דעתם על הרכב, או כאלה שמנסים/מתיימרים לנחש מה תהיה דעת ה"לקוח הישראלי המצוי" על הרכב, או כאלה שמביעים את דעתם בכסות של "מה יחשוב הישראלי". אני מבין שאם היינו ב"פורום הישראלי הממוצע" תת-פורום "מכונית העדר" אז הויכוח היה על מה חושבים האחרים, או למה השכנים של כולם קונים ספורטז' (גם שלי, באמת). אבל בפורום הנוכחי יותר מעניין מה כל אחד פה חושב על הרכב הזה עבורו..

תבדיל בין שני דברים:

1. האם התמחור הוא נכון ביחס למתחרות

2. איך הרכב בפני עצמו ולעומת המתחרות בקטגוריה. את זה כמובן עדיין לא יכולים לשפוט כי עוד לא התחיל שיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, איזה ג'יפון אחר מתומחר באופן שונה מאוד ממנו?

ספורטאג' בצד (שהוא ג'יפון גדול יותר), המתחרות האחרות שהועלו כאן מקודם מתומחרות באופן דומה עד זהה - או שאני מפספס משהו...?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וק, 2008 וסוזוקי מחליפים בניהם בתור את המבצע של ידני בסיסי ב 99K ש"ח.

בנוגע לאוטומטי, אם לא תפיל פצצת אטום על מפעלי יונדאי, אתה לא יכול לשים בצד את הספורטאג', גם אם הוא מפריע לדיון:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכרתי את המבצע עם ה100K, אם זה המצב אז אכן 20K הפרש זה לא צחוק. השאלה המרכזית היא האם פיאט יצטרפו לסבב... :o

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות מאירופה מאוד משבחות. טוענים שהוא נהדר. גם פיפת' גיר נתנו לו ציון די גבוה.

בכל מקרה, לפני שבוע השארתי הודעה לסמל"ת שברצוני להגיע להשקה - היום זכיתי לטלפון ובו נאמר לי כהיותי לקוח אבארת' אני מוזמן לאירוע סגור ("VIP") ביום הראשון להשקה. אקח איתי את אימי ונלך לראות במה מדובר - הגיע הזמן להחליף את הפוקוס, ויש רצון שוב לג'יפון.

אעדכן בהמשך.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד להדבקת העיצוב של ה500 על כל דבר, הפעם זה מוגזם. הרכב פשוט מכוער וחסר פרופורציות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את ה-500x בתערוכת רכב בשיקגו בפברואר האחרון והיא נראית מצויין!

תמוה בעיני שהם הביאו את המכונית בגירסת city ולא בגירסת ה-train הקרבית יותר אשר נראית יותר טוב משמעותית (כמו בגירסת ה-4x4 אבל ב-2x4).

מעניין איך היא נוסעת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות מאירופה מאוד משבחות. טוענים שהוא נהדר. גם פיפת' גיר נתנו לו ציון די גבוה.

בכל מקרה, לפני שבוע השארתי הודעה לסמל"ת שברצוני להגיע להשקה - היום זכיתי לטלפון ובו נאמר לי כהיותי לקוח אבארת' אני מוזמן לאירוע סגור ("VIP") ביום הראשון להשקה. אקח איתי את אימי ונלך לראות במה מדובר - הגיע הזמן להחליף את הפוקוס, ויש רצון שוב לג'יפון.

אעדכן בהמשך.

טוענים שהוא נהדר...מעניין. בביקורות שאני קראתי טענו שהוא בסדר, אפילו טוב, אבל לא מעבר. נהדר זה סופרלטיב ששמור למשהו שהוא באמת נהדר, משהו חריג לטובה באופן משמעותי. מיאטה ND, למשל. פיאסטה ST. הונדה ג'אז המקורית וגם פיאט מולטיפלה.

קיוויתי שהפאנבויאיזם שלך עבר ביחד עם השקודה האחרונה שמכרת. בכל זאת, חלפו כמה שנים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הדיון שקופץ כל פעם מחדש עם המחיר הגבוה של ה 500 הרגילה וכנראה שאפילו בשוק כמו שלנו אנשים עדיין מוכנים לשלם טיפה יותר בשביל הסטייל.

פיאט 500X = סטייל

קיאה

ספורטאג' = לא סטייל

סוזוקי קרוסאובר = מאוד לא סטייל.

את הדאצ'יה דאסטר אני אוהב אבל זה לא קשור

הג'יפון הכי קרוב ל500X בסטייל זה מיני קאונטרימן שהמחיר שלה מתחיל ב 187000.

אני בטוח שיהיו הרבה אנשים שירצו את הסטייל של ה 500X.

ה 500 שיימכרו בשנה הראשונה זה בגלל שמפעל אחד מייצר רכבים לכל העולם וגם מייצר את הג'יפ התואם.

אני בטוח ששנה הבאה כבר נראה הרבה איקסים על הכביש

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...